powrót do gry po kilku latach ,start od zera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33983
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33983

Gość
Gość
po 2 tygodniach grania i przypominania sobie wszystkiego niestety zauważyłem ze 99% przedmiotów które kiedys coś znaczyły teraz mozna tylko robic quick sell u handlarza ;D wszystko przez sety z eventów które są dostępne od 1 :DDDD levela

ehh pamietam jak sie czekało az sie wbije ten xx lvl zeby móc założyc jakąś nową bron ;p
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
odkopuje jeszcze temat ,gram bobem i mam dylemat czy na 100 lvl robić sie pod forty czy pvp (bitwy o fort są w takich godzinach ze raczej zawsze bede tam na afku)
i pytanie czy bedąc full pod pvp jestem w stanie zdziałac coś na fortach?
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
odkopuje jeszcze temat ,gram bobem i mam dylemat czy na 100 lvl robić sie pod forty czy pvp (bitwy o fort są w takich godzinach ze raczej zawsze bede tam na afku)
i pytanie czy bedąc full pod pvp jestem w stanie zdziałac coś na fortach?

Dobiłbym z rozpędu od razu do 120 lvla, bo te wielkie przepaście między poziomami się zaczynają dopiero później, ale zrobisz jak chcesz.
Biorąc pod uwagę bonusy z setów, to ubranka teraz grają główną rolę, więc zdziałasz coś nawet jeśli full pływanie będziesz. Ze względu na rozłożenie umiejętności, strzelec poradzi sobie na fortach raczej lepiej niż ork, tyle że będzie mieć mniej hp, ale ja bym się tym nie sugerował za bardzo przy wyborze. Robić się pod forty żeby potem być tylko offline to raczej kiepski wybór, w takim sensie że to raczej średnia zabawa będzie.
 

DeletedUser33988

Gość
Gość
Powiem tylko nie ma sensu wracać ... 3/4 starych graczy nie ma... lepiej kupuj konsole lub dobrego kompa i graj online ze znajomymi w i inne ciekawsze gry.Bo tutaj szkoda sobie już głowę zawracać taką grą przeglądarkową
 
Powiem tylko nie ma sensu wracać ... 3/4 starych graczy nie ma... lepiej kupuj konsole lub dobrego kompa i graj online ze znajomymi w i inne ciekawsze gry.Bo tutaj szkoda sobie już głowę zawracać taką grą przeglądarkową
Ejj, a ja ;d ? No dobra, pod innym nickiem jestem niż 11 lat temu, ale mniejsza I:):DDD .
A tak serio, odgrzebałeś temat z września, a kolega gra już na całego, nawet obecnie zablokowany jest, tak się rozkręcił skubany :D :D :D .
Bez tytułu.png

Bez urazy, każdemu się zdarzyć może, nie naśmiewam się ;> .

Dobranoc ;d .
 

DeletedUser33988

Gość
Gość
Gram od 2008r wiem i widzę co się dzieje ludzie próbują coś tam poprawić a dosłownie mówiąc "coś tam" szkoda czasu i fatygi na ten szajs co teraz jest dzisiaj the west upadł całkiem i trzeba się z tym pogodzić jak lubisz te klimaty od pal se rdr2 ;)
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
to znowu ja :)

gram bobem
1. idąc pod pvp na 120 lvl lepiej isc w pistolety czy broń białą?
2. jakie umki sie obecnie liczą w pvp|?
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
to znowu ja :)

gram bobem
1. idąc pod pvp na 120 lvl lepiej isc w pistolety czy broń białą?
2. jakie umki sie obecnie liczą w pvp|?
1.broń biała
2. jeśli broń biała to jak bierzesz jakiś set i chcesz być typowo szturmowcem to najważniejsze są siła uderzenia, celowanie, unik, zaskoczenie oraz oczywiście hp czyli to czego zawsze brakuje wszystkim klasom oprócz żołnierza (chyba że wszystkie cechy pakujesz w siłe wtedy to może coś się ugra). Jeśli chodzi o obrone jest jeszcze takta ale da się ją bez problemu wyciągnąć mieszając różne sety lub mając mcghalina w gotowości, zaś refleks i odporka są dobre jak chcesz być orkiem, ale lepiej moim zdaniem inwestować w unik- masz dwa razy lepszy efekt niż jak inwestujesz w refleks i odporke jednocześnie.
3. jak jesteś bobem nie warto iść w pvp. tylko forty.
 

DeletedUser34020

Gość
Gość
bedac bobem full budowanie jestes w stanie wciagnac te forty dupą przy obecnej sytuacji tego swiata jakim jest ohio
Naprawdę jest aż tak przewaga? A żołnierze wgl się jeszcze liczą w bitwach o fort ? (Wracam do gry po mega długiej przerwie gdzie żołnierz dawał rade na fortach :) )
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Każda z klas postaci jest grywalna na fortach, wystarczą dobre ciuchy i trochę doświadczenia, niemniej jednak poszukiwacz przygód to klasa dla masochistów, zawadiaka dla indywidualistów, żołnierz dla funu, a robol... a robol jest pro na fortach i jak lubisz grać bezstresowo, to właśnie tą klasę postaci polecam.
 

DeletedUser34020

Gość
Gość
Zawsze wojakiem grałem i chyba teraz też bym się zdecydował. Kiedyś dawałem umiejki głównie w dowodzenie, celowanie i unik. HP raczej nie cisnąłem a mnie na fortach szybko raczej nie zabijali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry