Powolny upadek świata 1

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika ThePrzem, 28. Cze 2018.

Poleć tę stronę

1. ThePrzem

ThePrzem Blada Twarz

Docenione treści:
    5
    Witam. Nie udzielam się tutaj zbytnio, lecz doszedłem do wniosku, że tutaj może być jedna z ostatnich desek ratunku.

Mianowicie... świat, którzy co by nie patrzeć jeszcze do niedawna był jednym z najaktywniejszych serwerów (obok Hurona), upada. Nie chcę tutaj nikogo obwiniać ani wyciągać na wierzch brudów, ponieważ każda ze stron ponosi odpowiedzialność tego co się wydarzyło. Problem jest taki, iż na ten moment nie jesteśmy w stanie uzbierać 2 kompletów na średni fort i najprawdopodobniej będziemy musieli przerzucić się na małe forty, a to oznacza praktycznie definitywny upadek tego świata..

Uważam, że jest to bardzo duży problem, ponieważ świat 1 jest pierwszym, najstarszym serwerem polskiego Westa i wszystkim nam powinno zależeć aby to właśnie on przetrwał jak najdłużej.
    Może ktoś ma jakieś pomysły na naprawę tego wszystkiego?
    Moim zdaniem, jedynym rozwiązaniem jest włączenie migracji na którymś z mało aktywnych serwerów i przerzucenie (oczywiście zachęceniem ich) graczy na jedynkę..

Zachęcam do dyskusji i mam nadzieję, że zainteresuje się tym również administracja.
    ThePrzem

2. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    80
    jaki upadek... bądz poważny.... upadły to inne światy

3. mariusz-11

mariusz-11 Blada Twarz

Docenione treści:
    1
    Ale migracje z Iro i Dako mogliby odpalić

viksonZ lubi to.
  4. jakisktos1997

jakisktos1997

Docenione treści:
    51
    upadek s1 tfu
    s1 w porównaniu do innych światów jest świetny

viksonZ lubi to.
  5. blazej3

blazej3

Docenione treści:
    60
    Zagraj sobie na Ari lub iro to zobaczysz upadły swiat, a ten upadek fortowy S1 sami sobie zawdzięczacie

jakisktos1997 lubi to.
  6. ogii

ogii

Docenione treści:
    4
    ThePrzem co ty mówisz :D Spójrz sobie na dakote, gdzie po obu stronach stoi ledwo 10 osób - nawet na Nawaho myślę, że ciężko było skompletować średni fort. A prawda jest taka, że to wy zabiliście na s1 średnie forty, przechodząc do Z. I nie mów proszę, że są wyrównane drużyny. Więc jeśli chcecie zmienić coś, to polecam zmienić rozkład sił.

Ponicz i viksonZ lubią to.
  7. ThePrzem

ThePrzem Blada Twarz

Docenione treści:
    5
    Przeszliśmy do Z, ponieważ liczyliśmy, że podejmiecie walkę, ponieważ mieliście do tego ludzi ;) Niestety, takiego zachowania się nie spodziewaliśmy..

8. Ebola REKT is REAL

Ebola REKT is REAL

Docenione treści:
    14
    Pffff. W równej rywalizacji nie mieliście szans, więc poszliście na łatwiznę. Wybraliście najlepsze miasta i graczy z sojuszu, po czym stwierdziliście że walka 400os na 120 jest fair ;)

Dodatkowo nie wspomnę faktu, że to wy forsujecie średniaki, aby tylko mulciaki się dostawały na bitwy. No ale cóż. Na eventach trzeba zarabiać, bo jak inaczej mieć co event najlepsze EQ nie bryłkując? No chyba, że wiśniak i suchy zdradzą te tajemnice hahahaha!

Fatmag lubi to.
  9. ThePrzem

ThePrzem Blada Twarz

Docenione treści:
    5
    Tylko Wy (nie wiem czym się kierując) nie chce NAWET walczyć na tak upragnionych małych fortach ;)

10. Ebola REKT is REAL

Ebola REKT is REAL

Docenione treści:
    14
    Do każdej walki dotychczas postawiliśmy się. Obecnie jesteśmy zmuszeni do expienia naszych postaci. Na maluchach zdołamy wystawić komplet tak jak wy, ale u nas średni poziom na bitwę to średnio 130, kiedy u was wynosi 145. Jest całkiem wyczuwalna różnica w HP i Obrażeniach, które są w pełni zależne od poziomu. No chyba że twierdzisz, że np wczorajsza bitwa, gdzie mieliście przewagę 200k hp ponad wiąże się tylko i wyłącznie z tym, że mieliście 8 atakujących więcej z racji ustawień fortowych?

Tajemniczy-Zbieg lubi to.
  11. Ponicz

Ponicz Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Fakt na świecie 1 jeśli chodzi o forty nie jest kolorowo,lecz na innych (starszych) światach również nie jest kolorowo.The West od paru lat umiera w mniejszym lub większym stopniu.
    Sytuacje na świecie 1 można polepszyć moim zdaniem na dwa sposoby :
    1.Zacząć się nawzajem wspierać i poznawać ludzi w sojuszu ,chodzi mi o to że inaczej traktuje się rozpiskę,którą napisała jakaś osoba z sojuszu a inaczej osoba która z nami złapała jakiś kontakt,pisanie na szepecie i przypominanie o bitwie jest również ważne .
    2.Dobrze również by było żeby ze światów mało aktywnych(tj.: Ari,Bf,Dako,Iro) admini uruchomili migrację lecz z tego co mi wiadomo o tym decydują Niemcy (Chey nie wpisałem bo tam już jest migracja uruchomiona z tego co mi wiadomo :) ).Tylko jeśli zakładamy Opcję drugą to również powinni uruchomić z s1 żeby "jagodziarze" z s1 mogli lecieć na inny świat jeśli mają główne konto na wyżej wymienionych światach. :)

12. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    2
    Jeśli pozwolicie napisze wam chętnie w czym tkwi problem. TU NIE CHODZI O PROBLEM MIGRACJI ALE TO CO LUDZIE TRACA PO NIEJ sam migrowalem nie tylko na dzikim zachodzie wiec to i owo wiem migrujac zostawiasz czastke siebie gdzies gdzie nie odnajdziesz jrj tam ,ludzie latami pracuja nad postacia nie po to by na nowo rywalizowac i w wiekszosci zaczynac od niczego to tyle na temat migracji a sw 1 to swietny swiat od dawien dawna staram sie tam wyplynac na powierzchnie ale zawsze brakuje mi oddechu doplynac ,:uuu)moze jak przekrocze 100 banow to reszta otworzy oczy ,watpie w nadzieje

aziks lubi to.
  13. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    2
    nikt nie lubi prawdy usunac ten tekst
    [o_O]