Poszukuję miasta

Lenka222

Członek obsługi gry
Wątek ten ma za zadanie rozreklamowanie graczy poszukujących przytulnego kąta na świecie Pensylwania
W zgłoszeniu umieszczamy:
  • Nick postaci oraz poziom
  • Krótką notatkę o sobie
Posty niezgodne z regulaminem forum, wskazówkami tego działu(wątku), lub nieodświeżane co tydzień będą kasowane.
 

DeletedUser33737

Gość
Gość
Lukasiken12 poziom 0 bede grac zołnierzem lub budowniczym przyszłościowo bede grac na fortach.
Coś o sobie: Dużo gadam mało robie , jestem najlepszym ppkiem nawaho i jestem najlepszy w nie trafianiu na ohio.
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Nick: Nawaki
Poziom: 1 (świat jeszcze nie wystartował, ale poszukuję zgranej ekipy)
Coś o postaci: Planuję grać jako zawadiaka z nastawieniem na pojedynki. pif_paf
Coś o mnie: Gram w TW od 2009 roku. Jestem bardzo aktywnym i ambitnym graczem, codzienna aktywność to podstawa, ok_:) uwielbiam współpracować i poznawać nowych ludzi, mam nadzieję że załapię się do zgranej ekipy i wspólnie będziemy się doskonale bawić, uwielbiam zdrową rywalizację, a gra ma sens, gdy pogrywamy ze znajomymi, chcę więc was poznawać <:)
 
stif32 Legenda TW ja będę Grał Żołnierzem Poziom 0

Gram Długo na TW parę ładnych lat,Jestem Legendą TW Mężem Isi,Agnieszki Radwańskiej Byłej Polskiej Tenisistki narazie na TW jestem na Urlopie jestem Aktywnym Graczem,Doświadczonym, mam wielu Zastępców na TW poszukuje dobrej Ekipy na Nowy świat ,jestem Najlepszym Graczem na Nawaho,Ohio z Najlepszym Sojuszem Fortowym lubię poznawać nowych Graczy takich jak Cpt.Bonsai ,Presnelberg,Wściekły,Arczi,Toro Rosso,Gawron123123,Zartas,OgnisteWsparcie i Polecam Najlepsze Pojedynkowe Miasto na Nawaho Hotel California którego założycielem jest Presnelberg
jako Legenda Pomagam Nowym Graczom na TW i moim Zastępcą Dowodzę na Bitwach na Gallifrey Najlepszy Dowodzący na TW
 
stif32 Legenda TW ja będę Grał Żołnierzem Poziom 0
Poziom 0

comment_1595618271UHxA49Kf286qoECKjMBjpj.gif
 
Do góry