POSTULATY DO IG - ETAP III: CZEKAMY NA DALSZY ROZWÓJ WYDARZEŃ

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia

Kiedy może odbyć się spotkanie

  • 25.01.2020

    Głosy: 16 84,2%
  • 01.02.2020

    Głosy: 5 26,3%

  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser33988

Gość
Gość
I tak na dzień dzisiejszy już nie ma praktycznie komu grać. Także nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i czekać na całkowite zamkniecie tego projektu.
 
No cóż zainspirowany przez pare osób dzisiaj dwie moje postacie z The Westa przywitały się z przyciskiem Kasuj Konto,jeśli w najbliższym +- miesiącu nic się nie polepszy kolejne pójdą do wyrzutu aż zostane biernym obserwatorem ... .
Szkoda kiedyś ta gra była super ale to już przegiecie że nasi nie umieją zrobić nic nawet wywalczyć cholernych migracji...
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Klik, klik i kolejne dwa światy skasowane.

Pa pa dla Lui i Klona!

9 światów do końca
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Miałem się wstrzymać jeszcze parę dni przed kasacją kolejnych światów, ale jakoś tak samo się kliknęło...

BF, Dako, Ari... będę za wami tęsknił ::P NIE!!! :cool:

6 światów do końca!
 

DeletedUser32987

Gość
Gość
Miałem się wstrzymać jeszcze parę dni przed kasacją kolejnych światów, ale jakoś tak samo się kliknęło...

BF, Dako, Ari... będę za wami tęsknił ::P NIE!!! :cool:

6 światów do końca!
Serio myślisz ,że kogoś z administracji to obchodzi ,że pokasujesz konta? że ktokolwiek tu konto usunie? Od ładnych kilku lat gra spada po równi pochyłej i " szefostwo" ma to w poważaniu, być może taki jest plan by powoli sama gra wymarła, bez względu kiedy by się tu nie weszło wciąż jest tylko narzekanie jak jest źle i czy coś się zmieniło? Nie jeden był już taki który próbował i nic to nie dało , nawet przy bardzo optymistycznym założeniu gdyby wprowadzili 2-3 zmiany to na jak długo to zadowoli graczy ? Nie oszukujmy się, zawsze będzie czegoś brakowało graczowi, zawsze będą padać kolejne pomysły i robi się nam kółko zamknięte, myślę, że jeśli ktoś już jest tak bardzo znudzony rozrywką to kasuje konto i do widzenia, nie trzeba przy tym odliczać dni do kolejnego skasowania
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Miałem się wstrzymać jeszcze parę dni przed kasacją kolejnych światów, ale jakoś tak samo się kliknęło...

BF, Dako, Ari... będę za wami tęsknił ::P NIE!!! :cool:

6 światów do końca!
giphy.gif
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Podjąłem pewne wyzwanie, teraz tylko realizuje plan, który sobie założyłem jakiś czas temu.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
A co waszym zadaniem ma zrobić Lenka? Iść do swojego przełożonego i nazwać go obibokiem i kazać mu od ręki coś do nas napisać? W korpo to tak nie działa dzieciaczki NIE!!!
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
A co waszym zadaniem ma zrobić Lenka? Iść do swojego przełożonego i nazwać go obibokiem i kazać mu od ręki coś do nas napisać? W korpo to tak nie działa dzieciaczki NIE!!!
problem taki że nawet nie wiemy czy lenka swoim przełożonym o tym powiedziała. Zresztą gdyby przełożeni o tym wiedzieli to wydaje mi się że dali by bardziej jakąś przekłamaną, podkoloryzowaną odpowiedź niż nic co tylko rozwściecza graczy.
 
Zdradzę wam pewien sekret. To nie jest tak że tylko u nas nic nowego się nie pojawia, bo z tego co wiem to tak samo sytuacja wygląda w pozostałych grach IG.
Cykliczne te same eventy, brak nowych treści i ciągle otwierane nowe światy w tych samych odstępach czasowych. Tylko że w takim Grepolis czy Plemionach są zamykane stare światy bo jest to związane z rozgrywką. Jednak u nas nie wygląda to tak cudownie a jesteśmy tak samo traktowani. Chyba nigdy nie zrozumiem co jest w głowach IG że musimy się kisić na starych światach. Stracą bryłkujących na eventach na pustych światach i spadną im zyski?

Jeśli chodzi o nasz TWT to ja osobiście nie żywię żadnej odrazy, jednak boli gdy nie mamy poparcia ani nie znamy stanowiska osób które powinny nas wspierać i reprezentować, w sprawach o których rozmawiamy.

A co do braku aplikacji. Myślcie że bez powodu TW jest jest jedyną grą która jej nie otrzymała? Np w takich Plemionach nie ma kilku osób tak jak u nas. Że wydają spore kwoty na sklep premium. Spokojnie mogę powiedzieć że nawet 20% zysków firmy nie jest od nas. Więc i nie warto w nas inwestować.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Przecież to wiadome od paru lat, że TW jest spisane na straty ;)
Są gry mające tak długi staż jak TW, jednak ich twórcy starają się coś w grze zmieniać, coś co rusz dodawać, by rozgrywka dalej gracza przyciągała. Potrafią lepiej działać w obecnych czasach social media niż IG (a w moim skromnym zdaniu i nie tylko moim IG kompletnie sobie nie radzi w social media) i to jest fakt bezsprzeczny. Sprawdzając sobie fanpage Westa (nie, nie polskiego, tylko tego po angielsku) w każdym niemalże poście są komentarze drwiące lub wręcz pisane w złości na temat działań IG. Np o ostatnim secie z worków, tego Nicka IG wstawiło post, a jeden z komentarzy jaki pamiętam (w chwili, gdy widziałem ten post komentarzy było ledwie kilka, sytuacja mogła się oczywiście zmienić) mówił wprost po co nam ten bezużyteczny set. Był jeszcze jeden jakiś komentarz w takim stylu ale dokładnej treści nie zacytuję, bo nie pamiętam.

Ogółem mógłbym się rozpisać i rozpisać, bo to temat rzeka, ale wolę zająć się czymś innym, lub innymi ciekawszymi grami mobilnymi nie będących ze stajni IG.
 
Wiesz speedy chodzi mi bardziej o to czy Lenka ma przysłowiowe "jaja" by powiedzieć tym wyżej że na polskich serwach nie jest kolorowo czy może zawsze tak było że nic do góry nie leciało i góra myśli że gracze tak chcą.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Gdy otrzymam odpowiedź to od razu się nią z Wami podzielę. Wcześniej już wspominałam, że koniec roku jest pracowity oraz bogaty w urlopy. Z tego co się dowiedziałam to w ciągu kilku dni otrzymam odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry