Poszukiwacz umiejki

  • Rozpoczynający wątek Ares28
  • Data rozpoczęcia

W jakie dawac umiejętności?


  • W sumie głosujących
    71
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
w jakie umiejętności dawać i jakie cechy?? Zależy mi szczególnie na pracach z wysokim zarobkiem i szczęściem. Wszystko w ankiecie.

Niech każdy gracz zaznaczy 1 Cechę i 1 Umiejętność.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Z tych wyżej wymienionych może być charyzma + chowanie się :) Bo i w fortach powalczysz i pracki świetne będziesz miał.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Zgadzam się z przedmówcą, ale osobiście zamiast chowania się obrałbym strzelanie, dowodzenie i zaskok ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli zależy ci na pracach z wysokim szczęściem i zarobkiem to jedynie charyzma +handel sporo prac pod kasę i szczęście.Po aktualce najlepszy builid pod te prace.
P.S. ludzie czytajcie ze zrozumieniem
Zależy mi szczególnie na pracach z wysokim zarobkiem i szczęściem
jak by napisał o prace pod expa to zgodzę się ze strzelane i chowanie są dobre.Lecz pod lota i kasę z handlem się nie równają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5603

Gość
Gość
Rany co Wy pleciecie. Kasa i drop to tylko charyzma i handel.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwania skarbu, napad, włamanie, transport alkoholu, rozbijanie gangów, napad na bank.

Podasz może licznik szczęścia i pieniędzy w tych pracach? A może dałbym tak: Cechy w sprawność a handel z chowaniem 50/50??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwania skarbu
napad
włamanie
transport alkoholu
rozbijanie gangów
napad na bank.

KOLEJNOŚĆ : Kasa, exp, przedmioty
Poszukiwania skarbu : 20% 20% 83%
Napad : 78% 27% 78%
Włamanie : 80% 34% 81%
Transport wódeczki : 74% 91% 34%
Rozbijanie gangów : 84% 70% 89%
Napad na bank : 93% 84% 30%

Dużo kaso- i przedmioto- dajnych prac.
Na expa narzekać też nie powinieneś.

A z tym handlem?
Nie opłaca się. Kasy i tak będziesz miał jak lodu, a tylko zmarnujesz punkty, które możesz dać w chowanie. Bez nich możesz nie odblokować niektórych prac które podałem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A z tym handlem?
Nie opłaca się. Kasy i tak będziesz miał jak lodu, a tylko zmarnujesz punkty, które możesz dać w chowanie. Bez nich możesz nie odblokować niektórych prac które podałem.

jest odblokowane 99+ więc to nie problem. Masz rację, nieźle. Do ilu punktów powinienem dawać w chowanie żeby osiągnąć te prace? Potem przerzucę się chyba na handel. A może jednak cechy w chrazymę a reszta w chowanie? czy w tedy starczy mi na te prace??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zaznaczyłem zręczność i handel. Dlaczego? No to tak:
1. Z dobrym ekwipunkiem na 60 lvl masz odblokowane:
- Wędrowny handlarz (!)
- Rokowania pokojowe
- Sprzedaż broni Indianom
- Wydobycie ropy
- Pracuj jako konował
Później: NNP, Przemyt, Hazardzista w trasie
2. Jeśli po 60 poziomie dołożysz w odpowiednie umiejki, będziesz mógł ukończyć wszystkie zadania.
3. Jeśli Cię interesuje złota strzelba, będziesz miał dużo tańszy reskill.
Ja na Blackfoot rozpisałem sobie umiejętności podobnie i na 60 poziomie będę już przemierzał kolejne miasta jako wędrowny handlarz. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest odblokowane 99+ więc to nie problem. Masz rację, nieźle. Do ilu punktów powinienem dawać w chowanie żeby osiągnąć te prace? Potem przerzucę się chyba na handel. A może jednak cechy w chrazymę a reszta w chowanie? czy w tedy starczy mi na te prace??

Hmm...
Załóżmy 100% sprawność + 100% chowanie się.
Optymalne ciuchy (Zielony cylinder + brązowa chustka + szlachecka skórzana kurtka + szlacheckie jeansy + niebieski pas z pistoletami)

Żeby wykonywać napad na bank (najtrudniejsza z tych prac, ale zarazem najbardziej kasodajna), musisz mieć w chowaniu się coś koło 371. (bez ciuchów). Do chowania najlepszy zestaw da ci 81 punktów.
Pracę możesz mieć ok 72 poziomu.

Oczywiście po odblokowaniu możesz resztę punktów dać gdzie indziej i zarabiać w napadzie na bank kasę rzędu 177.
Jeśli resztę punktów przeznaczysz w chowanie i sprawność osiągniesz pułap 381 punktów pracy i będziesz zarabiał 583$ za 2h.

Idąc tym samym tropem (100% chowanie + sprawność), z rozbijania gangów możesz dostać max drop o wartości 4000$, w poszukiwaniu skarbu możesz wyciągnąć nawet 4500$. (bez premium).

Plądrowanie zwłok:
Tu dam inny zestaw ciuchów (Szlachecki Stetson + Brązowa chustka + Szlachecka skórzana kurtka + Szlacheckie kozaki + pistolet Granmonta + zielony pas z czaszką + czarne kowbojskie spodnie).
Na 120 lvlu powinieneś wyciągać też koło 4300$, więc żadnego szału nie będzie.


Kolega wyżej mówi, że lepszy jest handel. Według mnie się myli.
Pomyśl o tym mozolnym expieniu!
Ja na Blackfoot chciałem robić postać 100% handel.
Wymiękłem po miesiącu kiedy osiągnąłem 18 lvl.
A pierwsza expo-dajna praca to byliby misjonarze na 40...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3449

Gość
Gość
Ja na 46 lvl mam 204 w chowanie się, z przedmiotami 256 i nie mam odblokowanych jeszcze rozbijania gangów (brak 172 pp) i napadu na bank (195 pp)

Na exp nie narzekam po aktualce jest to transport alkoholu ;]
A na niższym lvl polowanie na grizzli i polowanie na wilki.
Radell zapomniałeś dodać jeszcze o plądrowaniu zwłok.
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Kolega wyżej mówi, że lepszy jest handel. Według mnie się myli.
Pomyśl o tym mozolnym expieniu!
Ja na Blackfoot chciałem robić postać 100% handel.
Wymiękłem po miesiącu kiedy osiągnąłem 18 lvl.
A pierwsza expo-dajna praca to byliby misjonarze na 40...

A co powiesz na to, że z eq (o kasie nie ma co gadać bo jak masz charyzma + handel to musiałbyś kupować co tylko popadnie żeby zabrakło), misjonarzów można robić na 23lv? A do 23 spokojnie można dojechać w tydzień (pracując tak pół na pół exp i kasa)

Coś dziwnie ty tam grałeś....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to zręczność, a co do "umiejki" to dawał bym 100% w Zakładanie płapek, ponieważ zaliczysz wszystkie questy dla PP pt. Góry czarne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja obstawiłem, zręczność + sm. Może wędrowny handlarz jest lepszy, ale Plądrowanie stosunkowo szybko się odblokuje i później Okradanie ludzi i szybko expisz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co powiesz na to, że z eq (o kasie nie ma co gadać bo jak masz charyzma + handel to musiałbyś kupować co tylko popadnie żeby zabrakło), misjonarzów można robić na 23lv? A do 23 spokojnie można dojechać w tydzień (pracując tak pół na pół exp i kasa)

Coś dziwnie ty tam grałeś....

Jak nim grałem?

Handel, Handlowanie z Indianami, Poszukiwanie Kamieni Szlachetnych i Ustanawianie Prawa Własności. Tylko te prace na kasę i przedmioty, nic innego. Przy tym musiałem konsumować dużo lukrecji.

Nie będzie mnie nikt edytował !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomyśl o tym mozolnym expieniu!
Ja na Blackfoot chciałem robić postać 100% handel.
Wymiękłem po miesiącu kiedy osiągnąłem 18 lvl.
A pierwsza expo-dajna praca to byliby misjonarze na 40...
Nie jest tak źle, jak myślisz. Z setem meksykanina mam odblokowane dwie prace pod expa: Zbieranie agawy i Wykopki. Na 39 lvl będę miał Pracuj jako konował. Około 45 lvl będą Misjonarze. Po prostu trzeba jeden wieczór spędzić na wyliczenie, od jakiego poziomu zacząć dawać w handel i jak skalkulować inne umiejętności, żeby mieć prace pod zarobek, dropy i expa.

Na koniec dodam, że tak mozolnie nie jest. Jutro będzie mój 34 dzień gry na BF i wpadnie 38 poziom...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polecam charyzmę + handel. Na 24 lvl mam odblokowany handel z indianami i sprzedaż broni indianom i mam kasy więcej niż większość wyższych lvli:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze jedno. Gdy będziesz miał zbytek kasy z handlu z indianami, sprzedaży broni czy z wydobycia srebra (mi po 500$ idzie za 2 godz.) to zawsze możesz zrobić reskilla pod expa ;)
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Jak nim grałem?

Handel, Handlowanie z Indianami, Poszukiwanie Kamieni Szlachetnych i Ustanawianie Prawa Własności. Tylko te prace na kasę i przedmioty, nic innego. Przy tym musiałem konsumować dużo lukrecji.

Nie będzie mnie nikt edytował !

Napisałeś, że exp w buildzie na handel jest tragiczny.....
Nieprawda, bo misjonarzy można odblokować z eq na 23lv, a na nich spokojnie można dojechać kilka lvli wyżej gdzie dochodzą budowa stacji kolejowej, konował i teraz bardzo dobre karmienie bydła.
Oczywista trzeba wydać trochę mamony na eq do powyższych robót, ale z tym akurat problemu nie ma.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry