Powolny upadek świata 1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31343
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31343

Gość
Gość
Witam. Nie udzielam się tutaj zbytnio, lecz doszedłem do wniosku, że tutaj może być jedna z ostatnich desek ratunku.

Mianowicie... świat, którzy co by nie patrzeć jeszcze do niedawna był jednym z najaktywniejszych serwerów (obok Hurona), upada. Nie chcę tutaj nikogo obwiniać ani wyciągać na wierzch brudów, ponieważ każda ze stron ponosi odpowiedzialność tego co się wydarzyło. Problem jest taki, iż na ten moment nie jesteśmy w stanie uzbierać 2 kompletów na średni fort i najprawdopodobniej będziemy musieli przerzucić się na małe forty, a to oznacza praktycznie definitywny upadek tego świata..

Uważam, że jest to bardzo duży problem, ponieważ świat 1 jest pierwszym, najstarszym serwerem polskiego Westa i wszystkim nam powinno zależeć aby to właśnie on przetrwał jak najdłużej.
Może ktoś ma jakieś pomysły na naprawę tego wszystkiego?
Moim zdaniem, jedynym rozwiązaniem jest włączenie migracji na którymś z mało aktywnych serwerów i przerzucenie (oczywiście zachęceniem ich) graczy na jedynkę..

Zachęcam do dyskusji i mam nadzieję, że zainteresuje się tym również administracja.
ThePrzem
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
ThePrzem co ty mówisz :D Spójrz sobie na dakote, gdzie po obu stronach stoi ledwo 10 osób - nawet na Nawaho myślę, że ciężko było skompletować średni fort. A prawda jest taka, że to wy zabiliście na s1 średnie forty, przechodząc do Z. I nie mów proszę, że są wyrównane drużyny. Więc jeśli chcecie zmienić coś, to polecam zmienić rozkład sił.
 

DeletedUser31343

Gość
Gość
ThePrzem co ty mówisz :D Spójrz sobie na dakote, gdzie po obu stronach stoi ledwo 10 osób - nawet na Nawaho myślę, że ciężko było skompletować średni fort. A prawda jest taka, że to wy zabiliście na s1 średnie forty, przechodząc do Z. I nie mów proszę, że są wyrównane drużyny. Więc jeśli chcecie zmienić coś, to polecam zmienić rozkład sił.

Przeszliśmy do Z, ponieważ liczyliśmy, że podejmiecie walkę, ponieważ mieliście do tego ludzi ;) Niestety, takiego zachowania się nie spodziewaliśmy..
 
Pffff. W równej rywalizacji nie mieliście szans, więc poszliście na łatwiznę. Wybraliście najlepsze miasta i graczy z sojuszu, po czym stwierdziliście że walka 400os na 120 jest fair ;)

Dodatkowo nie wspomnę faktu, że to wy forsujecie średniaki, aby tylko mulciaki się dostawały na bitwy. No ale cóż. Na eventach trzeba zarabiać, bo jak inaczej mieć co event najlepsze EQ nie bryłkując? No chyba, że wiśniak i suchy zdradzą te tajemnice hahahaha!
 

DeletedUser31343

Gość
Gość
Tylko Wy (nie wiem czym się kierując) nie chce NAWET walczyć na tak upragnionych małych fortach ;)
 
Do każdej walki dotychczas postawiliśmy się. Obecnie jesteśmy zmuszeni do expienia naszych postaci. Na maluchach zdołamy wystawić komplet tak jak wy, ale u nas średni poziom na bitwę to średnio 130, kiedy u was wynosi 145. Jest całkiem wyczuwalna różnica w HP i Obrażeniach, które są w pełni zależne od poziomu. No chyba że twierdzisz, że np wczorajsza bitwa, gdzie mieliście przewagę 200k hp ponad wiąże się tylko i wyłącznie z tym, że mieliście 8 atakujących więcej z racji ustawień fortowych?
 
Fakt na świecie 1 jeśli chodzi o forty nie jest kolorowo,lecz na innych (starszych) światach również nie jest kolorowo.The West od paru lat umiera w mniejszym lub większym stopniu.
Sytuacje na świecie 1 można polepszyć moim zdaniem na dwa sposoby :
1.Zacząć się nawzajem wspierać i poznawać ludzi w sojuszu ,chodzi mi o to że inaczej traktuje się rozpiskę,którą napisała jakaś osoba z sojuszu a inaczej osoba która z nami złapała jakiś kontakt,pisanie na szepecie i przypominanie o bitwie jest również ważne .
2.Dobrze również by było żeby ze światów mało aktywnych(tj.: Ari,Bf,Dako,Iro) admini uruchomili migrację lecz z tego co mi wiadomo o tym decydują Niemcy (Chey nie wpisałem bo tam już jest migracja uruchomiona z tego co mi wiadomo :) ).Tylko jeśli zakładamy Opcję drugą to również powinni uruchomić z s1 żeby "jagodziarze" z s1 mogli lecieć na inny świat jeśli mają główne konto na wyżej wymienionych światach. :)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Jeśli pozwolicie napisze wam chętnie w czym tkwi problem. TU NIE CHODZI O PROBLEM MIGRACJI ALE TO CO LUDZIE TRACA PO NIEJ sam migrowalem nie tylko na dzikim zachodzie wiec to i owo wiem migrujac zostawiasz czastke siebie gdzies gdzie nie odnajdziesz jrj tam ,ludzie latami pracuja nad postacia nie po to by na nowo rywalizowac i w wiekszosci zaczynac od niczego to tyle na temat migracji a sw 1 to swietny swiat od dawien dawna staram sie tam wyplynac na powierzchnie ale zawsze brakuje mi oddechu doplynac ,:uuu)moze jak przekrocze 100 banow to reszta otworzy oczy ,watpie w nadzieje
 
Ja nie wierzę... Jest płacz bo nie ma kompletów na sredniaki xD

A co powiesz na to, że na większości światach po zsumowaniu ludzi z obu stron jest jest jeszcze miejsce by dopełnić atak do 50 osób na malym forcie? :D

Wy na s1 macie miód. Tyle co macie w sojuszu aktywnych graczy to tylu jest na kilku swiatach razem wzietych...
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Szanowni topowi gracze,

Problem polega w was, ponieważ sami zniechęcacie graczy to gry. Skupujecie dziesiątki topowych przedmiotów aby wbić przedmiot na wysokim poziom. Nikt nie myśli o sojuszu tylko o sobie. Aktywni gracze, mający zdrowy stosunek do gry. Nie płacący nie posiadający multikont są na przegranej pozycji i się zniechęcają.

Kilka lat temu grałem w sojuszu fortowym, ponieważ sojusz był mnie oraz wielu innych graczy zaopatrzyć w topowe przedmioty i mogliśmy coś zdziałać na fortach a nie tylko asystować donatorom i innego tego typu zarazie na TheWest.

Forty, przygody, pojedynki umierają ponieważ są zbyt duże różnice w sile gracze. Większość graczy nie ma szans na nadrobienie tej różnicy dlatego opuszczają grę. Nowych graczy praktycznie nie ma. Pod większością nowych nicków na nowych światach, kryją się starzy gracze z innych światów albo multikonta.

Na pociesznie powiem wam, że gra może umierać jeszcze wiele lat, ponieważ tego typu produkcje mają zwykle grupę oddanych graczy, którzy płacą. Póki będą płacili, serwery będą stały.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
na niektórych serwerach trudno skompletować malucha w eventy więc ten świat w porównaniu do tych wymienionych wyżej to cud miód i orzeszki hahahaha!
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Gra upadła ale jeszcze coś wydoją zł
Że też sie znajdą tacy co płacą a tu nie ma z kim grać
A inno w to graj ,,niech płacą i płaczą że żle,,ale o dziwo dalej płacą ,,co za świetny biznes stadko owiec po siano biegnie

dojna krowa
 
Status
Zamknięty.
Do góry