POSTULATY DO IG - ETAP I: PROPOZYCJE GRACZY

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że IG odpowie na nasze postulaty?


  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser13329

Gość
Gość
Witam,
w tym temacie zbieram postulaty graczy dotyczące Westa. Zostaną one przesłane do naszej CMki, która będzie miała za zadanie przekazać je wyżej, po wcześniejszym przetłumaczeniu, oraz !! zabiegać o jak najszybszą odpowiedź !! z IG.

Całe przedsięwzięcie zostało podzielone na kilka etapów.
I - zbieranie postulatów (czas oczekiwania - tydzień)
II - ankieta oraz wybór ok. 10 najlepszych propozycji (czas na oddanie głosu w ankiecie - tydzień)
III - przesłanie gotowej petycji do Lenki
IV - potwierdzenie przez Lenkę, że petycja została przesłana !! i odczytana !! przez osobę decyzyjną w IG (dajemy dwa tygodnie na ogarnięcie tego jakże trudnego tematu przez CMkę)
V - Otrzymanie odpowiedzi z IG, może być nawet i po niemiecku czy angielsku, najlepiej w oryginale, żeby nie było, że gdzieś po drodze ktoś coś nad interpretował (3 tygodnie chyba wystarczą żeby ktoś tam z góry pochylił się nad naszą petycją).

WSZYSTKIE WPISY NIE ZAWIERAJĄCE POSTULATÓW DO IG BĘDĄ KASOWANE
TO NIE JEST TEMAT NA DYSKUSJĘ - chcecie pogadać, zapraszam do innych tematów na forum
KAŻDY POSTULAT JEST TAK SAMO WAŻNY - o tym, które z nich przejdą dalej zadecydują gracze w osobnej ankiecie!

A na koniec moja deklaracja.

Jeżeli do końca roku nie otrzymamy odpowiedzi od IG, oświadczam, że kasuję swoje główne konto w tej grze, czyli speedy911 na świecie Nawaho, 150 lvl, wszystkie zadania zaliczone, pierwsze miejsce w rankingu rzemiosła, plecak pełen produktów, przedmiotów oraz wielu ulepszonych zestawów. Wszystko to idzie do śmietnika!

Czekam na wasze propozycje.
Pozdro.
 
No i co ci odpiszę etriel xD, obczaj sobie stary list do IG. Będzie to samo. Naprawdę nie wiem czy jesteś idiotą, że tego nie rozumiesz czy udajesz?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
No i co ci odpiszę etriel xD, obczaj sobie stary list do IG. Będzie to samo. Naprawdę nie wiem czy jesteś idiotą, że tego nie rozumiesz czy udajesz?

Jeżeli odczytają nasze postulaty to już będzie sukces, niech wiedzą, że GRACZE są niezadowoleni i chcą ZMIAN na lepsze, a nie tylko eventy i nowe sety. Jeżeli nie masz nic więcej do napisania NA TEMAT to dzięki za wpis i do zobaczenia w innych tematach na forum.
Pozdro
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Przecież etriel wie o tym wszystkim i widzisz, żeby coś robiła? XD
Nie tyle że coś robi, ale co może zrobić. To jest istotne. Nie chcę bronić LCM'a nie mam zamiaru, ale pamiętajcie, że IG to korpo, więc LCM ma z pewnością ogos nad sobą, który kieruje tym co może wejść do westa. Nie zdziwiłbym się gdyby west miał określony budżet na rok (założę się, że tak jest w każdej grze IG, ale mogę się mylić) i nie mogą tego budżetu przekroczyć, więc dużych zmian nie będzie, bo budżet na to nie pozwoli.
Tak jak nie mogliśmy dowiedzieć sie ile osób pracuje tylko i wyłącznie nad westem to ożna założyć, żę jedynymi takimi osobami jest LCM i może developer, a no i pewnie grafik, bo w żadnej innej grze IG w ktorą gram/grałem (a mogę sobie odzysać konto w elvenarze czy foe) nie widziałem tak kiepskich grafik.

Postulat:
zmiany w fortach, pojedynkach, przygodach, pracach, wyżzy poziom. (tak żeby nie było spamu)
Speedy to czy się skasujesz czy nie IG mało interesi jeśli mogę taką opinię wyrazić (jet to moja opinia, którą opieram na swoich obserwacjach).
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
oczekiwanie, że lenka to w ogóle przeczyta jest nierealne a co dopiero oczekiwać odpowiedzi od IG XD. Równie dobrze możemy oczekiwać, że Zeus zacznie rzucać piorunami w ich siedzibe hahahaha!
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
oczekiwanie, że lenka to w ogóle przeczyta jest nierealne a co dopiero oczekiwać odpowiedzi od IG XD. Równie dobrze możemy oczekiwać, że Zeus zacznie rzucać piorunami w ich siedzibe hahahaha!

Lenka nie musi nic czytać, już się postaram żeby dostała to do "rąk własnych".

Postulat:
zmiany w fortach, pojedynkach, przygodach, pracach, wyżzy poziom. (tak żeby nie było spamu)
Speedy to czy się skasujesz czy nie IG mało interesi jeśli mogę taką opinię wyrazić (jet to moja opinia, którą opieram na swoich obserwacjach).

Można konkretniej z tymi postulatami? Znaczy konkretniej i w miarę zwięźle, ale więcej niż napisałeś ;)

A to kasowanie konta, to dodałem, żeby nie było, że rzucam coś na forum, a później olewam temat. Tak macie pewność, że będę pilnował tego tematu i jakby co, można mnie z tego rozliczyć.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Można konkretniej z tymi postulatami? Znaczy konkretniej i w miarę zwięźle, ale więcej niż napisałeś ;)

A to kasowanie konta, to dodałem, żeby nie było, że rzucam coś na forum, a później olewam temat. Tak macie pewność, że będę pilnował tego tematu i jakby co, można mnie z tego rozliczyć.

Ok, to zaczynamy:

A) Forty:
1) nowe mapki
2) więcej nagród
3) balans bonusów fortowych klas postaci

B) Pojedynki:
1) większe nagrody
2) rebalans wzorow pojedynkowych

C) Przygody:
1) nowe mapki
2) nowe darmowe zestawy

D) Prace:
1) nowe prace
2) rebalans progu dropóu przedmiotów

Mam nadzieję, że dość zwięźle ;)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Odpowiedź z 2015r
Dear Sir or Madam,



thank you for your letter. Please excuse the late reply, the mail was forwarded to the wrong department and answering it in full requires some time.

First of all we would like to thank you for your interest and praise for The West. We are very glad to have such a supportive community!



In regards to your questions: in terms of advertisement we are currently in a position where due to the age of the game and development on the market traditional marketing campaigns are no longer generating new players. Instead we are focusing on campaigns like friend invites, reactivating old players and advertising to player of other InnoGames games; which has proven to perform very well. Overall declining player numbers on some servers are indeed a problem, but also expected due to the age of the game. To limit the effect we are planning to merge some servers, which has shown to increase activity and reactivate old players. While this can, of course, be seen as a bad thing (less servers) it has proven in the past to be a good change as servers with bigger player numbers are able to maintain those numbers longer and also convert more new players to stay.



In regards of the dueling system you have surely noticed the recent changes which should have spiced up dueling a bit more. While we are quite happy with the changes for now this is not where we are intending to stop. In the near future we will have a look at class and weapon balancing and introduce additional changes that should make dueling more interesting and fun. But overall, due to the complicated nature of the dueling system these changes need time until we see the results and can adjust them. The same will happen soon with the fort battle system. But there we will also not be able to introduce all the changes we want to see at once. We will start with a first set of adjustments and iterate from there. The first changes are expected to hit with version 2.30. We will move on from there and have a deeper look at additional factors like class and item balancing.



In regards of the amount of sets and items in the game we have heard the community feedback and will try to do some adjustments in the amount of items introduced. While I cannot promise anything at this point I can assure that it is definitely something we are looking at.



Best regard

Andreas Prinz
Więc... 4 lata minęły, a problemy są te same... Nie wiem, kto musi jeszcze to na forum napisać, że gra jest już na ,,ostatniej fazie produkcji", czyli poprawiają tylko drobne błędy, które narobili przez tyle lat i dodają jakieś pomniejsze aktualizacje, by gracze nie płakali, że nic się nie dzieje... Popatrz na ostatnie aktualizacje: dodanie przepisów (co powinno się pojawiać co roku od wprowadzenia rzemiosła) i eventy na jedno kolano...

WSZYSTKIE WPISY NIE ZAWIERAJĄCE POSTULATÓW DO IG BĘDĄ KASOWANE
TO NIE JEST TEMAT NA DYSKUSJĘ - chcecie pogadać, zapraszam do innych tematów na forum
KAŻDY POSTULAT JEST TAK SAMO WAŻNY - o tym, które z nich przejdą dalej zadecydują gracze w osobnej ankiecie!
i żebyś mi wpisu nie usuną <<:-)
Proponuje pogodzić się z rzeczywistością !oooooo!
 
List od jednego z kilkunastu marketów niewiele zmieni. Wg LCMa "Gra jest stabilna i bardzo dobra." (cytat z: https://dziennikthewest.pl/wywiad-z-lead-community-managerem-i-game-designerem/). Żeby zaszły duże zmiany, to przede wszystkim twórcy gry musieliby chcieć wprowadzenia tych zmian, a z tego co widać, choćby po podlinkowanym wywiadzie, w Hamburgu mają zupełnie inne spojrzenie na grę niż gracze.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Widzę, że właśnie przez nasz tonący okręt przetoczyła się ogromna fala pesymizmu, niemniej jednak cała załoga (była też) została na swoich stanowiskach i dalej robi co może... czy to już objaw choroby psychicznej (może syndrom sztokholmski?), a może jednak tli się w was jeszcze nutka optymizmu i nadziei?

i żebyś mi wpisu nie usuną
Proponuje pogodzić się z rzeczywistością !oooooo!

"Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli" ::}
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Widzę, że właśnie przez nasz tonący okręt przetoczyła się ogromna fala pesymizmu, niemniej jednak cała załoga (była też) została na swoich stanowiskach i dalej robi co może... czy to już objaw choroby psychicznej (może syndrom sztokholmski?), a może jednak tli się w was jeszcze nutka optymizmu i nadziei?

Optymizm u mnie przejawia się tym, że wierzę iż ta gra przetrwa max do końca 2023 roku.
 
Widzę, że właśnie przez nasz tonący okręt przetoczyła się ogromna fala pesymizmu, niemniej jednak cała załoga (była też) została na swoich stanowiskach i dalej robi co może... czy to już objaw choroby psychicznej (może syndrom sztokholmski?), a może jednak tli się w was jeszcze nutka optymizmu i nadziei?



"Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli" ::}


jakie leki bierzesz? może też zaczniemy
 
Proponowałbym nie postulaty a protipy dla inno games, mój pierwszy to: Jeżeli zaczniecie coś robić w tej grze i troszkę słuchać graczy to więcej zarobicie $$$. Uzasadnienie: Więcej graczy będzie więc więcej bryłek zostanie kupionych.
 
"Przedstawiam również propozycję - mam nadzieję że z tego miejsca nie zostanie usunięta. Zostawiamy dwa stare serwery - np S1 i S10. Wszystkie światy istniejące dłużej niż np 4 lata mają odpaloną migrację, powiedzmy 3 miesiące na dokonanie migracji. Po tym czasie zostają dwa "stare" oraz wszystkie serwery istniejące krócej niż 4 lata. To że nowy serwer wychodzi co rok nie jest tajemnicą, co jest zresztą mega opłacalne - tendencja będzie z pewnością utrzymana. Po upływie 4 lat ( zaobserwowałem że mniej więcej tak długo serwer jest aktywny) odpalana jest automatyczna migracja na "stary serwer" - czas 3 miesiące, później serwer jest zamykany. W ten sposób na stałe utrzymujemy 7 serwerów. Plusy: mniejsza ilość serwerów - mniejsze koszty; gdy serwer się wypali gracze którzy zbudowali fajną postać mają szansę przenieść postać na serwer który żyje - brak ludzi czekających na migrację - większa rywalizacja - większa ochota na grę, a co najważniejsze pokazanie graczom że polityka gry skierowana jest w naszą stronę. Z finansowego punktu widzenia serwery będą bardziej rentowne niż teraz. I teraz najważniejsze - pytanie: Czy jest szansa przedstawienia pomysłu ludziom stojącym wyżej, czy z jakiegoś powodu nie masz możliwości, chęci, mocy aby to zrobić? Prosiłbym o konkretną odpowiedź na pytanie - nie śpiewkę że serwery są stale monitorowane itd. Dziękuję" - cytat z pytania do CMa


Odpowiedź Lenki:

"Wasze prośby są przekazywane na bieżąco. Odpowiedź doskonale znacie. Jeśli świat spełni wymagania, to otworzymy migrację.
Twoja propozycja została przekazana."


Jeśli angażujesz się w wyciąganie informacji od kogoś stojącego wyżej mógłbyś przy okazji zorientować się co Inno ma do powiedzenia na temat zmniejszenia liczby serwerów ;) Od Lenki raczej nie dowiem się nic konkretnego.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
"Przedstawiam również propozycję - mam nadzieję że z tego miejsca nie zostanie usunięta. Zostawiamy dwa stare serwery - np S1 i S10. Wszystkie światy istniejące dłużej niż np 4 lata mają odpaloną migrację, powiedzmy 3 miesiące na dokonanie migracji. Po tym czasie zostają dwa "stare" oraz wszystkie serwery istniejące krócej niż 4 lata. To że nowy serwer wychodzi co rok nie jest tajemnicą, co jest zresztą mega opłacalne - tendencja będzie z pewnością utrzymana. Po upływie 4 lat ( zaobserwowałem że mniej więcej tak długo serwer jest aktywny) odpalana jest automatyczna migracja na "stary serwer" - czas 3 miesiące, później serwer jest zamykany. W ten sposób na stałe utrzymujemy 7 serwerów. Plusy: mniejsza ilość serwerów - mniejsze koszty; gdy serwer się wypali gracze którzy zbudowali fajną postać mają szansę przenieść postać na serwer który żyje - brak ludzi czekających na migrację - większa rywalizacja - większa ochota na grę, a co najważniejsze pokazanie graczom że polityka gry skierowana jest w naszą stronę. Z finansowego punktu widzenia serwery będą bardziej rentowne niż teraz. I teraz najważniejsze - pytanie: Czy jest szansa przedstawienia pomysłu ludziom stojącym wyżej, czy z jakiegoś powodu nie masz możliwości, chęci, mocy aby to zrobić? Prosiłbym o konkretną odpowiedź na pytanie - nie śpiewkę że serwery są stale monitorowane itd. Dziękuję" - cytat z pytania do CMa


Odpowiedź Lenki:

"Wasze prośby są przekazywane na bieżąco. Odpowiedź doskonale znacie. Jeśli świat spełni wymagania, to otworzymy migrację.
Twoja propozycja została przekazana."


Jeśli angażujesz się w wyciąganie informacji od kogoś stojącego wyżej mógłbyś przy okazji zorientować się co Inno ma do powiedzenia na temat zmniejszenia liczby serwerów ;) Od Lenki raczej nie dowiem się nic konkretnego.

Obawiam się, że polityka migracyjna IG jest nie do ruszenia, niemniej jednak postulat znajdzie się w ankiecie.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Podbijam temat.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 12. Lis 2019 do godziny 12:00
 
Status
Zamknięty.
Do góry