Poszukiwacz przygód - jak rozdawać pkt umiejętności?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31810
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31810

Gość
Gość
Witam serdecznie.
Mam problem w tym jak rozdać pkt. umiejętności, abym dropił unikaty (aby dużo kasy zdobyć). Mam 94 lvl i jestem poszukiwaczem przygód. Obecnie rozdawałem pkt. umiejętności różnie i np. nie mogę wydropić 3 stary klucz itp. Przy okazji proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniego eq do pracy z dużym dropem.
Czy mam zrobic reskill?
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    19,5 KB · Wyświetlenia: 48
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Reskill z całą pewnością. Wędrowny handlarz full handel i licz na szczęście że klucz szybko wypadnie.
 

DeletedUser31810

Gość
Gość
aha, dobrze a jakie zestawy do tej pracy polecacie? A czy wszystkie cechy dac na charyzme i ptk na handel? Ja nie mówie że tylko chcę zrobyc stary klucz, lecz chcialbym jak najwiecej zarobic ze sprzedazy unikatow jezeli wychodza z tych prac
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Na Twoim poziomie zdecydowanie bym polecał Zestaw Quatermaina, który dodaje Ci również procent szczęścia (50%). Teraz drogi nie powinien być, ale trzeba ludzi popytać. Ewentualnie wyliczyć na Twoim poziomie najlepsze ciuchy pod daną pracę.

Raczej w nowe ciuchy z punktami określonymi przez Twój lvl nie opłaca Ci się brać, za drogie i nie będą Ci dawać tyle, co 140lvl+::):

Bronie Allana również, Baca, ewentualnie Fishera, najtańsze i masz procent pieniędzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry