POSTULATY DO IG - ETAP IV - PYTANIA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13329

Gość
Gość
UWAGA UWAGA UWAGA

Otrzymałam propozycję, aby w ramach odpowiedzi odbyło się spotkanie na TS wraz z osobą, która odpowie na Wasze pytania.
Mamy dwie propozycje jego terminu, w związku z tym dodałam do tego tematu ankietę, która potrwa 3 dni. Po tym czasie data z większą ilością głosów wygra.
W obu przypadkach spotkanie może odbyć się o godzinie 18:30.

Link do ankiety

Wstępne spostrzeżenia co do propozycji naszej CMki:
1. cała rozmowa będzie nagrywana i udostępniona graczom
2. ewentualnie otrzymamy transkrypcję tej rozmowy
3. wcześniej muszą być spisane i przedstawione zasady zadawania pytań
4. dobrze jakby zgłosili się chętni do prowadzenia tej rozmowy
5 rozmowa powinna rozpocząć się od krótkiej odpowiedzi na już przesłane postulaty

Link do postulatów:


Czekam na spostrzeżenia innych graczy oraz propozycje pytań do gościa z IG.

PS: kasacja konta tymczasowo wstrzymana... ufff
 

Bray Wyatt

Blada Twarz
IMO każdy powinien napisać tutaj swoje pytanie, zadane szczegółowo aby CM nie mógł odpowiedzieć na nie wymijająco, prosta odpowiedź tak lub nie. Ktoś spisze najbardziej odpowiednie pytania i zada je CM-owi, pytanie jeszcze czy rozmowa będzie w języku międzynarodowym czy Polskim, ale myślę, że to nie będzie większym problemem.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Najważniejsza i jak znam życie celowo nieporuszona przez Lenkę sprawa, to z kim będzie rozmowa. Jeśli mamy rozmawiać z firmowym woźnym, albo jakimś bryfftem, to nie ma się w ogóle z czego cieszyć.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Czy jest jakaś szansa na to że jak IG przestanie utrzymywać westa to czy dadzą kod źródłowy gry graczom aby sami mogli utrzymywać później serwery do gry i dalej grać w TW?
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
1. możliwość jednoczesnego uzywania wzmocnienia pod fort i pvp
przykład:
-schowek na amunicje (forty) jest na 5 użyć [dziennie jest 1 bitwa więc schowek wystarczy na 5 dni]
-kamień polerski (pvp) używany do pojedynków ,jeśli go użyje to użyty wcześniej schowek przepada

wzmocnienia n pvp i forty nie powinny sie wykluczać bo nie pomagają sobie wzajemnie a będąc aktywnym pojedynkowiczem nie moge uzyc schowka bo szkoda go tracić po 1 bitwie

2. czy planowany jest jakis nerf/balans bonusu żołnierza w pvp (taktyka ) bo obecnie jest to smiech na sali

@speedy911 fajnie jakbys poruszył te tematy bo na pojedynki od dawna każdy ma wywalone kukle xD
 

DeletedUser33905

Gość
Gość
1. Czy planujecie zwiększyć nagrody(exp) za bitwy fortowe? Obecnie 6k to śmiech, bo 5k to na kościele potrafi wpaść.

2. Co z migracjami (Tutaj niech ktoś bardziej kumaty rozwinie pytanie) , czy stare światy będą zamykane i czy co roku chcecie otwierać nowe światy? Nie uważacie, że im więcej światów, tym bardziej są one puste?


Z kim będzie rozmowa?
 
3 Co z Setami Pod HP na Forty,Pojedynki i jakie Sety Planujecie w tym 2020 Roku na Walentynki,Wielkanoc, i w tym Roku na Oktoberfest,na Dzień Niepodległości,na Di Los Muertos, na Wyprzedaż świąteczną w 2020 Roku jaki Nowy Set Planujecie i czy w tym Roku będą Eventy ze śnieżkami z Koszykami Wiklinowymi ,Event z Dyniami

4 czy w tym 2020 Roku będą lepsze Nagrody za Gallifrey i czy jest Planowany jakiś Nowy Event na ten Rok

5 czy macie już Kandydatów na Miejsce Wariaty17 jako Admina TW i Szeryfa Supportu
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
1. Czy IG planuje w tym roku zaskoczyć graczy jakimiś dużymi nowościami (nie ubraniami, nie kosmetycznymi poprawkami, nie eventami, nie Gonzalesami, nie Mistrzostwami)?

2. Dlaczego IG nie ujawnia nawet strzępów informacji na temat przyszłości Westa? Ja rozumiem, że chcecie zrobić nam niespodziankę, tylko że my już czekamy na nią od kilku dobrych lat!

3. Czy IG ma pomysł na dalszy rozwój tej gry? Jeżeli tak, to w jakim kierunku podążacie?

4. Czy IG zamierza wprowadzać do gry usprawnienia, które obecnie dają jedynie skrypty tworzone przez pasjonatów?

5. West ma już swoje lata, technologia poszła jednak do przodu, dlaczego nadal dość często pojawia się blokada związana z za dużą ilością kliknięć w grze, nawet podczas zwykłej aktywności (wysyłanie waluty eventowej, ściąganie produktów z rynku). Dlaczego nie możemy przełączać się między ogólnymi czatami na tym samym świecie i dlaczego w ogóle gra rozdziela graczy na dwa, trzy różne saloony?

6. W naszym kraju mamy coś takiego jak „budżet obywatelski”, który pozwala wybrać mieszkańcom danego miasta inwestycje do zrealizowania w ramach określonego budżetu. Czy IG jest w stanie stworzyć listę rzeczy, które można wprowadzić do gry w maksymalnie rok, a następnie pozwolić graczom zagłosować na te propozycje. Zwycięskie pomysły zostaną potraktowane priorytetowo i IG postara się wprowadzić je do gry tak szybko jak to się tylko da (będą traktowane jako pierwsze do wdrożenia).

7. Mamy sporo starych, niegrywalnych (przynajmniej fortowo) światów. Czy IG rozważa wprowadzić udogodnienia, które pozwolą graczom z różnych światów na rozgrywanie bitew miedzyświatowych (mamy zakładkę multiplayer, może warto ją wykorzystać w tym celu). Czy są w planach bitwy międzyświatowe, między rożnymi marketami, bez konieczności organizowania Mistrzostw fortowych? Przecież taka funkcjonalność dała by niesamowitego kopa tej grze!

8. Dlaczego „budowa kościoła” na wysokich poziomach rozbudowy jest taka tania i dlaczego jest bardziej opłacalna niż bitwy fortowe oraz każda inna aktywność w grze?

9. Czy IG rozważa możliwość wynagradzania w złocie najaktywniejszych graczy (forty, przygody, zadania, budowanie)?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Swoją drogą, jaki jest sens podawania informacji o spotkaniu bez najważniejszej informacji, czyli tego, z kim ono będzie. Skąd wtedy potencjalni uczestnicy mają wiedzieć, czy w ogóle chcą w nim wziąć udział, czego w ogóle mogą się od tej osoby dowiedzieć, o co zapytać, a o co nie itd. Z drugiej strony, skoro rozmowa ma odbyć się z kimś z Inno i to kimś, kto mówi po polsku, to obstawiam, że chodzi o Etriel. Jeśli tak, to pewnie spotkanie będzie wyglądało tak jak za każdym poprzednim razem, czyli bez rewelacji, ale to tylko moje zdanie.

Nie ma najważniejszej informacji: kto z IG (rzecz jasna prócz Lenki) będzie na tym spotkaniu.

Pewnie się ucieszycie.

Otóż w sobotę na spotkaniu pojawi się nie kto inny jak...

Etriel
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Kolejne pytanie:

Czy ktoś oprócz Etriel odczytał naszą petycję w InnoG?
@speedy911
Nie sądzę, ale to tylko moje zdanie ;)
Poza tym mam do Ciebie pytanie: będziesz na tym spotkaniu? A jeśli tak to czy mógłbyś mi przebieg jakoś streścić? Wolę dostać od gracza relację, a sam być nie mogę, mam ważniejsze rzeczy do zrobienia, np. gapienie się w ściany ;)
 

DeletedUser33905

Gość
Gość
Podczepiam się pod prośbę Fuska, też jestem ciekawy przebiegu spotkania, a nie mogę na nim być. Szkoda, skoro mamy szczęście, że sama Etriel tam będzie xD
 
Wow, że komuś dalej chcę się rozmawiać z tymi farmazoniarami. XD te spotkanie na tsie tak samo legit jak ostatnio+z tego co pamiętam to miały być co jakiś czas, a nie raz w roku X D D D D D

no byczku nie będzie migracji, bo co z tego że jest 5 osób na saloonie, my tam w naszych tajnych maszynach widzimy ruch, że hohoho na serwerkach i nie damy XD D D D XCDF
 
Pewnie się ucieszycie.

Otóż w sobotę na spotkaniu pojawi się nie kto inny jak...

Etriel
Jasny gwint, co jak co nie spodziewałem się takiego zakończenia tej sprawy xD

Oczywiście, Wasza (nasza) utopia, związana z rozwojem Dełesta była skazana na niepowodzenie, sam ze swojej strony działałem na własną rękę, kontaktując się bezpośrednio z InnoGames. Po tym etapie byłem przekonany, że petycja Speedego jest skazana na niepowodzenie - co kogo by obchodziły ankiety i opinię przy dobrym wietrze 200 osób, przy tak sprawnie działającej machinie IG. Sam trollowałem w głosach, wypisywałem głupoty o forcie Gallifrey zawsze i wszędzie, o każdym posiłku w ciągu dnia (ten fort zaburzył grę fortową...) Niemniej... zakończenie tej sprawy... xD

Wyrazy współczucia Speedy - napluto Ci prosto w twarz. Jeśli brałeś dełesta na poważnie - pomyliłeś się.
A co do spotkania - rzucam hasło GALLIFREY DO ŚNIADANIA, GALLIFREY DO OBIADU, GALLIFREY NA KOLACJĘ - to jest prosta droga do naprawy Dełesta! 3x dziennie Gallifrey odbuduje rywalizację. Wincyj Gallifrey i wincyj nagród... za nic. Martwe światy na to czekają, nie otwierać migracji, bo to nieopłacalne dla InnoGames :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
@Cherry1991
Super, że kontaktowałeś się sam z siebie bezpośrednio z IG. Problem jest jednak inny... Z tego co wiem, z czasów jak byłem w twt, każde ale to KAŻDE zgłoszenie pisane bezpośrednio do IG odnośnie jakiejś gry szło do szefa tejże gry czyli LCM'a ;) i pewnie dlatego wiesz, że jest to skazane na niepowodzenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry