POSTULATY DO IG - ETAP IV - PYTANIA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Dostaliśmy jasną odpowiedź w sprawie migracji od pracowników IG.
Chcesz aby zamknęli twój świat i dali ci możliwość przeniesienia postaci? To usuń konto, frajerze, taka jest jedyna słuszna droga ucieczki z tego świata i gry. Ustaliliśmy progi i mamy w dupie waszą sytuacje.
Ale jak jesteś skłonny nadal rywalizować to zapewnimy ci co roku świeżutki świat, oraz wspaniałe sety. Co z tego że jest już za dużo światów do wyboru? Musimy wydusić jak najwięcej złotówek na baranach nadal płacących za tą grę.
Nadal mamy popyt na sety za bryłeczki oprócz tego i cyklicznych eventów nic wam więcej nie damy bo nie opłaca nam się inwestować w tego trupa czasu. Albo się z tym pogodzisz albo tepaj sie stond.

comment_EZJvWjRLqv21lpCG2SUCb654bBQPnfLw.jpg
 
Weźcie się ludzie ogarnijcie i przestańcie grać w tę grę xD Próbujecie forsować drzwi nie do zniszczenia. Zamiast pogodzić się z tym, że doją was ile jeszcze da radę to próbujecie na siłę coś zdziałać. Ta gra w tej wersji jaka jest była spoko grywalna może do roku 2015. Świat gier(w tym przeglądarkowych) poszedł do przodu a ta gowno gra stoi w miejscu i was smyra do odbycie i wam to sprawia radość XD Szukacie w Lence czy tej drugiej wsparcie, którego nie ma xD One nie traktują tej gry jak my. Tylko cieszą się że $ im do portfela trafia a reszta to wywalone. Zamkną TW to przeniosą się na inne gry od IG proste. Im szybciej się pożegnacie z tą grą tym lepiej. Szkoda nerwów i czasu. Pozdro elo
 
Może zabrzmi to chamsko lub prostacko (nie wiem-jakoś mnie to nie interesuje w aktualnym stanie ). Zatem czy ty Droga @Lenka222 jesteś w stanie załatwić jedną z rzeczy o którą proszą gracze chodzi mi MIGRACJE . Nikt nie mówi tu o usuwaniu światów jak IG chce niech trzyma takie serwy. Lecz z czystej przyzwoitości powinnaś chociaż spróbować stanąć na głowie bo gdyby nie my nie miała byś tej dodatkowej pracy :) Kiedyś gra była dla graczy teraz tak nie ma...
Ale spoko nic nie rób i "próbuj" coś robić bo przecież to jedyne co potrafisz w tak WAŻNEJ SPRAWIE.
Może nie masz odwagi albo nie możesz powiedzieć czegoś w stylu :Drodzy gracze migracji nie będzie nie jestem w stanie tego wam załatwić ,
może się trzęsiesz że stracisz posadę ? Po prostu masz nas gdzieś ?
Czy zgodzisz się ze mną że powinnaś robić wszystko i jeszcze więcej co się da w tej sprawie ?
Proszę o odpowiedź @Lenka222 :)

Miłego dnia dla czytających :D
 
Może zabrzmi to chamsko lub prostacko (nie wiem-jakoś mnie to nie interesuje w aktualnym stanie ). Zatem czy ty Droga @Lenka222 jesteś w stanie załatwić jedną z rzeczy o którą proszą gracze chodzi mi MIGRACJE . Nikt nie mówi tu o usuwaniu światów jak IG chce niech trzyma takie serwy. Lecz z czystej przyzwoitości powinnaś chociaż spróbować stanąć na głowie bo gdyby nie my nie miała byś tej dodatkowej pracy :) Kiedyś gra była dla graczy teraz tak nie ma...
Ale spoko nic nie rób i "próbuj" coś robić bo przecież to jedyne co potrafisz w tak WAŻNEJ SPRAWIE.
Może nie masz odwagi albo nie możesz powiedzieć czegoś w stylu :Drodzy gracze migracji nie będzie nie jestem w stanie tego wam załatwić ,
może się trzęsiesz że stracisz posadę ? Po prostu masz nas gdzieś ?
Czy zgodzisz się ze mną że powinnaś robić wszystko i jeszcze więcej co się da w tej sprawie ?
Proszę o odpowiedź @Lenka222 :)

Miłego dnia dla czytających :D
Podbijam i wciąż czekam na odpowiedź :D @Lenka222
 
Jakie nie ma czasu? Pojąć tego nie mogę. Dostaje wypłatę od IG to powinna tu siedzieć i odpowiadać na pytania a nie lecieć w przysłowiowego chuja. A nie jak to ma w zwyczaju ogłosić aktualizację jakieś denne konkursy w których mało kto bierze udział. Ale co tam Etriel załatwiła ciepły stołek to teraz ona siedzi pierdzi i się śmieje :uuu)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jakie nie ma czasu? Pojąć tego nie mogę. Dostaje wypłatę od IG to powinna tu siedzieć i odpowiadać na pytania a nie lecieć w przysłowiowego chuja. A nie jak to ma w zwyczaju ogłosić aktualizację jakieś denne konkursy w których mało kto bierze udział. Ale co tam Etriel załatwiła ciepły stołek to teraz ona siedzi pierdzi i się śmieje :uuu)

To już pytanie do niej i możesz zawsze napisać do niej poprzez support.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Możesz zapytać o to czy możesz w jakiś sposób podać od niej odpowiedzi, ja mogę parafrazować ;)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Lenka często odpisuje na wiadomości prywatne, pisz śmiało :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry