Powiększenie Miasta

Czy jesteś za powiększeniem miasta? (możliwe kilka wyborów)

  • ratusz

    Głosy: 8 26,7%
  • budynki mieszkalne

    Głosy: 12 40,0%
  • sklepy

    Głosy: 4 13,3%
  • targ

    Głosy: 7 23,3%
  • bank

    Głosy: 7 23,3%
  • hotel

    Głosy: 6 20,0%
  • Przemiana wysokiego kościoła w katedrę.

    Głosy: 14 46,7%
  • nic nie zmieniać.

    Głosy: 12 40,0%

  • W sumie głosujących
    30
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Tak, więc myślę że przydało by się powiększenie miasta o nowe poziomy budynków, budynki mieszkalne żeby więcej graczy mogło do niego dołączyć, sklepy, nie wiem czy sklepy opłacało by się podnosić, ale jak by można było podnieść inne typu ratusz, czy mieszkania. Po prostu żeby więcej ludzi mogło być w mieście obecny limit wynosi 50. Więc może tak podnieść do 60/75?

A większy ratusz żeby ułatwić rozbudowę kościoła, a gdy by tak podmienić ustawienia graficzne i na 100/200 poz kościoła zmienić go w katedrę? :I:​
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Oglądając światy i zaludnienie miast nie widzę potrzeby ich rozbudowy bo i tak przed wjazdem do miast wiszą reklamy Wolne Pokoje.

Jedyny sens wprowadzenia możliwości rozbudowy dodatkowych kwater byłby gdyby sojusze fortowe chciałyby zebrać prawdziwych fortowców w jednym mieście a reszty ludzi się pozbyć. Tylko że wtedy działki pod rozbudowę miast trzeba by było zmniejszyć.

Podnoszenie poziomów sklepów ?

Po co skoro każdy w jakimś secie lata i tak naprawdę mało kto tam coś kupuje.

Wygląd miast miał być podobno kiedyś wprowadzony o ile pamiętam ale coś IG o tym zapomniało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem dobry pomysł.
Jest na prawdę wiele miast ,które nie mają nawet 10 mieszkańców więc można było by ograniczyć miasta, Można chyba zbudować 1.500 miast, Więc ograniczyć do 1.000 i każdy miałby miasto i nie było by problemów.

Mieszkańcy 75 to dobry pomysł dla Fortowców oraz Pojedynkowiczów. Można było by coś takiego wprowadzić i gra była by zespołowa.

Budynki mieszkalne, Ratusz i Kościół.
Moim skromnym zdaniem rozbudowa Kościoła w Katedrę to dobry pomysł bo by się coś zmieniło. A tak to dalej to samo. Admini zmieniają tylko sety i co raz więcej ich, Więcej konkursów, Lecz gra dalej stoi w miejscu pod względem graficznym\prac i miast\sojuszy. Zmieniajmy coś by grało się lepiej.

Pozdrawiam Agnieszka.
 
Oglądając światy i zaludnienie miast nie widzę potrzeby ich rozbudowy bo i tak przed wjazdem do miast wiszą reklamy Wolne Pokoje.

Jedyny sens wprowadzenia możliwości rozbudowy dodatkowych kwater byłby gdyby sojusze fortowe chciałyby zebrać prawdziwych fortowców w jednym mieście a reszty ludzi się pozbyć. Tylko że wtedy działki pod rozbudowę miast trzeba by było zmniejszyć...

To mało sensu widzisz. Ja to widzę tak. Miasto mogłoby być bardziej różnorodne różne profesje A obecnie mieszczą się tylko pojedynkowicze, fortowcy itd itd.

Dlaczego? Ponieważ jest tak mało miejsc że żadne konkretne miasto nie weźmie więcej ludzi i są takie ograniczenia :gwizd:

Po drugie, co masz na temat działek? Według ciebie wszystkie działki na serwie powinny być zajęte? :kak: A rozbudowa się przyda bo gra powinna się dalej rozwijać jak na tą firmę przystało ::)): ps: Skoro macie tak małe sojusze że zmieścicie wszystkich w jednym mieście to czy to ma być problem? o_O

A jakie to powinny być budynki jest do wyboru kilka opcji (dla każdego coś dobrego) :mel:
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
To mało sensu widzisz. Ja to widzę tak. Miasto mogłoby być bardziej różnorodne różne profesje A obecnie mieszczą się tylko pojedynkowicze, fortowcy itd itd.

Dlaczego? Ponieważ jest tak mało miejsc że żadne konkretne miasto nie weźmie więcej ludzi i są takie ograniczenia :gwizd:

Ale przecież Ci napisałem że miasta stoją puste, pełno w nich wolnych miejsc.


Po drugie, co masz na temat działek? Według ciebie wszystkie działki na serwie powinny być zajęte? :kak:

Im mniej działek tym według mnie fajniejsza rozgrywka by była, ludzie być może by bardziej się starali aby pozostać w mieście a nie tak jak jest teraz że pójdzie sobie zbuduje miasto i siedzi tam sam przez chwilę po czym opuszcza to miasto bo go tu bili i przenosi się gdzie indziej.
Działek jest za dużo , tak samo jak i miast, a efekt jest taki że mało które jest na full zapełnione . To nie te czasy.

A rozbudowa się przyda bo gra powinna się dalej rozwijać jak na tą firmę przystało ::)): ps: Skoro macie tak małe sojusze że zmieścicie wszystkich w jednym mieście to czy to ma być problem? o_O

Sojusze nie są małe tylko fortowców ubyło ( bo sojusze to raczej fortowcy zakładają) Jedno miasto 100 miejsc mi by wystarczyło .

A jakie to powinny być budynki jest do wyboru kilka opcji (dla każdego coś dobrego) :mel:

Oczywiście kościół na którymś tam poziomie mógłby się zmieniać w katedrę ale na to raczej gra nie jest przygotowana aby się zmieniał wygląd.
Co do sklepów to już Ci pisałem, natomiast targ no cóż na początku to powinien być bazarek który po rozbudowie staje się targiem przez co uzyskujemy dodatkowe opcje handlu np. bezpieczne wymiany gotówki czy pożyczanie lub sprzedaż unikatów.

Ale jak już pisałem IG miało i wprowadzić zmiany wyglądu miast aby każdy mógł sobie ustawiać jak chce budynki jak i miało wprowadzić ulepszenie targu . Tylko co z tego jak IG jedno podaje do wiadomości aby zaślepić graczy a robi kolejną loterię.
 
Oczywiście kościół na którymś tam poziomie mógłby się zmieniać w katedrę ale na to raczej gra nie jest przygotowana aby się zmieniał wygląd.

Bzdura. Bank do 5 poziomu jest parterowy , na 10 poziomie jest jednopiętrowy. To samo sklepy , tez do pewnego poziomu są parterowe a później jednopiętrowe.

Z technicznego punktu widzenia można odblokować budynki mieszkalne aby miasto mogło posiadać nawet 100 mieszkańców. Jakieś 2-3 lata temu był event "Geronimo" u Ruskich gdzie było miasto eventowe posiadające 100 mieszkańców. Można poszperać na westfortstats i znaleźć kiedy to dokładnie było.
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
Podbipięta napisał:
Z technicznego punktu widzenia można odblokować budynki mieszkalne aby miasto mogło posiadać nawet 100 mieszkańców. Jakieś 2-3 lata temu był event "Geronimo" u Ruskich gdzie było miasto eventowe posiadające 100 mieszkańców. Można poszperać na westfortstats i znaleźć kiedy to dokładnie było.


na Polskich serwerkach tez byl ten event.. np na 11 swiecie

co nie zmienia faktu ze te pomysly byly.. i mieli wprowadzic zmiany wlasnie w rozbudowie miast..

wygrad miast mial byc inny..
devshot-125-townstownstowns.png


ale to za czasow swietnosci TW.. gdzie na swiatach bylo okolo 30k graczy a nie 3k

gdzie sektorow swiata bylo 40 nie 15

czasy kiedy ZETH i jego ekipa programistow pracowali nad TW

te czasy juz nie wroca.. teraz swiaty moze maja po 3k mieszkancow.. nie ma powodu na miasta z powiekszona populacja.. bo to nie sprzedaje brylek..
 
Przy okazji szkoda że pewien budynek jest tylko ozdobą.

Na przykład poczta: Kto dziś wchodzi do miasta klika budynek poczta żeby coś napisać? Nikt, bo teraz jest zakładka list ;)

Do poczty przydałaby się takie coś.. Może wysyłanie przez ten budynek przedmiotów innemu graczowi za opłatę np 100$ za wysyłkę? Bo tak na serio to ta poczta by zbankrutowała a budynek zburzony ::DD:

Realy? ps: @Up: Fajny obrazek ;) szkoda że nie pracują.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem połowa działek powinna być usunięta i to równomiernie. W tej chwili miasta powstają w większości we wschodnich hrabstwach, a na zachodzie pustki. Następnie można by podnieść poziom ratusza, aby bob miał się nad czym zastanawiać: czy lepiej rozbudowywać kościół, czy podnieść poziom ratusza, aby było łatwiej i tak dalej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No można by zrobić jakieś bonusy za mieszkanie na zachodzie i za mieszkanie na wschodzie. Może by to się jakoś zrównoważyło.

Co do kościoła to na dzikim zachodzie nie było katedr i zachowajmy chociaż minimum realistyczności.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No można by zrobić jakieś bonusy za mieszkanie na zachodzie i za mieszkanie na wschodzie. Może by to się jakoś zrównoważyło.

Co do kościoła to na dzikim zachodzie nie było katedr i zachowajmy chociaż minimum realistyczności.

hehe ::DD: Tak, a czego jeszcze nie było na dzikim zachodzie? :)

Nie wiem, nie mieszkałem tam, ani nie oglądam westernów :gwizd: Ale jak, więc tylko dlatego że tam nie było ma nie być tego w grze? To niech chociaż budynki wizualnie podnoszą piętra a tym bardziej kościół. Taki mały przyblakły nawet nie biały bo szarawy kościołek na 1000poziomie, człowiek pls. Pomyśl czas, dlaczego ta gra nie przyciąga aż tak "młodszego społeczeństwa" i bardziej wymagających graczy. Bo prócz setów i możliwości wbijania levela nie ma za dużo tego... A tak przy okazji spytam... Czy to nie gracz z maksymalnym poziomem wymyślił propozycję ze zmniejszeniem exp? Z góry pamiętam jak za pracę miałem ponad 100exp 15s teraz 30 to średnia, IG czy gracz? Ktoś tu kiedyś pytał... I sorry za zboczenie z tematu - Kontynuujmy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystkie budynki powinny moim skromnym zdaniem zwiększone o 2x przynajmniej. Powinny powstać nowe budynki w mieście, Miasto powinno graficznie się zmienić, Nie żyjmy epoką Tibii.
Czemu zamiast 30k jest 3k ludzi? Gra zamiast zachęcać nudzi się, Gram już 3 raz w tą grę i gdybym nie zbudowała sama miasta i w 10 dni z 600 pkt powstało 250k to pewnie znudziłabym się na Śmierć.

W kółko chodzenie w jedno miejsce i klikanie 15 sek bo się to opłaca jest nudne, Poróbcie tak 2 tygodnie i ma się chęć skoczenia z dachu własnego domu xDD

Zmieniać coś nawet na chwile by sprawdzić czy się przyjmie, czy będzie fajnie to można sprawdzić. Nic nie kosztuje a może zachęcić.

The West nie reklamuje się tak jak kiedyś, Nowych światów nie powstaje praktycznie w ogóle, Raz na rok. Gra niestety spada w zainteresowaniach młodzieży i Tylko 20 latkowie zostają, Bez obrazy kogokolwiek :)
Wiem z kim współpracuje w mieście i doskonale rozumiem ich. Ta gra jest spokojna i nie nudzi ich i osób spokojnych. Lecz gdy przyjdzie napaleniec z Tibii to go to nudzi, W plemionach nawet więcej się dzieje graficznie i więcej współpracy jest :)

Miasto powinno zostać zmienione, Dawniej miał kto mnie atakować, Teraz jak jest jeden atak na dzień to się cieszę :)
Ludzię odchodzą ,ponieważ nic się nie dzieje. Event? Co z Eventu kiedy dalej stoi się w miejscu? Zastanówcie się.

Pozdrawiam Agnieszka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polać jej ,Dobrze gada.

Wracając do twojej wypowiedzi to mamy do czynienia z czymś co nazywa się INNOGAMES, czy jak oni to nazywają. Ta firma widzi korzyści tylko i wyłącznie w bryłkach .TW dawno został spisany na straty. Ogólnie rzecz biorąc popieram twoją wypowiedź lecz nic ona nie zmieni, no chyba że nasz kochany The West Team przeforsuje coś takiego.
 
Moje zdanie jest takie:
1. Tak jak ktoś już wspomniał zmniejszyć liczbę działek. Mapa jest zaśmiecona pustymi parcelami, opuszczonymi miastami.
Od dawna mnie to irytuje.
2. Jeszcze bardziej denerwują mnie (od początku mojej gry) jednoosobowe miasta.
Jest ich multum...

Moim zdaniem minimalna wymagana liczba członków miasta powinna wynosić 5.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
No dokładnie miasto z 1 mieszkańcem to nie miasto tylko jakaś ziemianka w lesie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta firma widzi korzyści tylko i wyłącznie w bryłkach .TW dawno został spisany na straty.

I oto chodzi, TW jest martwe, znam wiele takich gier, nawet w jedną długi czas grałem. Jak gra zaczęła umierać to zaczęto wprowadzać nowe sety nie z tej Ziemi... podobnie jak tu. Głównym problem IG jest to, że myślą, że wiedzą lepiej od ludziom co im się podoba, a co nie.

U nich "Kupujący lepiej wie co chcę kupić" zmienia się u nich na "Sprzedający lepiej wie co kupujący chcę kupić".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlatego nasz polski The West Team ,powinien chociaż przedstawić im ten punkt widzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry