Potrzebuje pomocy w rozwoju postaci

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 2079239
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 2079239

Gość
Gość
Witam, zacząłem moją przygode z the west niedawno, kolega doradził mi na początek zacząć jako poszukiwacz przygód lub Bob, wybrałem klase Boba, do 60 poziomu rozwijałem siłe oraz budowanie, i pytanie moje brzmi, co dalej robić, z poradnikow na forum wyczytałem kilka różnych propozycji, i nie jestem pewien w co inwestować teraz po 60 lvlu, czy w budowanie, czy w co? byłbym wdzięczny jakby ktoś wyjaśnił mi dokładniej co rozwijać, i dlaczego, dodam tez ze gram na świecie Pensylwania.
 
TW nie jest grą na jedno popołudnie, korona-ferie czy nawet na jeden sezon. TO GRA NA LATA. Musisz mieć tego świadomość. Prawdopodobne znudzisz się nią zanim osiągniesz 100 lvl. Więc tak naprawdę nie ma znaczenia jak masz rozłożone umiejętności w danej chwili. Jeżeli jakimś cudem osiągniesz maksymalny poziom to do tego czasu zrobisz z pięć razy reset drzewka.
 

Deleted User - 2079239

Gość
Gość
Rozumiem, jednak mimo wszystko nie odpowiada to na moje pytanie, jeśli jednak znalazłby sie ktoś kto jest gotów poradzić jak dalej rozwijać Boba, i dlaczego, to byłbym wdzięczny za wskazówki i rady. myśle że nie tylko mi się przyda taka pomoc od bardziej doświadczonych graczy, lub weteranów, którzy spędzili w The West lata.
 
Większość weteranów już nie gra ponieważ TW dzisiaj nie przypomina już tego czym był w latach swojej świetności czyli wtedy kiedy miał klimat i był dużo trudniejszą grą. W owym czasie polecenie nowemu graczowi konkretnej ścieżki rozwoju miało jakiś sens. Dziś go nie ma. Wiem co mówię bo gram w to gówno od 2011 roku.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
potrzebuję tylko chwili by zrozumieć co chce vikson i jego nieudaczne alter ego urzędnika :uuu) to na marginesie sprawy
 
Generalnie na budowaniu możesz spokojnie dobić do tego 100 poziomu i jeszcze dalej. Dobrze, że wybrałeś boba nad poszukiwaczem przygód, bo ta druga klasa niestety trochę odstaje od reszty. Pozdrawiam.
 
Do góry