POSTULATY DO IG - ETAP II: ANKIETA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia

Które z poniższych postulatów powinny zostać przesłane do IG

  • Prace - rebalans progu dropu przedmiotów

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    151
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nasze kochane TWT raczej palcem nie kiwnie a jak kiwnie to gdy będzie już za późno .
Może niech każdy napisze bezpośrednio jakiegoś maila czy tam przez fb.
Mam nadzieję,że jak Inno zobaczy takie coś to się ruszą :D
Może się przypomnę: każda sprawa wysyłana do IG, wysyłana w jakikolwiek sposób, dotycząca spraw Westa zostaje przekierowana do zarzadzającego westem Lead Community Managera.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Nasze kochane TWT raczej palcem nie kiwnie a jak kiwnie to gdy będzie już za późno .
Może niech każdy napisze bezpośrednio jakiegoś maila czy tam przez fb.
Mam nadzieję,że jak Inno zobaczy takie coś to się ruszą :D

To może jak moja inicjatywa nie da zamierzonych efektów, to sam osobiście poprowadzisz taką zorganizowaną akcję spamową?

Wielu już było graczy, którzy nawoływali do takich działań, niestety zapał kończył się jakoś po tygodniu :p
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Podbijam i przypominam:

Ankieta zostanie zamknięta: Jutro o 21:50.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
zamiast kierować postulaty do IG ,zacznij kierować postulaty do samego siebie i ludzi co utrzymują grę !
Odpowiedz sobie na proste pytania czemu ty i inni utrzymują stare światy?
czemu nie było migracji w tym roku w polskiej wersji językowej?
czemu dają nam status Bety pod wieloma względami ?
czemu taki debil jak ja lubi grać ?
co najważniejsze ile zarabia polskie wydanie w porównaniu do innych krajów !
a na koniec
Sped dawno nie widziałem takiego oszołoma co śni NIE TYLKO na jawie i za dnia ,TWOJA obsesja nie jest warta naśladowania a jak chcesz zacząĆ zmiany to zgłoś sie do IG ,zobaczysz szeroki wachlarz barw i wdzięków oraz sekretów o jakie się opiera biznes
Nie mam zamiaru cie zniechęcać do żadnych działań bo takich królików doświadczalnych jest coraz mniej a Twoje propozycje są nielicencjonowane tak jak Fuska gdy wspominał o projektach przepisów ,ale on szalał na większą skalę komunikując sie z ludzi podnosząc czerwoną słuczawkę
 

DeletedUser33988

Gość
Gość
Szkoda jedynie tych wszystkich ludzi którzy grali oraz atmosfery która panowała w grze.Teraz jedynie trzeba czekać kiedy resztki przestaną grać by krok po kroku ją zamykać aż w końcu usunąć.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Ankieta została zakończona, dziękuję wszystkim za oddanie swojego głosu w słusznej sprawie, teraz przyszedł czas na etap III.

Lista postulatów wybranych przez graczy:

Postulat
Głosy​
1.​
Światy – zmniejszenie ilości światów, oraz utrzymywanie ich ilości na stałym poziomie (od 4 do 6)
109​
2.​
Postać – odblokowanie kolejnych poziomów postaci w grze (150+)
61​
3.​
Bitwy fortowe – wprowadzenie atrakcyjnych nagród za bitwy (doświadczenie, obligacje, dolary, zestawy fortowe itp.)
55​
4.​
Światy – wprowadzenie automatycznej migracji na światach starszych niż 4 lata
24​
5.​
Rozgrywka - zmniejszenie znaczenia setów/ zwiększenie znaczenia cech i umiejętności
22​
6.​
Bitwy fortowe – umiejętne zbalansowanie bonusów fortowych klas postaci, w tym dodanie nowych
19​
7.​
Zadania – wprowadzenie nowych, trudnych zadań dla weteranów tej gry (lvl 120+)
16​
8.​
Pojedynki – atrakcyjniejsze nagrody dla pojedynkowiczów
16​
9.​
Klasy postaci – wprowadzenie nowej/ nowych klas postaci
14​
10.​
Przygody – wprowadzenie zróżnicowanych map oraz nowych nagród, w tym zestawów do skompletowania
13​
11.​
Bitwy fortowe – umożliwienie rozgrywania bitew między światowych w obrębie jednego marketu (różne propozycje realizacji)
12​
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Dopiero miesiąc minął, może jeszcze się nie ogarnęli po ostatniej dużej aktualizacji ;)

PS: dwa dni temu napisałem do Lenki co tam się dzieje w naszej sprawie, może po świętach się czegoś dowiemy.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
czy tylko ja jestem kompletnie zaskoczony kretynizmem IG w którym nic nie odpowiada w sprawie ankiety na której głosowała ponad połowa polskiego TW? Zastanawiam się czy oni wiedzą co to znaczy dobra reputacja.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Lenka odpisała, że trzeba jeszcze trochę poczekać... no to czekamy !oooooo!
 
Status
Zamknięty.
Do góry