Portret Pamięciowy

kruchyg

Blada Twarz
Witam, już od kilku tygodni staram się zdobyć portret pamięciowy, według tego co przeczytałem na forum można go zdobyć w pracy eksploracja kontynentu, nie wiem czy jest to wina błędu ale po wielu przepracowanych godzinach nie dostałem go dalej. Co moze być przyczyną? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

zartas

Członek obsługi gry
Sprawdź czy na pewno masz przyjęte zadanie, jeżeli tak możesz napisać ticketa do supportu i na pewno Ci pomogą.
 
Jeżeli chodzi o Portret pamięciowy [item=1802000] potrzebny do skończenia zadania "Sam sobie wrogiem" (ID 607) z serii zadań "Halloween", Jest to zadanie ograniczone czasowo i można je wykonać tylko i wyłącznie w Halloween. Jestem tylko graczem, mogę się mylić niech wypowie się administracja, z tymi zadaniami ograniczonymi czasowo to różnie bywa. Możesz też napisać prosto do supportu polskiego tam na pewno Ci odpowiedzą w miarę szybko i prawidłowo.
 

kruchyg

Blada Twarz
Jeżeli chodzi o Portret pamięciowy [item=1802000] potrzebny do skończenia zadania "Sam sobie wrogiem" (ID 607) z serii zadań "Halloween", Jest to zadanie ograniczone czasowo i można je wykonać tylko i wyłącznie w Halloween. Jestem tylko graczem, mogę się mylić niech wypowie się administracja, z tymi zadaniami ograniczonymi czasowo to różnie bywa. Możesz też napisać prosto do supportu polskiego tam na pewno Ci odpowiedzą w miarę szybko i prawidłowo.
Tak to prawda, że to zadanie halloweenowe, ale nie jest w żaden sposób określone że zadanie można wykonywać do określonej daty, a samo zadanie cały czas jest w salonie nawet jak je anuluję. Spróbuję napisać do support, dzięki

Sprawdź czy na pewno masz przyjęte zadanie, jeżeli tak możesz napisać ticketa do supportu i na pewno Ci pomogą.
Napiszę do nich, dzięki wielkie.
 
Do góry