Poszukiwacz przygód - proszę o pomoc co i jak.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33292
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33292

Gość
Gość
Siemka! :) Wróciłem do gry bo dość długiej przerwie (5-6 lat minimum). Czytałem dosyć dużo tematów z ostatnich lat i zauważyłem że sporo się zmieniło. Dlatego proszę was, doświadczonych regularną grą graczy o pomoc.
Zacząłem niedawno grać, wbiłem ten 15 lvl i nadszedł czas na wybór klasy z którą będę się borykał przez resztę gry.
Postanowiłem że pogram PP. Chciałbym rozwijać się głównie pod expa i kaske. Chciałbym wiedzieć na czym dokładnie taki rozwój postaci polega i jak go najefektywniej teraz prowadzić. Chodzi głownie o to jakie prace wykonywać (na danych lvl itp.), jakie rozdawać umiejętności i cechy, poradą odnośnie EQ też nie pogardzę :) Czy taka gra ma sens na dłuższy okres czasu czy jednak później warto coś zmienić żeby grało się przyjemniej.
Czytałem parę tematów podobnych ale większość bardziej szczegółowa była z czasów "starszego Westa" i nie jestem do nich przekonany bo wiele się zmieniło od ostatnich lat.

P.S chciałbym wiedziec jeszcze jakie serwery są teraz warte rozgrywki. Aktualnie rozpoczynam swoją przygodę na Huron.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)
 

DeletedUser32441

Gość
Gość
Jeśli chcesz szybko wbić lvl rozdaj wszystkie umiejętności i cechy w budowanie i siłę i klikać prace 15 sekundowe z największym expem. Kup sobie jakiś set pod budowanie/expienie chyba że ktoś ci pożyczy. Najbardziej aktywne światy to Huron, Świat 1, Luizjana i Muscotah.
 
Status
Zamknięty.
Do góry