Poważny błąd

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30651
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30240

Gość
Gość
Wrzucone przez translator wzięte z forum bety :
Cześć Cowgirls and Cowboys,



Czy zdarza ci się coś ukryć na strychu lub w piwnicy? Znaleźliśmy kilka interesujących skrzyń na naszym miejscu!
Odkurzyliśmy je i dodaliśmy do sklepu.
  • -20% dla wszystkich przedmiotów premium w SKLEPIE
  • -15% na skrzynie sprzedaży z 2018 r
  • -10% dla Złotego siodła i konia andaluzyjskiego

Ta sprzedaż będzie dostępna od 31 maja , 09:00 do 2 czerwca, 09:00! Nie przegap tego!



Baw się dobrze!
Wasz zespół The West

Leones , wczoraj o 21:11

W odniesieniu do tego bardziej mnie ciekawi gdzie jest -20% na wszystko w shopie i dlaczego nie ma złotej jazdy.....
 
Nie ma co się złościć, funkcjonując w tej grze, w pewien sposób akceptujemy taki stan rzeczy jaki jest. Jeżeli nie możemy czegoś znieść czy pogodzić się z tym, zawsze jest możliwość swoistego "zerwania" umowy, usuwając konto. Oczywiście można się wypowiadać i "wałkować" temat bez końca, ale fakt jest taki, że:
[...] Polski support za większość kwestii po prostu nie odpowiada, nie ze złośliwości ale z bardziej prozaicznego powodu - po prostu nie jest to zakres obowiązków polskich opiekunów The Westa ;-) . Ponadto nie kwestia chęci, a braku odpowiednich uprawnień, dostępów czy narzędzi powoduje w wielu sprawach niemoc Naszego supportu [...]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Myślę, że to poniżej to kluczowa wypowiedź wariaty z dn. 30.04.2019 r., z tym, że nierealna do realizacji. Nie od dziś wiadomo, że wycofanie się z "bryłkowania" jednych, jest zarazem świetną okazja dla tych drugich, którzy to upatrują dzięki temu swoją wielką szansę.
[...] Jedynym sposobem na to, aby na polskich serwerach zagościła migracja jest zmniejszenie aktywności graczy na tzw. wymarłych serwerach, niewydawanie bryłek, by dany świat przestał przynosić dochody i jego trzymanie przestało być opłacalne. Tylko tyle i aż tyle.[...]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na koniec tylko dodam od siebie prywatnie, że nie potępiam tych co te bryłki kupują, choć nie pochwalam tego jakoś specjalnie. Każdy w końcu przecież ma do tego prawo skoro gra oferuje takie możliwości - nic więc w tym dziwnego, że zawsze się znajdzie ktoś kto kupi - zwykła statystyka ;> . Żeby była jasność, nie trzymam niczyjej strony, staram się rozważyć argumenty za i przeciw.

Trochę więcej dystansu do tego wszystkiego życzmy sobie wszyscy nawzajem, w końcu tutaj przychodzimy odpocząć, a nie toczyć wojny "na śmierć i życie" . Kończę już swoje wypowiedzi na ten temat. Ja go ze swojej strony wyczerpałem.

Miłego weekendu Wam, Drodzy Gracze i Supportowi też, a co tam, jak wszyscy to wszyscy ;) .
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Lenka została CM bez aplikowania i nie było żadnego konkursu

A skąd niby taka wiedza? Stąd, że nigdzie na polskim markecie nie było ogłoszenia, że polski market szuka Community Managera? A czy IG nie mogło zrobić wewnętrznej rekrutacji spośród osób które już w teamach były? Tak Westa jak i Elvenara, FoE, Grepolis, Plemion, Tribal Wars? Czy gdziekolwiek widzieliście ogłoszenia w których IG szuka pracowników na stanowisko CM Warlords of Aternum czy God Kings (jeśli ktoś nie wie to są to gry IG dostępne w postaci aplikacji)? Firma sama wybiera metodę rekrutacji. W moim obecnym miejscu zatrudnienia często prowadzą rekrutację wewnętrzną na niektóre stanowiska. Dzięki temu dostają pracownika który już podstawy zna, nie trzeba go uczyć od początku, od razu przechodzą do meritum szkolenia.

Także gdyby osoba, która nie miałaby wcześniej dostępu do narzędzi administracyjnych czy to w grach IG, czy w jakichkolwiek innych to należałoby najpierw nauczyć tych podstawowych narzędzi (a uwierzcie mi trochę tego jest), a następnie dopiero narzędzi którymi dysponuje CM (których też co nieco jest).

Tak oczywiście możecie twierdzić, że można byłoby znaleźć poza ludźmi związanymi z IG jakiegoś speca, a pewnie istnieje na to szansa, ale widać IG wolą mieć swojego człowieka. Nie wiem, ale pewnie w jakiś sposób monitorują wśród swoich CM'ów jak członkowie teamów się spisują itd. itd. (to ostatnie zdanie to tylko moje wnioski).

Wrzucone przez translator wzięte z forum bety :


W odniesieniu do tego bardziej mnie ciekawi gdzie jest -20% na wszystko w shopie i dlaczego nie ma złotej jazdy.....

Dlaczego?
Zacytuję fragment ogłoszenia które wrzuciła Lenka:

Podczas wyprzedaży przedmioty w sklepie będą się zmieniać, nie przegap okazji!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30651

Gość
Gość
Wrzucone przez translator wzięte z forum bety :


W odniesieniu do tego bardziej mnie ciekawi gdzie jest -20% na wszystko w shopie i dlaczego nie ma złotej jazdy.....
Będzie jutro od 11, na wszystkich innych forach masz dokładne rozpiski.
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Dzięki Fusek,nie wiedziałem że będą się zmieniały.
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
ZWRACAM SIĘ BEZPOŚREDNIO DO TEAMU. PODAJCIE SIĘ DO DYMISJI, ZASTRAJKUJCIE przekazywanie naszych opinii to trochę za mało. Macie reprezentować nasze interesy jak tego nie potraficie to wszyscy na raz złóżcie dymisję.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Dzięki Fusek,nie wiedziałem że będą się zmieniały.


Ludzie graja naprawdę dość długo nawet KONIU ciągnie ten zaprzęg od lat większość wie jak działa gra, ale wystarczy mała iskierka i już się pali cały dziki zachód. Wiemy co może administracja wiemy czemu stare światy nie są zamykane rozumiemy tych co nadal tam graja .nie jest tajemnica, że naprawdę garstka ludzi tylko gra Wyprzedaż limitowana czy czasowa co roku działa tak samo nic się nie zmieniło, Jeśli A* STANOWCZO PODEJMIE DECYZJE, że już więcej nie będzie grać TO POULACJA NA DZIKIM ZACHODZIE SPADNIE O 50%, :{IG nie brdzie mialo wyjscia i
szybko zacznie redukować światy nierentowne .robi to na bieżąco.ale nam to jeszcze nie grozi
Czasami czytanie forum daje więcej przyjemności jak sama rywalizacja na piaskach The West.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Najlepiej wybierzcie od razu Kaminskie Wzgorze na prezydenta będzie muzyka i dobra jednostronna zabawa on będzie się bawić, a reszta może przyklaskiwać, a jeśli ktoś nie będzie klaskać to dostanie bana. ok_:)
 
Również uważam że nasz TWT jest ubogi.

Gorąco zapraszam do składania podań do TWT!
https://recruit.innogames.de/west/pl/index/page/show/index


Co do CM, to naturalne że nic nie wiedzieliście o wyborach, w każdej firmie obowiązuje hierarchia, a szaraczki na końcu przecież mogą tylko pomarzyć o byciu kierownikiem, droga na to jest dość długa <<:-]
Tak więc zapraszam do składania podań, kto wie, może ktoś z was za 5 lat będzie CM <<:-]
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Również uważam że nasz TWT jest ubogi.

Gorąco zapraszam do składania podań do TWT!
https://recruit.innogames.de/west/pl/index/page/show/index


Co do CM, to naturalne że nic nie wiedzieliście o wyborach, w każdej firmie obowiązuje hierarchia, a szaraczki na końcu przecież mogą tylko pomarzyć o byciu kierownikiem, droga na to jest dość długa <<:-]
Tak więc zapraszam do składania podań, kto wie, może ktoś z was za 5 lat będzie CM <<:-]

Może nie tyle szaraczki co wystarczy spojrzeć na mój post (nota bene po jakimś czasie od jego napisania przypomniało mi się, że coś bardzo podobnego gdzieś już na ty forum napisałem). Po prostu jeśli mają sprawdzoną osobę i wg pracodawcy jest to osoba odpowiednia na dane stanowisko to po co zatrudniać kogoś kogo będą jeszcze dłużej szkolić?

A co do protestu... wystarczy spojrzeć na to co się działo w naszym kraju ostatnio. Czy protest nauczycieli coś im pomógł?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Co do CM, to naturalne że nic nie wiedzieliście o wyborach, w każdej firmie obowiązuje hierarchia, a szaraczki na końcu przecież mogą tylko pomarzyć o byciu kierownikiem, droga na to jest dość długa
Także gdyby osoba, która nie miałaby wcześniej dostępu do narzędzi administracyjnych czy to w grach IG, czy w jakichkolwiek innych to należałoby najpierw nauczyć tych podstawowych narzędzi (a uwierzcie mi trochę tego jest), a następnie dopiero narzędzi którymi dysponuje CM (których też co nieco jest).

Tak oczywiście możecie twierdzić, że można byłoby znaleźć poza ludźmi związanymi z IG jakiegoś speca, a pewnie istnieje na to szansa, ale widać IG wolą mieć swojego człowieka. Nie wiem, ale pewnie w jakiś sposób monitorują wśród swoich CM'ów jak członkowie teamów się spisują itd. itd. (to ostatnie zdanie to tylko moje wnioski).
Community Mesager nie zostaje się w wyborach na najlepszego oszołoma. I;)
Szkoda, bo miałbym dość duże szanse, ale niestety nie spełniam podstawowych warunków nawet by składać podanie do TWT,
o to kilka z nich
>Doskonała znajomość języka polskiego oops!
>Gotowość poświęcenia części swojego wolnego czasu dla dobra społeczności Graczy.,,,,,wiekszosc uwaza sie za cala spolecznosc ????
>Opanowanie i umiejętność trzymania nerwów na wodzy w każdej sytuacji.,,,99%+ja tej cechy nie posiada

dla tych co chca wielu zmian na The West sa inne wyjscia miedzy innymi takie
https://www.innogames.com/pl/innoga...stem-administration-and-community-management/


Miłego dnia Wszystkim i pamiętajmy, że nie zależnie od wieku to nasz dzień, bo kazdy z nas jest czyjims dzieckiem ::Pa jeśli ktoś zapomni o własnym dziecku, dzieciach:{ to na stos z nim spalić, a popioły rozsypać na piaskachpif_paf
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Ściągnąłem znajomego do tw :)
Zaczął grać.
Ale niestety w oczy mi prosto powiedział laik westowy tu zacytuje "ta gra to upada " ..... kupiłem mu piwo i poszliśmy na mecz ...gościo prawde powiedział .
Proponuje wykorzystać NATYCHMIAST propozycje graczy i ich pomysły to i gra zacznie przyciągać nowych graczy ,,,,i inno zaliczy zysk.
 
Przecież to nie jest tajemnicą , że lenka została CM dzięki etriel.

etriel ja poleciła "górze" przy czym etriel sama została awansowana nad lenkę - ręka rękę myje

i TWT skończ pieprzyć że była tajne głosowanie i to lenka w nim wygrała - wielkie G prawda

wybór CM był z góry obsadzony a że etriel odchodziłą to lenka już rok przed wiedziała że zastąpi etriel.

Więc tak było tajne głosowanie na 1 kandydata :D :D :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Przecież to nie jest tajemnicą , że lenka została CM dzięki etriel.

etriel ja poleciła "górze" przy czym etriel sama została awansowana nad lenkę - ręka rękę myje

i TWT skończ pieprzyć że była tajne głosowanie i to lenka w nim wygrała - wielkie G prawda

wybór CM był z góry obsadzony a że etriel odchodziłą to lenka już rok przed wiedziała że zastąpi etriel.

Więc tak było tajne głosowanie na 1 kandydata :D :D :D

No dobrze, zatem załóżmy, ale tylko załóżmy (proszę mi zatem potem nie pisać, że przyznałem Ci rację), że tak było. Już o tym pisałem, ale chyba warto ponownie przypomnieć. Bardzo często w firmach dochodzi do rekrutacji wewnętrznej. Nie wiem czy wiesz Selux o co chodzi, więc pozwól, że Ci w skrócie to przedstawię. Otoż często w firmach dochodzi do tego, że prowadzą rekrutację wśród swoich pracowników, na dane, jakieś wyższe, bardziej odpowiedzialne stanowisko, innymi słowy, awans. Z tego co opowiadali mi znajomi z pracy mój manager bardzo często przekazywał opinię o swoich pracownikach odpowiednim osobom którzy są taką rekrutacją zajmują w chwili, gdy takowa na jakieś stanowisko została otwarta, a Ci ludzie czasami sprawdzali tego pracownika, mieli go na oku, bądź wprost próbowali go namówić do zgłoszenia. Rzecz jasna była konkurencja. Czasami nawet mój szef podchodził i mówił na osobności do tej osoby, że mogłaby spróbować swoich sił i się zgłosić. Innymi słowy jest to dobry szef który widzi, że dana osoba bardzo dobrze rozwinęła się pod jego skrzydłami i że powinna spróbować gdzieś indziej ;)

I przy założeniu, że rzeczywiście tak było Etriel mogłaby przygotowywać Lenkę nawet bez jej wiedzy by przejęła w pewnej chwili po niej stery. I wtedy mogłaby ją polecić swojemu przełożonemu i jeśli dany przełożony uzna, że kwalifikacje poleconej osoby są odpowiednie to przeprowadza proces rekrutacyjny, dochodzi do rozmowy kwalifikacyjnej i jeśli spełnia normy to zostaje ta osoba przyjęta.

Czemu?
To też wyjaśniałem, ale pozwól, że napiszę jeszcze raz. Po co mają przyjmować laika, który o narzędziach nie wie nic. Musiałby się najpierw nauczyć tego co wiem ja, czyli podstawowych narzędzi opiekuna gry, a dopiero potem, uczyć się narzędzi którymi dysponuje Community Manager. A do tego jest ryzyko, że jednak pracownik się nie sprawdzi. Po co mają uczyć od początku kogoś kto może się nie sprawdzić, skoro mają kogoś kto jest chętny, ma referencje, jest osobą zaufaną i po rozmowie kwalifikacyjnej okazało się, że spełnia określone normy? Czy jako szef szukałbyś kogoś obcego czy raczej dałbyś szansę osobie sprawdzonej?

Coś jeszcze co mi się przypomniało:

Na studiach, mój promotor prócz mnie miał jeszcze 4 na magisterce z mojego roku (przypominam, że studiowałem historię). Każdy z nas miał do napisania pracę. Inni dłuższe inni krótsze. Każdą z tych prac musiał przeczytać mój promotor i to nieraz. Każdego z nas musiał prowadzić, podpowiadać, pomagać szukać materiałów itd. To od groma czasu, setki godzin siedzenia i to sądzę, że te setki godzin to siedzenia tylko nad jednym z nas, a miał nas pięciu, plus na pewno miał kogoś na licencjacie, plus miał na 100% jedną doktorantkę. Dużo pracy nieprawdaż? Za przeprowadzenie nas przez magisterkę i to, że się obronimy dostawał hajs od uczelni, taka jest prawda. Jedakże to nie jedyny powód dla którego brał nas tak wielu. Wiecie jeszcze czemu? Kształcenie kolejnego pokolenia naukowców, badaczy, jak chcecie tak nazwijcie. Nawet jeśli ze wszystkich których przeprowadził tylko dwie osoby zostaną wykładowcami to i tak to jest wielki sukces. Jego sukces i tego młodego dopiero tak naprawdę wchodzącego w świat nauki badacza. Robił to by mieć swoich następców, czy to na swojej uczelni, czy na jakiejkolwiek innej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33505

Gość
Gość
moim zdaniem to jest chore że jedyna osoba co dostaje wypłate za swoją robote i jest CM-em ma mniej czasu na rozmowe z graczami niż cała reszta która nic z tego (może oprócz zwiększonego autorytetu i reputacji) nie ma
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
A skąd niby taka wiedza? Stąd, że nigdzie na polskim markecie nie było ogłoszenia, że polski market szuka Community Managera? A czy IG nie mogło zrobić wewnętrznej rekrutacji spośród osób które już w teamach były? Tak Westa jak i Elvenara, FoE, Grepolis, Plemion, Tribal Wars? Czy gdziekolwiek widzieliście ogłoszenia w których IG szuka pracowników na stanowisko CM Warlords of Aternum czy God Kings (jeśli ktoś nie wie to są to gry IG dostępne w postaci aplikacji)? Firma sama wybiera metodę rekrutacji. W moim obecnym miejscu zatrudnienia często prowadzą rekrutację wewnętrzną na niektóre stanowiska. Dzięki temu dostają pracownika który już podstawy zna, nie trzeba go uczyć od początku, od razu przechodzą do meritum szkolenia.

Także gdyby osoba, która nie miałaby wcześniej dostępu do narzędzi administracyjnych czy to w grach IG, czy w jakichkolwiek innych to należałoby najpierw nauczyć tych podstawowych narzędzi (a uwierzcie mi trochę tego jest), a następnie dopiero narzędzi którymi dysponuje CM (których też co nieco jest).

Tak oczywiście możecie twierdzić, że można byłoby znaleźć poza ludźmi związanymi z IG jakiegoś speca, a pewnie istnieje na to szansa, ale widać IG wolą mieć swojego człowieka. Nie wiem, ale pewnie w jakiś sposób monitorują wśród swoich CM'ów jak członkowie teamów się spisują itd. itd. (to ostatnie zdanie to tylko moje wnioski).

Szanujmy się... doskonale wiemy, że od wywalenia Onufrego, który postawił się absurdalnym pomysłom Inno - i karą za te postawienie się razem z CM Węgier - było ich wywalenie. Na miejsce jego, przyszsedł ktoś z Plemion, który potem wprowadził Etriel (po znajomości), a następnie Etriel wybrała Lenke, dlatego, jak ktoś to ładnie ujął "trzeba wiedzieć jak lizać by zostać kimś". Ot to co.

Edit: Nikt z graczy, którzy krytykują Support na tym forum, robią w tej chwili wojnę i pokazują jakiego mamy słabego.. najsłabszego w historii TW CM w życiu nie zostaną wybrani do supportu.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Szanujmy się... doskonale wiemy, że od wywalenia Onufrego, który postawił się absurdalnym pomysłom Inno - i karą za te postawienie się razem z CM Węgier - było ich wywalenie. Na miejsce jego, przyszsedł ktoś z Plemion, który potem wprowadził Etriel (po znajomości), a następnie Etriel wybrała Lenke, dlatego, jak ktoś to ładnie ujął "trzeba wiedzieć jak lizać by zostać kimś". Ot to co.

Edit: Nikt z graczy, którzy krytykują Support na tym forum, robią w tej chwili wojnę i pokazują jakiego mamy słabego.. najsłabszego w historii TW CM w życiu nie zostaną wybrani do supportu.

No tak, czyli idealny przykład rekrutacji wewnętrznej, jeśli tak rzeczywiście było. Czy to źle, że IG chce wprowadzać ludzi którzy z narzędziami są obeznani, są zzaufani, mają rekomendacje itd. zamiast brać jakiegoś kolesia spoza struktur, który może i miał w innej grze dostęp do jakiś narzędzi, ale de facto i tak musiałby się w IG uczyć wszystkiego od nowa, czyli de facto wiedziałby mniej ode mnie? Czy z punktu widzenia dużej korporacji wzięcie kogoś "zielonego" to dobry pomysł, skoro mają u siebie kogoś kto wedle opinii innych się sprawdza?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
Edit: Nikt z graczy, którzy krytykują Support na tym forum, robią w tej chwili wojnę i pokazują jakiego mamy słabego.. najsłabszego w historii TW CM w życiu nie zostaną wybrani do supportu.
Mamy takie braki w ludziach, że przyjmujemy nawet osoby bez konta na forum flame!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry