POSTULATY DO IG - ETAP IV - PYTANIA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
I poniekąd zgadzam się z tym, że Galli ma wplyw na kondycję gry, a przede wszystkim kondycję fortów. Problem jest jednak bardziej złożony, gdyż IG nie zamierza, a przynajmniej nie zamierzało zmienić nagród za zwykle bitwy fortowe i to też jest problem, kfazde Galli będzie bardziej atrakcyjne od zwykłej bitwy nawet jak dadzą powiedzmy tylko kawę to i tak więcej niż za normalna bitwę. Gdyby IG pomyślało o tym by zwiększyć nagrody za walki...
Przygody mają set który można zdobyć za punkty weterana, forty nie mają czegoś co można zdobyć tylko i wyłącznie za uczestnictwo w bitwach, exp śmieszny, na hajs z bitew nikt nie patrzy, obligacje są nieopłacalne przez większość roku, a nawet niemal cały prócz kupowanie itemów podczas eventow dających walutę eventową, bo nawet ostatnia wyprzedaż świąteczna była nieopłacalna.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Widzę, że pytacie o streszczenie, relację ze spotkania. Będzie ona zamieszczona na forum najszybciej jak to możliwe po zakończeniu spotkania, nie obiecam że będzie to sobota wieczór, ale w niedzielę na pewno już będzie.
 
Niestety miałem pojawić się na spotkaniu pod koniec lipca 2019, ale mam teraz ważniejszą misje. Muszę dostarczyć list do arcymistrzów magów ognia.
 
comment_7QaLk7z6xTdVz1BB0IeuEJsuxJyR3Tdq,w400.jpg
„Droga Wojownika Jest Drogą Samotną"
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Pytanie:

Czy to prawda, że planujecie reanimować trupa przygody?
Jeżeli tak, to czy zajmiecie się gruntowną naprawą mechaniki czy tylko dodacie nowy zestaw ubrań oraz jakieś nowości w sklepie weterana?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Tyle pytań bez odpowiedzi ;)

Na becie od dawna były testy odnośnie drużyn w przygodach, dalej trwają czy sobie odpuścili? Jeśli trwają to ile mają jeszcze trwać, a jeśli odpuścili to czemu? Była o tym gdzieś informacja? Może przegapiłem.

Kiedy wejdą kolejne osiągnięcia a razem z nimi możliwość zdobycia kolejnych części setu lincolna?
Kiedy wejdą osiągnięcia związane z fortami, które od samego początku są takie same...
Kiedy wejdą zmiany w forach, pracach, dropie, przygodach rzemiośle, w zadaniach itd.?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
OK, fajnie było, ale się skończyło.

Jesteśmy już po spotkaniu, kto był to dowiedział się co następuje:
- gra ma się dobrze,
- Lenka jest najlepszym CMem we wszechświecie (jak nie wierzycie to zapytajcie Etriel - wracaj do zdrowia jak najszybciej nasza wtyko w IG),
- nasze pomysły są super,
- nasze postulaty były konsultowane z pracownikami IG,
- IG pracuje nad wieloma nowościami, o których teraz nie mogą powiedzieć,
- migracje będą jak gracze przestaną klikać na umarłych światach (tak, tam jeszcze ktoś gra!),
- Lenka musi zainwestować w lepszy sprzęt,
- kto był na takim spotkaniu rok temu i dwa lata temu, to w sumie tak jakby był i na tym,
- nie gadaliśmy o tenisie,
- o skokach też nie,
- forty zostają bez zmian,
- przygody zostają bez zmian, chociaż może coś się zmieni w przyszłości,
- lvl 150+ będzie jak będzie,
- kodu gry nie dostaniemy,
- nowości będą, ale raczej z tych małych,
- zabezpieczenie antybotowe zostaje,
- ilość graczy na fortach to nie problem IG, my sami mamy je zapełnić!

I wiele innych spraw, których tutaj nie opiszę, bo to tajemnica i miałem się nie chwalić, że każdy kto był na spotkaniu dostał po 10k bryłek i 3 wybrane sety dostępne tylko w limitowanych wyprzedażach!

Haha, kto nie był tej fujara!!
 

DeletedUser33241

Gość
Gość
OK, fajnie było, ale się skończyło.

Jesteśmy już po spotkaniu, kto był to dowiedział się co następuje:
- gra ma się dobrze,
- Lenka jest najlepszym CMem we wszechświecie (jak nie wierzycie to zapytajcie Etriel - wracaj do zdrowia jak najszybciej nasza wtyko w IG),
- nasze pomysły są super,
- nasze postulaty były konsultowane z pracownikami IG,
- IG pracuje nad wieloma nowościami, o których teraz nie mogą powiedzieć,
- migracje będą jak gracze przestaną klikać na umarłych światach (tak, tam jeszcze ktoś gra!),
- Lenka musi zainwestować w lepszy sprzęt,
- kto był na takim spotkaniu rok temu i dwa lata temu, to w sumie tak jakby był i na tym,
- nie gadaliśmy o tenisie,
- o skokach też nie,
- forty zostają bez zmian,
- przygody zostają bez zmian, chociaż może coś się zmieni w przyszłości,
- lvl 150+ będzie jak będzie,
- kodu gry nie dostaniemy,
- nowości będą, ale raczej z tych małych,
- zabezpieczenie antybotowe zostaje,
- ilość graczy na fortach to nie problem IG, my sami mamy je zapełnić!

I wiele innych spraw, których tutaj nie opiszę, bo to tajemnica i miałem się nie chwalić, że każdy kto był na spotkaniu dostał po 10k bryłek i 3 wybrane sety dostępne tylko w limitowanych wyprzedażach!

Haha, kto nie był tej fujara!!
Pora się kasować
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Doprowadziłem swój projekt do końca. Nie osiągnąłem niestety tego co zamierzałem, choć z drugiej strony te 150 osób, które oddały swój głos w ankiecie uzyskały potwierdzenie tego co już od dawna wiedziały... to też coś znaczy.
Obecnie jestem w rozterce, raczej nie kasuje konta, jeszcze nie teraz... pokręcę się trochę po Nawaho, wytrzepie do końca worek złota na Ohio... no nie wiem, szczerze muszę to wszystko przetrawić. Szkoda mi tego czasu, który wpakowałem w Westa... poczekam do najbliższego eventu, ponoć mają nas czymś zaskoczyć. Niemniej jednak skończyłem z aktywną grą i pogonią za wynikami, będę sobie klikał do czasu aż skończą mi się wszystkie premki i... i nie wiem co dalej :/
 
OK, fajnie było, ale się skończyło.

Jesteśmy już po spotkaniu, kto był to dowiedział się co następuje:
- gra ma się dobrze,
- Lenka jest najlepszym CMem we wszechświecie (jak nie wierzycie to zapytajcie Etriel - wracaj do zdrowia jak najszybciej nasza wtyko w IG),
- nasze pomysły są super,
- nasze postulaty były konsultowane z pracownikami IG,
- IG pracuje nad wieloma nowościami, o których teraz nie mogą powiedzieć,
- migracje będą jak gracze przestaną klikać na umarłych światach (tak, tam jeszcze ktoś gra!),
- Lenka musi zainwestować w lepszy sprzęt,
- kto był na takim spotkaniu rok temu i dwa lata temu, to w sumie tak jakby był i na tym,
- nie gadaliśmy o tenisie,
- o skokach też nie,
- forty zostają bez zmian,
- przygody zostają bez zmian, chociaż może coś się zmieni w przyszłości,
- lvl 150+ będzie jak będzie,
- kodu gry nie dostaniemy,
- nowości będą, ale raczej z tych małych,
- zabezpieczenie antybotowe zostaje,
- ilość graczy na fortach to nie problem IG, my sami mamy je zapełnić!

I wiele innych spraw, których tutaj nie opiszę, bo to tajemnica i miałem się nie chwalić, że każdy kto był na spotkaniu dostał po 10k bryłek i 3 wybrane sety dostępne tylko w limitowanych wyprzedażach!

Haha, kto nie był tej fujara!!


Czyli tak naprawdę guzik dostaniemy a nie migracje i ci na starych światach jedyne co mogę to puścić urlop :D? Szkoda że ktoś kto powinien nami się opiekować może chciał dobrze tym spotkaniem ale samo gadanie o niczym jest no właśnie... niczym... .
 
Dziwie się że Lenka doprowadziła do spotkania na którym de facto nic nie zostało ustalone, a nie przecież zostało że nic nie robimy bo jest dobrze. Potwierdza to tylko żeby olać gierke i zająć się czymś pożyteczniejszym niż siedzenie i nabijanie kabzy nierobom ale to już sprawa bryłkujących co z tym zrobią. Szkoda tylko tych którzy mieli chęci. IG pokazało jak bardzo graczy ma w dupie i niech da wam to do myślenia :uuu)
 
Status
Zamknięty.
Do góry