POSTULATY DO IG - ETAP III: CZEKAMY NA DALSZY ROZWÓJ WYDARZEŃ

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia

Kiedy może odbyć się spotkanie

  • 25.01.2020

    Głosy: 16 84,2%
  • 01.02.2020

    Głosy: 5 26,3%

  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser13329

Gość
Gość
Witam,
dziś rusza trzeci etap naszej zabawy, przed chwilą przesłałem Lence gotową petycję z jedenastoma najwyżej ocenionymi postulatami. Teraz czekam na potwierdzenie odebrania wiadomości i co tu dużo pisać, musimy uzbroić się w cierpliwość. Zegar tyka...

Postaram się w miarę aktywnie ponaglać naszą kochaną CMkę, tak abyśmy wyrobili się z całą akcją do końca tego roku.

Dla niewtajemniczonych, zapraszam do tego wpisu na forum:
 
Nie żeby coś ale łatwiej było by to wysłać cmowi z Niemiec czy też Anglii bo tutaj przez pół roku może być odczytywane xd
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Tak, wiadomość została odczytana. Będę się jej przypominał raz na jakiś czas, oby wyrobiła się do końca roku ;)
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Powodzenia, ale nie ma szans, że większość z tych postulatów wejdzie do gry.

w4A5C8N.png

Bo jak to określił admin na forum bety, uważają grę za skończoną i jakakolwiek większa zmiana jest "w najlepszym wypadku mało prawdopodobna" xD
Jedyna rzecz z listy postulatów jaka może wejść to "Zadania – wprowadzenie nowych, trudnych zadań dla weteranów tej gry (lvl 120+)", bo planują do końca gry dodawać tylko nowe ciuszki z eventów , osiągnięcia i zadania, bardzo rzadko jakieś np: nowe przepisy czy zmiana balansu w fortach(np: zmniejszenie liczby atakujących) , żadna nowa funkcjonalność najprawdopodobniej już nie wejdzie do gry :(
Więc zostaje się pogodzić z tym i opuścić pokład zanim będziesz jednym z 30 osób grających na serwerze bez migracji albo zostać na tonącym statku do końca( rok może dwa) i patrzeć jak dodają te same zestawy ze zmienionymi obrazkami i większymi cyferkami i raz na pół roku/rok zabijają jakiś nowy serwer setem za bryłki przy którym ktoś nie podumał i wyszedł za mocny.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Poczekajmy do końca roku, może przynajmniej się trochę pośmiejemy jak nam coś odpiszą :D



NIE!!!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A tu cała wypowiedź Leonesa, którą zacytował we fragmencie @emiksjot


Chyba nie łamię regulaminu w chwili gdy wkejam post CM z innej wersji jeżykowej na naszą, co nie? ;)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
W punkt!

Definicja: W sedno, celnie – zamiast tych określeń używa się w nowomowie określenia „w punkt”, w kontekście np. „trafić w punkt”, czyli w sedno zagadnienia,
 
Nie chcę wam mówić kto napisał ten "stejtment" na becie XD

XDDD.png

Ogólnie są to słowa administratora z naszego marketu przetłumaczone na angielski. Nie wiem czemu robicie o to wielkie halo.
Wszystko co tam wypisują już dawno wiemy dzięki naszemu twt.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
OK, rok się jeszcze nie skończył, ale chyba czas rozpocząć przygotowania do zakończenia gry...

Właśnie skasowałem swoje postacie na następujących światach:
Iroquois
Jicarilla

11 światów do końca

Temat będę odświeżał co kilka dni, na pierwszy rzut idą światy na których mało grałem, niemniej jednak już niedługo przejdę do tych gdzie już mnie to bardziej zaboli... Nawaho i Ohio zostawiam sobie na deser :p

Odliczanie trwa

PS: tik tak tik tak
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Od bardzo dawna gram tylko na Huronie. Podczas oktoberfestu chciałem pograć na innych światach, ale nie miałem sił by tego zrobić. Zatem trzyma mnie przy tej grze jedynie Huron. IG, oj jakżeście to spieprzyli to głowa mała.
 
OK, rok się jeszcze nie skończył, ale chyba czas rozpocząć przygotowania do zakończenia gry...[...]
Może tylko pokrótce wyjaśnię, że nie polubiłem Twojego postu dlatego bo się cieszę, że kończysz grę :DDD (chyba, że INNO odpowie do końca roku, to nie ma tematu), tylko dlatego, że uważam to za słuszne. Sam mam tylko postacie na Nawaho i Ohio, ale najpóźniej od 7 stycznia załączam tam urlop, bezterminowo.
Rok temu, też wziąłem urlop na prawie pół roku, także nie będzie mnie ciągnąć do tego, na szczęście nie czuję uzależnienia :DDD . Jedyne czego będzie mi brakować to rozmów z ludźmi - bo jest tutaj wiele osób naprawdę wartych uwagi, ale zawsze można przejść na smsy czy inne tego typu, to nie jest jakiś dramat, na tych których mi zależy, nie zakończę kontaktu, ale sama gra mnie już wgl nie kręci, taka prawda ;> . Od razu będzie się miało więcej czasu, nie ukrywajmy - na bardziej pożyteczne kwestie, także odnajduję w tym same plusy! 2020 rokiem zmian! To już postanowione! Co do INNO, nie chcę nikomu "dokopywać"- takie są zasady biznesu, gra jest wygaszana powoli i to normalne, wszystko kiedyś ma swój kres, lepiej się z tym pogodzić . Ale wbrew pozorom wiele osób jeszcze bryłkuje, także projekt się będzie trzymać ;) .

Pozdrawiam i szanuję Twój wybór speedy, nie każdego byłoby na to stać.

Do następnego, kiedyś tam ;> .
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Jeszcze się nie żegnam, dam im ten "kwadrans studencki" (15 dni) na ogarnięcie się po sylwestrze, a w międzyczasie zredukuję ilość światów do absolutnego minimum.
 
No dobrze, że coraz więcej ludzi ogarnia, że szkoda czasu na to gówno. Szkoda tego czasu poświęconego no ale im wcześniej skończy się dymanie w dupsko tym mniej zaboli
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
jak chyba jedyną słuszną rzeczą która mogłaby uratować TW jest przekazanie kodu źródłowego graczom i pozwolenie im na wprowadzanie zmian które oni chcą. Gracze wprowadzaliby zmiany, które chcieliby mieć, i mieliby hajs dajmy na to z crowdfundingu poprzez patronite lub inne indie go go. Inną opcją jest też miesięczny abonament (ale to raczej by się nie przyjęło) lub mniej ekstremalne P2W. I takie coś się wydarzyło gdyż jest pare przypadków gdy gracze otrzymali od twórców kod źródłowy danej gry i potem ją reaktywowali. Z nowszych przykładów jest chociażby battlefield heroes które działa z tego co wiem do teraz a zostało reaktywowane rok lub 2 lata temu.

Co prawda są to tylko moje sny i takie coś raczej nigdy by się nie stało (szczególnie że kto niby miałby sprawować nad takim projektem piecze) ale jak na razie to jest chyba jedyna opcja która pozwoliłaby IG nie marnotrawić pieniędzy w nieopłacalny dla nich projekt i jednocześnie udobruchać graczy którzy chcieliby większych zmian.
 
Status
Zamknięty.
Do góry