POSTULATY DO IG - ETAP II: ANKIETA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia

Które z poniższych postulatów powinny zostać przesłane do IG

  • Prace - rebalans progu dropu przedmiotów

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    151
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser13329

Gość
Gość
Jest to kontynuacja inicjatywy podjętej w tym wątku na forum >>> klik <<<

Zasady etapu II:
- można zaznaczyć maksymalnie 3 propozycje
- do następnego etapu przechodzi tylko 10 najwyżej ocenionych propozycji
- aby propozycja była brana pod uwagę musi zdobyć co najmniej 10 głosów!
- ankieta zostanie zamknięta za 7 dni
- jeżeli na liście brakuje waszego postulatu, wpiszcie go poniżej, jeżeli zdobędziecie odpowiednią ilość "polubień" postulat zostanie dodany do petycji kierowanej do IG!

==========================================================

Pełna lista postulatów, bez skrótów:

Światy – zmniejszenie ilości światów, oraz utrzymywanie ich ilości na stałym poziomie (od 4 do 6)

Światy – wprowadzenie automatycznej migracji na światach starszych niż 4 lata

Bryłki – wprowadzenie w ustawieniach możliwości wyłączenia okienek zachęcających do wydawania bryłek w grze (gdy skończy się energia itp.)

Rozgrywka - zmniejszenie znaczenia setów/ zwiększenie znaczenia cech i umiejętności

Bitwy fortowe – wprowadzenie systemu podobnego do tego, który funkcjonuje w przygodach (m.in. zbieranie skrzyń z nagrodami oraz wprowadzenie zestawów fortowych możliwych do zdobycia tylko przez udział w bitwach)

Bitwy fortowe – umiejętne zbalansowanie bonusów fortowych klas postaci, w tym dodanie nowych na miejsce tych, które nie sprawdzają się już w obecnych realiach gry

Bitwy fortowe – umożliwienie rozgrywania bitew między światowych w obrębie jednego marketu – dodatkowa zakładka w dziale multiplayer bądź inne rozwiązania zaproponowane przez graczy w dziale z propozycjami na forum

Bitwy fortowe – wprowadzenie atrakcyjnych nagród za bitwy (doświadczenie, obligacje, dolary itp.)

Przygody – wprowadzenie zróżnicowanych map oraz nowych nagród, w tym zestawu/ zestawów do skompletowanie tylko przez rozgrywanie przygód

Zadania – wprowadzenie nowych zadań klasowych

Zadania – wprowadzenie nowych, trudnych zadań dla weteranów tej gry (lvl 120+)

Kontakt z IG – wprowadzenie czytelnego systemu wymiany informacji między IG a graczami (kwartalne wywiady z osobami decyzyjnymi w IG, zadawanie pytań w formie AMA itp.)

Klasy postaci – wprowadzenie nowej/ nowych klas postaci

Pojedynki – atrakcyjniejsze nagrody dla pojedynkowiczów

Pojedynki - rebalans wzorów pojedynkowych

Prace – wprowadzenie nowych prac

Prace - rebalans progu dropu przedmiotów

Eventy – większe zróżnicowanie eventów

Rzemiosło – wprowadzenie dodatkowych przepisów

Postać – odblokowanie kolejnych poziomów postaci w grze (150+)

=====================================================

W tym temacie głosujemy na postulaty graczy dotyczące Westa. Zostaną one przesłane do naszej CMki, która będzie miała za zadanie przekazać je wyżej, po wcześniejszym przetłumaczeniu, oraz !! zabiegać o jak najszybszą odpowiedź !! z IG.

Całe przedsięwzięcie zostało podzielone na kilka etapów.
I - zbieranie postulatów (ZAKOŃCZONY)
II - ankieta oraz wybór ok. 10 najlepszych propozycji (W TOKU)
III - przesłanie gotowej petycji do Lenki
IV - potwierdzenie przez Lenkę, że petycja została przesłana !! i odczytana !! przez osobę decyzyjną w IG (dajemy dwa tygodnie na ogarnięcie tego jakże trudnego tematu przez CMkę)
V - Otrzymanie odpowiedzi z IG, może być nawet i po niemiecku czy angielsku, najlepiej w oryginale, żeby nie było, że gdzieś po drodze ktoś coś nad interpretował (3 tygodnie chyba wystarczą żeby ktoś tam z góry pochylił się nad naszą petycją).

KAŻDY POSTULAT JEST TAK SAMO WAŻNY - o tym, które z nich przejdą dalej zadecydują gracze w tej ankiecie!

A na koniec moja deklaracja.

Jeżeli do końca roku nie otrzymamy odpowiedzi od IG, oświadczam, że kasuję swoje główne konto w tej grze, czyli speedy911 na świecie Nawaho, 150 lvl, wszystkie zadania zaliczone, pierwsze miejsce w rankingu rzemiosła, plecak pełen produktów, przedmiotów oraz wielu ulepszonych zestawów. Wszystko to idzie do śmietnika!

Czekam na wasze głosy w ankiecie.
Pozdro.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Bez urazy Speedy Gonzales!
Jesteś szybki i Twoje marzenia prześcigają Cię w poglądach, zejdź na ziemię i ciesz się tym, co masz, a jeśli aż tak bardzo przeszkadza ci to wszystko to zacznij grać w szachy nie mówię o warcabach, bo czasami zdarza ci się myśleć
, Kolejne zmiany jak będziesz proponował albo chciał wdrożyć w życie, proponuję byś się zgłosił do zespołu gry albo złożył podanie do Ig na stanowisko, jakieś tam znajdziesz, czasami potrzebują chłopca na posyłki od poczty i roznoszenia propagandy, nazywa się koresponde coś, dowiesz się jak złożysz podanie, linki znajdziesz bez problemu gorzej z etapami rekrutacji
Zespół wokalistów w TW docenił twoje starania, otrzymałeś nawet 400 bryłek złota za spostrzegawczość i znajomość gry, skup się na tym, a resztę zostaw profesjonalistą, bo wiedzą jak zarządzać tłumami.
Wiesz czemu Lenka jak zapomniała dopisać nagród za Gali umieściła je na forum w postaci kodów? by żaden przekręt nie mógł ich odsprzedać tak jak to miało miejsce gdy się szerzyła korupcja za czasów Fuska ale to tylko historia i przejaw głupoty
Czasami lubię pisać głupoty ale zazwyczaj bolesne do osób kierowanych
Jeśli liczycie na jakieś zmiany albo migracje to nie przeszkadzajcie dla CM ona wie co robi mimo że miewa koleżanki zwariowane Resztę sobie dopiszcie sami ::P
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Zespół wokalistów w TW docenił twoje starania, otrzymałeś nawet 400 bryłek złota za spostrzegawczość i znajomość gry, skup się na tym, a resztę zostaw profesjonalistą, bo wiedzą jak zarządzać tłumami.

Masz nieaktualne dane z tymi bryłkami... dostałem ich o wiele więcej, głównie za nie wrzucanie kolejnych pomysłów na forum ;)
 

DeletedUser27485

Gość
Gość
Kilka sensownych, ale bardzo mi brakuje ponowienia propozycji dotyczącej zmiany klasy postaci. Nowych nie potrzeba w tej grze, obecne 4, choć wymagają lekkiej aktualizacji (tudzież uaktualnienia bonusu) są w porządku. Wartą uwagi kwestią byłoby również częstsze udostępnianie starych avatarów, które przywracają wspomnienia z czasów przed 2.0.
Ogólnie dobra inicjatywa, lecz, jak ująłem to wcześniej - niektóre propozycje nie są trafione i śmiało mogłyby być zastąpione innymi. Nie będę się rozpisywał, więc wspomnę tylko o "migracji światów starszych, niż 4 lata".
Panie Autorze; zaloguj się tam i sprawdź, co robi większość "wyjadaczy". Klika kościół. Przy zamknięciu takiego świata cała budowa pójdzie na marne; a na nowych światach, z wyjątkiem Hurona (poprawcie mnie, jeśli się mylę) poziomy kościołów są relatywnie małe.
No i to tyle, dziękuję za uwagę i życzę powodzenia w negocjacjach z IG :)
 
"
[20:31] speedy911: ODDAJ SWÓJ GŁOS W ANKIECIE - NAJLEPSZE PROPOZYCJE ZOSTANĄ PRZESŁANE BEZPOŚREDNIO DO IG!! https://forum.the-west.pl/index.php?threads/postulaty-do-ig-etap-ii-ankieta.62802/
"

a gdzie masz zapewnienie, ze zostanie to przekazane do IG? czas na zażycie leków...

 

DeletedUser33728

Gość
Gość
Niektóre postulaty są bardzo ciekawe: chociażby zwiększenie odblokowanie wyższych poziomów postaci(byłbym za zwiększeniem maksymalnego levela do 180), jednak i tak mimo wszystko TWT nic w tej kwestii nie zrobi, a temat prędzej czy później skończy głęboko w archiwum :/
 
To może ja też coś tam napiszę :)

1. Oczywiste jest to, że światów jest za DUŻO. Ludzie porozbiegali się po wszystkich i teraz walki fortowe na średnich często nie mają sensu, a dużych fortów to się nie oblega wcale bo nie ma ludzi.

2. Lepsze nagrody za bitwy. TAK ale dla graczy ONLINE. Offy, które i tak g robią nie powinny dostawać żadnych bonusowych nagród, bo KAŻDA GALI na jakiej jestem = 80% offów po drop i exp A ONLINE-y męczą się by oni dostawali takie same nagrody. Tu powinien być skrypt TW wprowadzony dla AKTYWNYCH GRACZY, którzy siedzą te 2 godziny na forcie i walczą ramię w ramię z nami. Co to za gra, gdzie 80-90% OFF na gali w forcie siedzi a garstka 20-30 osób próbuje coś ugrać ?? ŻENADA, że dostają takie same nagrody jak my. TO POWINNO BYĆ USTAWIONE ODGÓRNIE NA KAŻDĄ WALKĘ FORTOWĄ. Stawiasz OFFa to licz się z tym, że dostaniesz 25% tego co każdy aktywny gracz.to by też zmusiło ludzi, którzy tylko po bonusy wchodzą, do trzymania otwartej gry. A co za tym idzie, będzie ich gra kusić by się ruszyć z miejsca a nie stać jak kołek.

3. 150+ .. Aktualnie 135 mam ale bardzo jestem za tym, by odblokować levele postaci do 200 a nawet 300. Będzie to się wiązało z tym, że ludzie zaczną grać, aktywnie uczestniczyć w bitwach fortowych i przygodach bo EXP będzie potrzebny.

S10 Xan.
 
Kilka sensownych, ale bardzo mi brakuje ponowienia propozycji dotyczącej zmiany klasy postaci. Nowych nie potrzeba w tej grze, obecne 4, choć wymagają lekkiej aktualizacji (tudzież uaktualnienia bonusu) są w porządku. Wartą uwagi kwestią byłoby również częstsze udostępnianie starych avatarów, które przywracają wspomnienia z czasów przed 2.0.


Tu sie zgadzam i też jestem bardzo za tym, by IG WPROWADZIŁO MOŻLIWOŚĆ ZMIANY KLASY POSTACI (za bryłki ale nie przeginajcie z ceną). Oraz w tym wypadku reset całkowity profesji. czyli build od 0. By było to połączone ze sobą. Zmieniasz klasę, profesję też musisz zmienić. Przy każdym resecie zmiana profesji obowiązkowa, by ludzie zaczęli znowu coś robić a nie tylko Kościół budować :)
 

DeletedUser33481

Gość
Gość
Jak dla mnie to dałeś za mało pkt do zaznaczenia. Chciałem zaznaczyć 6 opcji :D
A więc głosuje za migracja światów, lepszymi nagrodami za forty i pvp.

1.Na tych ostatnich chciałbym się skupić. Czemu nie ma pvp na tw? Bo jest kościół. Jeśli zmiany w grze powinny być jakieś wprowadzone to chętni zobaczyłbym zmniejszenie znaczenia budowania. Według mnie budowanie nic dobrego nie wnosi, bo gracze stają się leniwi. Po co się męczyć i robić pvp skoro można bezpiecznie expic na kościele. Do tego zmniejszyłbym czas ochrony pvp (72) to jakieś żarty.

2.The west to nadal dziki zachód? Wydaje się być mocno ugrzeczniony i wprowadzający bezpieczną grę. Według mnie wszyscy powinni się liczyć, że może ich zaatakować ktoś i stracić swój majątek czy hp przed bitwa. Niby niewielkie zmiany, a pomogą wprowadzić ruch na tw. Bo jeśli zmniejszymy czas ochonki to i wróci sens pvp. Kiedyś polowało się na fortowców przed bitwą, a teraz to nie ma najmniejszego sensu.

3.Gra stworzyła model gry, buildu (full hape,dowo) i możliwość robienia na nich wszystkiego. Kolejny błąd, Już nawet nie ma sensu jakoś inaczej rozdawać umek, skoro mogę wszystko robić na jednym buildzie. Pamiętacie kiedyś ile trzeba było się natrudzić, żeby coś osiągnąć? Choćby złotą strzelbę? Według mnie właśnie takie detale tworzą model w grze, że od 150 lvl większość rozpoczyna wegetacje na świecie. podeśle offka na bitwę i tyle, bo nie ma co innego robić.\

4. Zmniejszenie ilości evetnów, bo aktualnie event goni event, Setów coraz więcej, że nawet te głupie ulepszanie przestaje mieć sens, bo za kilka miechów wprowadzą coś lepszego.

5. Tylko wspomnę o dymaniu graczy na hajs z setów. Powiem tak, chociażby oszczędzili nas i pozwolili na pół roku rywalizacji na nowym świecie.

Podsumowując chciałbym, aby takie pomysły zostały przemyślane:
1. Migracja
2. Skasowanie/zmniejszenie znaczenia kościoła
3. Zmniejszenie czasu ochronki z 72 do 24h
4. Zmniejszenie ilości eventów do 2/3 w roku + wyprzedaż grudniowa
5. Okres ochronny nowych światów przed setami za bryły
6. Na koniec najważniejsze, zwiększenie ilości expa (możliwie wprowadzenie jeszcze jakiś nagród) za bitwy fortowe.
7. Zmieniana zasad dostawania expa za forty. (teraz głównie dmg się liczy)

Nad resztą nie chce sie rozpisywać, bo mało co by brakło do książki :D Czy zmiany mają chociaż szanse nadejścia? Jak nie teraz to już raczej nie będzie sensu ich wprowadzać. Jeszcze 1; 1,5 roku temu coś się działo na połowie światów, aktualnie tylko na ohio cokolwiek się dzieje. Znam graczy, którzy grali w tw 10 lat i odeszli, bo stwierdzili, że czekanie na lepsze czasy to bezsens. Kwitując całą wypowiedz. JAK NIE TERAZ TO NIGDY.
 

DeletedUser

Gość
Gość
speedy! ma dobre intencje... i inteligencje... :) odczepcie sie od niego :p
pozdrawiam z wczasów!!!!!
 

Załączniki

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    811,3 KB · Wyświetlenia: 38
To może ja też coś tam napiszę :)

1. Oczywiste jest to, że światów jest za DUŻO. Ludzie porozbiegali się po wszystkich i teraz walki fortowe na średnich często nie mają sensu, a dużych fortów to się nie oblega wcale bo nie ma ludzi.

2. Lepsze nagrody za bitwy. TAK ale dla graczy ONLINE. Offy, które i tak g robią nie powinny dostawać żadnych bonusowych nagród, bo KAŻDA GALI na jakiej jestem = 80% offów po drop i exp A ONLINE-y męczą się by oni dostawali takie same nagrody. Tu powinien być skrypt TW wprowadzony dla AKTYWNYCH GRACZY, którzy siedzą te 2 godziny na forcie i walczą ramię w ramię z nami. Co to za gra, gdzie 80-90% OFF na gali w forcie siedzi a garstka 20-30 osób próbuje coś ugrać ?? ŻENADA, że dostają takie same nagrody jak my. TO POWINNO BYĆ USTAWIONE ODGÓRNIE NA KAŻDĄ WALKĘ FORTOWĄ. Stawiasz OFFa to licz się z tym, że dostaniesz 25% tego co każdy aktywny gracz.to by też zmusiło ludzi, którzy tylko po bonusy wchodzą, do trzymania otwartej gry. A co za tym idzie, będzie ich gra kusić by się ruszyć z miejsca a nie stać jak kołek.

3. 150+ .. Aktualnie 135 mam ale bardzo jestem za tym, by odblokować levele postaci do 200 a nawet 300. Będzie to się wiązało z tym, że ludzie zaczną grać, aktywnie uczestniczyć w bitwach fortowych i przygodach bo EXP będzie potrzebny.

S10 Xan.
1. Na brak osób na fortach składa się wiele czynników nie tylko otwieranie nowych światów, możliwe że jest jednym najbardziej wpływającym, ale nie można zapomnieć o tym, że poza zmianą bitew na HTML5 nie zostały przez INNO poczynione żadne działania w kierunku rozbudowy/zmian bitew.
Każdy czynnik upadku fortów ma wpływ na kolejny.
Po kolei
a) nie opłaca się chodzić na bitwy - 6k expa i to nie zawsze xD, obligacje których nie ma na co używać, brak jakiś skrzynek itp.
b)słabi dowodzący
c) słabi zarządzający sojuszem
d) fortowcy to mentalne dzieci, które się popłaczą jak nie dostanie gwiazdki itd. (każdy wie o co chodzi)
e) brak równych bitew (jak gracze przegrywają 10 bitew z rzędu stompem nie chcę im się grać i idą na jagody

2. Nikt nie traktuje Gali jako normalna bitwa tylko przychodzi tam po nagrody. Poziomu i wyglądu bitwy nie zmieni nawet 140 vs 120 online, bo zawsze będzie dysproporcja między drużynami związanymi z setami, lvl itd.

3. Nikt nie zacznie nagle grać na fortach i przygodach, bo zwiększa expa tylko będą klikać 15sek i kościół xD.
 
Tu sie zgadzam i też jestem bardzo za tym, by IG WPROWADZIŁO MOŻLIWOŚĆ ZMIANY KLASY POSTACI (za bryłki ale nie przeginajcie z ceną). Oraz w tym wypadku reset całkowity profesji. czyli build od 0. By było to połączone ze sobą. Zmieniasz klasę, profesję też musisz zmienić. Przy każdym resecie zmiana profesji obowiązkowa, by ludzie zaczęli znowu coś robić a nie tylko Kościół budować :)
Rzemiosło do 700 wbija się w tydzień, a do 826 max. w miesiąc więc nic to nie zmieni. Zmiana klasy była od wielu lat poruszana i twt pisało, że nic takiego nie będzie.
 
Jak dla mnie to dałeś za mało pkt do zaznaczenia. Chciałem zaznaczyć 6 opcji :D
A więc głosuje za migracja światów, lepszymi nagrodami za forty i pvp.

1.Na tych ostatnich chciałbym się skupić. Czemu nie ma pvp na tw? Bo jest kościół. Jeśli zmiany w grze powinny być jakieś wprowadzone to chętni zobaczyłbym zmniejszenie znaczenia budowania. Według mnie budowanie nic dobrego nie wnosi, bo gracze stają się leniwi. Po co się męczyć i robić pvp skoro można bezpiecznie expic na kościele. Do tego zmniejszyłbym czas ochrony pvp (72) to jakieś żarty.

2.The west to nadal dziki zachód? Wydaje się być mocno ugrzeczniony i wprowadzający bezpieczną grę. Według mnie wszyscy powinni się liczyć, że może ich zaatakować ktoś i stracić swój majątek czy hp przed bitwa. Niby niewielkie zmiany, a pomogą wprowadzić ruch na tw. Bo jeśli zmniejszymy czas ochonki to i wróci sens pvp. Kiedyś polowało się na fortowców przed bitwą, a teraz to nie ma najmniejszego sensu.

3.Gra stworzyła model gry, buildu (full hape,dowo) i możliwość robienia na nich wszystkiego. Kolejny błąd, Już nawet nie ma sensu jakoś inaczej rozdawać umek, skoro mogę wszystko robić na jednym buildzie. Pamiętacie kiedyś ile trzeba było się natrudzić, żeby coś osiągnąć? Choćby złotą strzelbę? Według mnie właśnie takie detale tworzą model w grze, że od 150 lvl większość rozpoczyna wegetacje na świecie. podeśle offka na bitwę i tyle, bo nie ma co innego robić.\

4. Zmniejszenie ilości evetnów, bo aktualnie event goni event, Setów coraz więcej, że nawet te głupie ulepszanie przestaje mieć sens, bo za kilka miechów wprowadzą coś lepszego.

5. Tylko wspomnę o dymaniu graczy na hajs z setów. Powiem tak, chociażby oszczędzili nas i pozwolili na pół roku rywalizacji na nowym świecie.

Podsumowując chciałbym, aby takie pomysły zostały przemyślane:
1. Migracja
2. Skasowanie/zmniejszenie znaczenia kościoła
3. Zmniejszenie czasu ochronki z 72 do 24h
4. Zmniejszenie ilości eventów do 2/3 w roku + wyprzedaż grudniowa
5. Okres ochronny nowych światów przed setami za bryły
6. Na koniec najważniejsze, zwiększenie ilości expa (możliwie wprowadzenie jeszcze jakiś nagród) za bitwy fortowe.
7. Zmieniana zasad dostawania expa za forty. (teraz głównie dmg się liczy)

Nad resztą nie chce sie rozpisywać, bo mało co by brakło do książki :D Czy zmiany mają chociaż szanse nadejścia? Jak nie teraz to już raczej nie będzie sensu ich wprowadzać. Jeszcze 1; 1,5 roku temu coś się działo na połowie światów, aktualnie tylko na ohio cokolwiek się dzieje. Znam graczy, którzy grali w tw 10 lat i odeszli, bo stwierdzili, że czekanie na lepsze czasy to bezsens. Kwitując całą wypowiedz. JAK NIE TERAZ TO NIGDY.
1. Usunięcie kościoła nie zmieni pojedynków, bo one potrzebują gruntownej zmiany jak wiele innych sektorów gry, dziwna losować pojedynków, po 2 osoby na liście, 72h ochronki xD (imo tak jak mówisz powinno być 48h, może 40h)

4. Mówienie event goni event jest dosyć dziwne, bo od wielu lat jest taki sam model event. Chyba, że chodzi o zbieranie różnych itemow, które jak dla mnie aktualnie są spoko, bo nie ma co w niej robić.

5. Powodów agresywnej polityki finansowej, bo chcą jak najbardziej wycisnąć siano. Gracze i tak będą kupować xD.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
1. Na brak osób na fortach składa się wiele czynników nie tylko otwieranie nowych światów, możliwe że jest jednym najbardziej wpływającym, ale nie można zapomnieć o tym, że poza zmianą bitew na HTML5 nie zostały przez INNO poczynione żadne działania w kierunku rozbudowy/zmian bitew.
Każdy czynnik upadku fortów ma wpływ na kolejny.
Po kolei
a) nie opłaca się chodzić na bitwy - 6k expa i to nie zawsze xD, obligacje których nie ma na co używać, brak jakiś skrzynek itp.
b)słabi dowodzący
c) słabi zarządzający sojuszem
d) fortowcy to mentalne dzieci, które się popłaczą jak nie dostanie gwiazdki itd. (każdy wie o co chodzi)
e) brak równych bitew (jak gracze przegrywają 10 bitew z rzędu stompem nie chcę im się grać i idą na jagody

2. Nikt nie traktuje Gali jako normalna bitwa tylko przychodzi tam po nagrody. Poziomu i wyglądu bitwy nie zmieni nawet 140 vs 120 online, bo zawsze będzie dysproporcja między drużynami związanymi z setami, lvl itd.

3. Nikt nie zacznie nagle grać na fortach i przygodach, bo zwiększa expa tylko będą klikać 15sek i kościół xD.

Muszę przyznać Ci rację :{
 
Status
Zamknięty.
Do góry