Powiadomienie o nowym zadaniu!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27903
  • Data rozpoczęcia

Popierasz propozycję?

  • Tak

    Głosy: 78 89,7%
  • Nie

    Głosy: 2 2,3%
  • Nie robię zadań

    Głosy: 2 2,3%
  • Robię je na bieżąco/Zrobiłem już wszystkie

    Głosy: 5 5,7%

  • W sumie głosujących
    87
Status
Zamknięty.

DeletedUser27903

Gość
Gość
Obecnie wchodząc do Salonu możliwe są:
! - jako możliwe zadania do pobrania
? - jako zadanie możliwe do zakończenia

Moim pomysłem jest, aby była trzecia informacja mówiąca, że POJAWIŁY SIĘ nowe zadania.
Przykład teraźniejszy: Nie zrobiliśmy u Szeryfa żadnego zadania z niższych poziomów i cały czas jest ! nad jego głową. Awansując na 30 poziom nie wiemy czy może są nowe zadania czy nie.
Przykład propozycji: Wchodzimy do salonu szeryf daje nam sygnał*, że ma nowe zadania, a po sprawdzeniu sytuacja wraca do normy, podobnie jak awansowaniu, że mamy nowe umiejętności.

* - tutaj raczej kwestia programistów jakby to sygnalizował. Mógłby mieć:
- podniesioną rękę
- chmurką bo do nas zagadywał
- trzeci znak
- lub np zwykła * przy starym wykrzykniku.

Mając po kilka zadań u każdego zleceniodawcy ciężko czasem się zorientować, że jest coś nowego. Proszę mi nie argumentować, że mogę sprawdzać na innych stronach na jakich poziomach są zadania, bo nie wszyscy spędzają przy grze po kilka godzin dziennie ;)

ps. ostateczna kwestia należy do programistów, wszelkie detale dopracują twórcy, a moja propozycja jest tylko zarysem.
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Jasne na wysokim levelu mamy kupę zadań u każdego zleceniodawcy i nie można się w tym wszystkim połapać. To bardzo usprawniło by przegląd zadań. Jest co prawda księga zleceń, ale czy ktoś z niej korzysta? Poza tym wcale nie jest przejrzysta.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Niech macha ręką i woła "Hey xxx"!. Jestem na tak :I:
 

DeletedUser27903

Gość
Gość
Barman by mówił: "Chodź na jednego, mamy do pogadania"
Tancerka: "Słyszałam to i owo, chodź poplotkować"
Szeryf: "Młody chodź na bajere, robota jest"
Indianin: "Howgh Bracie, zapalmy fajkę pokoju, opowiem Ci historię"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Barman by mówił: "Chodź na jednego, mamy do pogadania"
Tancerka: "Słyszałam to i owo, chodź poplotkować"
Szeryf: "Młody chodź na bajere, robota jest"
Indianin: "Howgh Bracie, zapalmy fajkę pokoju, opowiem Ci historię"

na tak , fajnie to wymysliles
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Tak! Nie kazdy robi starsze zadania, a wyczekujac nowych ciagle sie na te stare trzeba patrzec.
PS: Znaczek moglby byc :!::!:
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
No. Zastanawiałem się też dlaczego ikonka zadań nie powiadamia nas o nowym zadaniu. Przydatne by to było. Ale w sumie jak by były jakieś zadania okresowe to łato by je można właśnie wyłapać. Zależy jak kto paczy :p
 
Jestem na tak, usprawniłoby to znacznie przegląd zadań, na wysokich lvlach jest czasem całkiem zapchany.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na TAK, w szczególności zadania "sekretne" i "okresowe".
Nie zrobiłem w lutym Walentynek i nie mam serduszka pif paf gdzieś jakoś mi umknęło.
Problem w tym, że Ludzie robią ankiety, kilka pomysłów było fajnych, ale nic dalej się nie dzieje z tym, "umierają śmiercią naturalną"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na TAK, w szczególności zadania "sekretne" i "okresowe".
Nie zrobiłem w lutym Walentynek i nie mam serduszka pif paf gdzieś jakoś mi umknęło.
Problem w tym, że Ludzie robią ankiety, kilka pomysłów było fajnych, ale nic dalej się nie dzieje z tym, "umierają śmiercią naturalną"

Dlatego należy przeszukiwać forum w poszukiwaniu dobrych pomysłów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, spore ułatwienie gry jak i milej spędzony czas ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł dobry nawet ja sie nie moge połapać czy mam nowe zadania bo są ciągle powtarzalne
 

DeletedUser3790

Gość
Gość
Jestem za...

Przyda się przy zadaniach okresowych.

Aktualizacja wprowadzi nowe zadania.

Mogą się pojawić nowe przedmioty uruchamiające zadania lub całe serie.
W takim wypadku, informacja o możliwości wykonania zlecenia powinna być sygnalizowana, wtedy kiedy w naszym ekwipunku pojawi się przedmiot lub produkt inicjujący zadanie.

W przypadku ukrytego zadania okresowego, sygnał powinien się pojawić przy spełnieniu dwóch warunków. Mamy właściwy przedmiot/produkt we właściwym czasie.

Uprzedzanie na zapas nie wchodzi w grę.
 

DeletedUser27954

Gość
Gość
Jeśli ktoś robi dzienne zadania, to i tak codziennie zagląda do każdego zleceniodawcy, ale jestem na tak. ;;)
 
Kurde, z początku chciałem dać na nie, ale jak przeczytałem teksty wypowiadanie przez postacie w sallonie to musiałem dać na TAK, za świetne ulepszenie klimatu gry :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
na znaczku salon mogła by być * masz nowe zadanie na które nie patrzyłeś czy cos takiego też by się sprawdziło oczywiście wykluczajc dzienne bo co dzień są nowe :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Genialny pomysł ;! Że też sam nie wpadłem.:eek:j:

Zwłaszcza to dobry pomysł dla tych którzy nie lukają na to co pisze Onufry na forum, albo nie obserwują wiadomości na thewest.pl i może im umknąć nowa kilkudniowa seria...
 
Status
Zamknięty.
Do góry