Powrót - czy dużo się zmieniło?

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 2115677
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 2115677

Gość
Gość
Hej ho :)
Ostatnio grałem tu w 2017 roku. Dużo się zmieniło w grze od tamtej pory?
Planuję sobie pograć "na spokojnie", przejąć jakieś przyzwoite widmo i głównie robić questy od czasu do czasu zakąszając paroma pojedynkami. Z premium interesuje mnie tylko automatyzacja.
Jakieś rady dla takiej postaci? Klasa, w co dawać skillpointy, jaki świat wybrać?
O ile pamiętam, moja postać zwała się Old Talpa, ale nie pamiętam nawet na jakim świecie wówczas grałem, pierwszy mój świat to była Arizona zaraz po jej premierze i w sumie z sentymentu najbardziej mnie interesuje z tych co są obecnie dostępne. :D
 
Hej ho :)
Ostatnio grałem tu w 2017 roku. Dużo się zmieniło w grze od tamtej pory?
Planuję sobie pograć "na spokojnie", przejąć jakieś przyzwoite widmo i głównie robić questy od czasu do czasu zakąszając paroma pojedynkami. Z premium interesuje mnie tylko automatyzacja.
Jakieś rady dla takiej postaci? Klasa, w co dawać skillpointy, jaki świat wybrać?
O ile pamiętam, moja postać zwała się Old Talpa, ale nie pamiętam nawet na jakim świecie wówczas grałem, pierwszy mój świat to była Arizona zaraz po jej premierze i w sumie z sentymentu najbardziej mnie interesuje z tych co są obecnie dostępne. :D
Zrób się na boba i pakuj kościół,tak teraz wygląda meta :uuu) pif_paf :OOO
 

Deleted User - 2115677

Gość
Gość
żadnych zmian oprócz -> popsuli absorbcje,dodali 250 lvl,jak chcesz aktywny serwer z fortami to chodź na Iroq bo na Ari nie masz podjazdu,tyle :3
Akurat forty mnie nie interesują.
Mortar - A co do Boba - to akurat tej klasy nie lubię ;)
Zastanawiam się nad PP, mam nadzieję że sety jakieś da się ogarnąć. Pamiętam, że miałem jakiś taki indiański ostatnio grając.
 

Deleted User - 2115677

Gość
Gość
Taaa - bo koścółek :p
A powiedzcie no mi coś - dla postaci stricte pod questy (no forts/no pvp) jak warto staty rozdać? Pewnie nadal nie ma co rozdawać równo w każdą cechę i trzymać się jednej? Są jakieś 3 skille warte inwestowania - bo kupa prac ich wymaga?
Jak wiele mi ze łba wyleciało po kilku latach przerwy (to wina twoich dziwnych przepisów Waupe, nie ma gadki)
 
Akurat forty mnie nie interesują.
Mortar - A co do Boba - to akurat tej klasy nie lubię ;)
Zastanawiam się nad PP, mam nadzieję że sety jakieś da się ogarnąć. Pamiętam, że miałem jakiś taki indiański ostatnio grając.
PP sobie odpuść, chyba, że jara Cię casualowa gra typu zadanka i osiągniecia, sety dostaniesz od graczy bez problemu, jeżeli chodzi o światy to chyba tylko s10, ari i iro reszta nie ma sensu, ewentualnie teksas do maja jeżeli lubisz mulciaki ;)
 
Jakieś rady dla takiej postaci?
Jeśli chodzi o grę to jak wspomniano wcześniej dużo graczy buduję kościół lub robi pracki po 15 sekund, aby jak najszybciej wyciułać do 250 poziomu. :D
Natomiast jakbyś chciał ożywić dyskusje na forum polecam zarzucić jakimś ekstra tematem z kosmosu. Podpowiem tak z doświadczenia, że najlepiej związanym z Gallifreyok_:)

Życzę udanej zabawy w TW :)
 
Do góry