POSTULATY DO IG - ETAP III: CZEKAMY NA DALSZY ROZWÓJ WYDARZEŃ

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia

Kiedy może odbyć się spotkanie

  • 25.01.2020

    Głosy: 16 84,2%
  • 01.02.2020

    Głosy: 5 26,3%

  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser13329

Gość
Gość
myśle że sie zesrają ze śmiechu ze strachu, jak tylko zagrozisz im kasacją konta, koniecznie musisz to zrobić trzymam za ciebie kciuki ja i całe community

Ja nie piszę tego dla ciebie czy dla kogoś innego, ja staram się przekonać samego siebie, że to już najwyższy czas uwolnić się ze szponów nałogu jakim jest dla mnie West :p

Nie ma najważniejszej informacji: kto z IG (rzecz jasna prócz Lenki) będzie na tym spotkaniu.

@speedy911 i raczej tak będzie jak mówisz, raczej lanie wody...

:{ :{ :{
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Ja nie piszę tego dla ciebie czy dla kogoś innego, ja staram się przekonać samego siebie, że to już najwyższy czas uwolnić się ze szponów nałogu jakim jest dla mnie West
Speedy Gonzalles nie biegnij za marzeniami, ale prawdą
. Przyglądamy się twoim pomysłom nawet tym z kapelusza Copperfielda
to magia obracaniem kasy ;)
prawda zawsze zostaje po stronie biznesu jeśli masz problem z nałogiem to znajdziesz inne, które go zastąpią i wypełnią jego pustkę, ale dziki The West nie jet złym nałogiem w porównaniu z innymi.
Ktoś, kto zadał sobie tyle trudu nie spoczywa na laurach, typu mam dość i poproszę oklaski na pożegnanie wielkiego Speeda, może się mylę, ale rzadko mi się to zdarza.[o_O]
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Ktoś, kto zadał sobie tyle trudu nie spoczywa na laurach, typu mam dość i poproszę oklaski na pożegnanie wielkiego Speeda, może się mylę, ale rzadko mi się to zdarza.[o_O]

Trochę tak, trochę nie... tak się składa, że jakoś tak 9 lat temu udało mi się skasować konto max lvl na s1 w ramach protestu związanego z olewaniem gry przez IG... niestety historia lubi się powtarzać :/
 
comment_YMTpPjTLYsiqkdwJNVHQOD9yAQ19OeKZ.gif
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Czyli jak? Pisać do Ciebie na PW że chce wbić się na spotkanie? W ogóle co to za chłop/baba będzie? Polnisz, England, Dojcz szprechen?
A co jak ktoś wstydzi się z kobietami rozmawiać? Można wysłać PW do jakiegoś męskiego przestawiciela TWT?
Ino jak ktoś ma fobie społeczną i się boi mówić to można pisać?

Tak, napisać należy do mnie wiadomość na priv. Jak pisałam wyżej spotkanie będzie przeprowadzone w języku polskim. Osoba jest jak najbardziej polskojęzyczna. Jeśli boisz się kobiet to cóż, na spotkaniu również będą obecne. Zapewniam jednak, że nie jesteśmy groźne i nie ma się co bać. Na spotkaniu można pisać, nie ma w tym problemu. Jednak odpowiadać będziemy wyłącznie mówiąc, więc konieczne jest posiadanie słuchawek/głośników.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Tak, napisać należy do mnie wiadomość na priv. Jak pisałam wyżej spotkanie będzie przeprowadzone w języku polskim. Osoba jest jak najbardziej polskojęzyczna. Jeśli boisz się kobiet to cóż, na spotkaniu również będą obecne. Zapewniam jednak, że nie jesteśmy groźne i nie ma się co bać. Na spotkaniu można pisać, nie ma w tym problemu. Jednak odpowiadać będziemy wyłącznie mówiąc, więc konieczne jest posiadanie słuchawek/głośników.

A, to ciekawe.

Wydaje mi się że mieliśmy rozmawiać z przedstawicielem IG, z powodu takiego że ty i Etriel (udajecie że) nic nie wiecie, (udajecie że) nic nie rozumiecie, (udajecie że) nie macie żadnego wpływu na grę, cokolwiek z nią to mityczne Inno nie zrobi i właśnie dlatego wyszła inicjatywa żeby pogadać z kimś kto przewyższa was stopniem w strukturach firmy, zna politykę IG od środka, orientuje się w sytuacji i miałby do powiedzenia coś ciekawszego niż bzdurne i mgliste tłumaczenia podstawionych na pozycji CM kozłów ofiarnych których słuchamy non stop od 5 lat. Ujmując to krócej, zamysł był chyba taki, żeby rozmawiać z IG bezpośrednio, bez waszego pożal się boże pośrednictwa, które jest na rękę tylko i wyłącznie IG.

Napisałaś że będziesz odpowiadać, nie chcemy ciebie już słuchać, udowodniłaś wielokrotnie że sama z siebie, bez służbowego polecenia z góry w piętnastu kopiach nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Piszesz mając na myśli konkretną osobę która będzie z nami rozmawiać ale nie mówisz kto to taki, przecież gdyby to nie był bryfft etriel czy inne chodzące kompromitacje projektu The West, nie miałabyś żadnego powodu ukrywać ich tożsamości aż do rozmowy, w obawie przed forumową zadymą i chęcią graczy do zmiany rozmówcy.

Mnie ta żenada nie dziwi już w ogóle, ale szkoda mi tych paru osób, które się w to zaangażowały i do końca miały jakąś tam nadzieję, że cokolwiek to da albo zmieni.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
A, to ciekawe.

Wydaje mi się że mieliśmy rozmawiać z przedstawicielem IG, z powodu takiego że ty i Etriel (udajecie że) nic nie wiecie, (udajecie że) nic nie rozumiecie, (udajecie że) nie macie żadnego wpływu na grę, cokolwiek z nią to mityczne Inno nie zrobi i właśnie dlatego wyszła inicjatywa żeby pogadać z kimś kto przewyższa was stopniem w strukturach firmy, zna politykę IG od środka, orientuje się w sytuacji i miałby do powiedzenia coś ciekawszego niż bzdurne i mgliste tłumaczenia podstawionych na pozycji CM kozłów ofiarnych których słuchamy non stop od 5 lat. Ujmując to krócej, zamysł był chyba taki, żeby rozmawiać z IG bezpośrednio, bez waszego pożal się boże pośrednictwa, które jest na rękę tylko i wyłącznie IG.

Napisałaś że będziesz odpowiadać, nie chcemy ciebie już słuchać, udowodniłaś wielokrotnie że sama z siebie, bez służbowego polecenia z góry w piętnastu kopiach nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Piszesz mając na myśli konkretną osobę która będzie z nami rozmawiać ale nie mówisz kto to taki, przecież gdyby to nie był bryfft etriel czy inne chodzące kompromitacje projektu The West, nie miałabyś żadnego powodu ukrywać ich tożsamości aż do rozmowy, w obawie przed forumową zadymą i chęcią graczy do zmiany rozmówcy.

Mnie ta żenada nie dziwi już w ogóle, ale szkoda mi tych paru osób, które się w to zaangażowały i do końca miały jakąś tam nadzieję, że cokolwiek to da albo zmieni. I tak nie są mentalnie zbyt stabilni a wy im robicie kuku jakby to was bawiło, brak mi słów.

Podczas rozmowy będę obecna ja, jako obecny Community Manager, polskiej wersji The West oraz Etriel, która obecnie zajmuje się innymi sprawami związanymi z grą. Macie wyjątkowe szczęście, że macie możliwość rozmowy z Etriel, ponieważ jest to wyjątek. I kolejne spotkania, które mam nadzieję uda się organizować regularnie będą odbywały się tylko ze mną.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Całe to spotkanie to jedno wielkie kłamstwo. Mieliśmy rozmawiać i zadawać pytania komuś z IG a zamiast tego mamy gadać z Etriel i Lenką????

Poza tym czy IG w ogóle wie o tym jaka jest sytuacja polskiego TW oraz czy w ogóle wiedzą że gracze chcieli takie pożal się boże spotkanie? Naprawdę przez takie coś coraz bardziej gracze powątpiewają czy w ogóle IG cokolwiek wie jak nie ma na to żadnych dowodów. Serio żadnej wiadomości mówiącej cokolwiek od ponad miesiąca? To że nawet nie ma nikogo z firmy tylko nasz CM któremu i tak nikt nie wierzy i Etriel której wszyscy nienawidzą i nikt jej nie szanuje?

Naprawde czy możemy w ogóle wierzyć że JAKAKOLWIEK informacja trafia do IG jak widzimy co się odwala. Na serio czy oni wysłaliby kogoś z IG który by załagodził spór graczy kiedy w specjalnej ankiecie na ten temat udział brało ponad 100 osób czy CMa któremu nikt nie ufa.
 
W zasadzie nie wiem po co wgl organizować to spotkanie. Nic na nim nie ustalicie. Kto odwiedza forum bety powinien wiedzieć że "projekt" The West jest w 100% ukończony. Nic poza drobnymi poprawkami, naprawami błędów nie wejdzie. Po co się łudzić, fajnie było ale się skończyło.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dlatego pisałem, raz że taką informację jaka podał tu @manitu18 podał też CM bety, wrzuciłem nawet link do tego. A dwa chcecie by IG wiedziało o tym i IG wie, ale w postaci osoby która szefuje tą grą, a którą wszyscy znają, ba na forum bety nie jest to jakiś problem by tę osobę i funkcję jaką piastuje podać w poście na forum, ba sami gracze to robią, a tu jest taka jakby ciemnota.
I nie nie mam nic do polskiego twt i osób które muszą jakoś tą grą kierować, choć niektóre decyzje są jakimś nieporozumieniem. Dla mnie winę ponosi głównie samo IG, w sensie szefostwo tejże gry, które od wprowadzenia mapy 2.0 nic w praktyce nie zrobiło.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nawet w nowszym produkcie od IG Warlords od Aternum są problemy, mało co wchodzi nowego, choć i tak duże zmiany w tej grze w zeszłym roku to i tak więcej niż w te przez minimum ostatnie 5 lat w wescie, dodatkowo nie potrafią sobie poradzić z tym, że aplikacja od 2 tygodni często crashuje i się zawiesza. A mówimy o produkcie który ma ze 3 lata. Mało tego grając wcześniej w elvenar czy Forge of Empires sytuacja była taka sama. Tam to event gonił event, szczególnie w foe. Jak jest teraz nie wiem, nie gram już i mi się nie chce.

5 minut to totalna katastrofa i to też powinno być ujęte w trakcie tegoż spotkania. Inne gry ze stajni IG mają dłuższy czas edycji postów, na forum bety (westa rzecz jasna) też widziałem dłuższy czas edycji postów niż 5 minut.

A ten projekt też powoli odpuszczam.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
mówisz o jędrzeju czarnocie czy kto tam teraz zarządza tym burdelem?

@edit
no właśnie w sumie pan jędrzej czarnota, chyba umie po polsku rozmawiać, więc może go zaprosicie łaskawie na tsa
 

DeletedUser32987

Gość
Gość
Właściwie od nie pamiętam kiedy Etriel i Lenka to jedna wielka kompromitacja, jedyne do czego się nadają to do kręcenia karuzeli w drugą stronę, zastanawiam się czy im tak po prostu po ludzku nie jest wstyd, że swoją bądź co bądź prace wykonują tak żałośnie, i czy nie można grupowo zażalenia na obie damy , a najlepiej wniosek o usunięcie ich z grona cm
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
czy nie można grupowo zażalenia na obie damy , a najlepiej wniosek o usunięcie ich z grona cm

Nie sądzę żeby to wiele pomogło. Dla IG lepszy CM to taki który bierze na siebie krytykę graczy i się za mocno nie wychyla, niż ogarnięty, zaangażowany, zgłaszający błędy i patrzący im na ręce. Był już kiedyś taki któremu zależało, i się tym zajęli w iście swoim stylu. Jeśli chcesz coś zrobić, możesz zbombardować pytaniami twittera odpowiednim osobom z IG, którym lenka miała przekazać informacje z forum, to chyba najłatwiejsza droga.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie sądzę żeby to wiele pomogło. Dla IG lepszy CM to taki który bierze na siebie krytykę graczy i się za mocno nie wychyla, niż ogarnięty, zaangażowany, zgłaszający błędy i patrzący im na ręce. Był już kiedyś taki któremu zależało, i się tym zajęli w iście swoim stylu. Jeśli chcesz coś zrobić, możesz zbombardować pytaniami twittera odpowiednim osobom z IG, którym lenka miała przekazać informacje z forum, to chyba najłatwiejsza droga.
Bombardowanie? Co to da? Poblokuja i tyle, albo odpowiadać nie będą ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry