Poszukiwacz przygód

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Szukałem - nie znalazłem. Może jestem głupi może głuchy a może czytać nie umiem mniejsza z tym.

Klasa postaci: Poszukiwacz przygód

Korzyść:
1. Szansa na znalezienie przedmiotu podczas pracy wzrasta do 10%.
2. Szansa na znalezienie przedmiotu podczas pracy wzrasta do 10%.
3. Możesz bezpłatnie do 2 poziomu spać w obcych hotelach.
4. Ryzyko zranienia podczas pracy spada do 10%.

1. Jeżeli mam jakiś pracę w której mam szansę na znalezienie produktu np. 20 to czy będę miał 30 czy ten stan się nie zmieni?
2. Tu chodzi o to samo.
4. Jeżeli ryzyko zranienia jest mniejsze od 10 to czy spada mi do 0 czy pozostaje cały czas takie samo?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszędzie zamiast "do" jest "o" - błąd w tłumaczeniu.

1 Jeżeli masz 20% szans na znalezienie produktu, to kiedy jesteś poszukiwaczem przygód masz 22% szans na znalezienie tegoż właśnie produktu
2 Analogicznie
4 Zawsze, nawet wtedy, gdy ryzyko zranienia jest mniejsze od 10 to ryzyko zranienia jest obniżone o 10%. Np. jeśli normalnie ktoś ma 8% ryzyka to jeśli ta osoba zostanie poszukiwaczem przygód, to będzie mieć 7 lub 8 % (nie wiem w jaki sposób to zaokrąglają, ale ta różnica jest nieznaczna)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jesteście w błędzie! Niema żadnego błędu! :))

jedno 'Szansa na znalezienie przedmiotu podczas pracy wzrasta do 10%.' oznacza znalezienie przedmiotu (koszula, krzemien, buty itd)
drugie 'Szansa na znalezienie przedmiotu podczas pracy wzrasta do 10%.' oznacza znlezienie produktu (cukier, zboże itd.)

i tu chodzi o to że jak np masz 20% znalezienia jakiegoś prodkutu to z klasą poszukiwacza przygód będzie to wynoscić 22% bo to wzrasta na zasadzie : procent znalezienia + (procent znalezienia *0,1)

[0,1 bo to 10% :)] :)

czyli ze np jak ryzyko zranienia w pracy wynosi 50% to z tą opcją będzie wynoscić 45% bo 50-(50*10%) = 50-5 = 45 ;)

trzeba umiec czytac ze zrozumieniem ;D a wy myslelscie ze o 10% wzrosnie ta? :) ze np jak prcent znaleznienia wynosci 80% to będziecie mieli 90% tak? :)
Bzdura! będziecie mieli 88% :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jakie bzdury ?

1.Jak cos wzrasta do 10% to oznacza, ze nie moze przekroczyc 10%.
2.Jak coś wrzasta o 10% to oznacza że jak bylo 50% to bedzie 55%.
3.Jak coś wzrasta o 10 punktów procentowych to oznacza ze jak bylo 50% to bedzie 60%

trzeba umiec czytac ze zrozumieniem ;D a wy myslelscie ze o 10% wzrosnie ta? :) ze np jak prcent znaleznienia wynosci 80% to będziecie mieli 90% tak? :)
Bzdura! będziecie mieli 88% :)

Czytamy ze zrozumieniem, tylko Ty nie wiesz co to sa punkty procentowe i co to jest wzrost o iles procent. Jak mamy 80% i wzrosnie nam to o 10% to wlasnie bedziemy mieli 88%
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
czyli ze co? jak mam jakieś badziewie 3% szansy to bede miał 10% ta? a jak bede miał 11% to nawet z klasą poszukiwacza bede miał 11%? :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
o 10% ilosci bazowej czyli dokladnie jak masz 10 % na znalezienie przedmiotu to masz 11% szansa na odnisienie obrazen 20% to 18% u ciebie to dosc proste
 
Status
Zamknięty.
Do góry