Powrót do gry i początkowe informacje

KingOfTheRugs

Blada Twarz
Witam,
Powróciłem do gry po 10-12 latach i przyznam się bez bicia że nie potrafię się odnaleźć a bardzo chciałbym przypomnieć sobie stare czasy...

A więc tak... założyłem kilka dni temu nowe konto, jakoś tak (chyba nieumyślnie) kliknąłem i wrzuciło mnie na Pensylwanie. Zacząłem grać jak na laika przystało - wykonywałem zadania z myślą szybkiego wbicia lvl i $ lecz to chyba nie jest najszybsza droga do tego. Na forum przeczytałem, że warto wszystkie umiejętności dać na budowanie i robić prace 15 sekundowe - lecz mógłby mi to ktoś wytłumaczyć jeszcze bardziej łopatologicznie? Jaki jest aktualnie najlepszy sposób na szybkie farmienie doświadczenia i dolarów? Jeśli będzie potrzeba Mogę zrobić reskilla cech i umiejętności. (!!!)

Jaki jest set do expienia/ zbierania $ na który mógłbym uzbierać na samym początku? (Gram na startowych itemkach)

Jak sensownie wykorzystywać brylki aby przyniosły jak najwięcej korzyści? (Automatyzację konta juz posiadam)


Chciałbym poznać TW na nowo, i mam nadzieję, że będę bawił się równie dobrze co dekadę temu.
Pozdrawiam
 
hciałbym przypomnieć sobie stare czasy...
My też i na tym polega cały dowcip

Na forum przeczytałem, że warto wszystkie umiejętności dać na budowanie i robić prace 15 sekundowe - lecz mógłby mi to ktoś wytłumaczyć jeszcze bardziej łopatologicznie?
Jeszcze bardziej? No chyba się nie da

aki jest set do expienia/ zbierania $ na który mógłbym uzbierać na samym początku?
Najlepiej to teraz czekać na loterie wielkanocną i zgarnąć w trakcie jej trwania darmowy set zrównoważony pod względem kasy i expa

ak sensownie wykorzystywać brylki aby przyniosły jak najwięcej korzyści?
Zbierać na kupę te darmowe i czekać na jakąś sensowną promocję ze sklepu premium (z rzeczami tylko za bryłki)
 

KingOfTheRugs

Blada Twarz
Dziękuję za szybką odpowiedź @viksonZ

Jeszcze bardziej? No chyba się nie da
Miałem bardziej na myśli to na jaką konkretniej pracę się focusować przy tej "metodzie" oraz czy dosłownie WSZYSTKIE punkty (po reskillu) wrzucić w budowanie?

Aktualnie trwa event w którym zbiera się monety i można wymienić na set czterolistnej koniczny - warto się na tym skupic czy raczej ten set jest "słaby(???)"?
 
Aktualnie trwa event w którym zbiera się monety i można wymienić na set czterolistnej koniczny - warto się na tym skupic czy raczej ten set jest "słaby(???)"?
Set jest dobry tylko cała sprawa polega na tym, że nie jestem pewien czy możliwe jest uzbieranie całego kompletu podczas eventu.
Gdy za rok będzie znowu ten event to już będziesz miał z pewnością lepsze ubrania, a set czterolistny zapewne skompletujesz ze względów czysto kolekcjonerskich.
 

KingOfTheRugs

Blada Twarz
Set jest dobry tylko cała sprawa polega na tym, że nie jestem pewien czy możliwe jest uzbieranie całego kompletu podczas eventu.
Gdy za rok będzie znowu ten event to już będziesz miał z pewnością lepsze ubrania, a set czterolistny zapewne skompletujesz ze względów czysto kolekcjonerskich.
Rozumiem, w takim razie chyba nie będę "tracił" czasu ma próbę zdobycia tego seta na ten moment.
Gdybym chciał w tym momencie zrobic reskill - wszystkie punkty władować w budowanie? Na jakie prace się fokusowac aby zdobywać z nich jak najwiecej doświadczenia oraz $. Chciałbym wbić dość wysoki lvl i zdobyć troche $ a później ponownie zrobić reskill i już "normalnie" porozkładać umiejętności pod PP.
 
wszystkie punkty władować w budowanie?
TAK
Na jakie prace się fokusowac aby zdobywać z nich jak najwiecej doświadczenia
Rozkładanie torów, budowa wiatraków, budowa stacji kolejowej, stawianie masztów telegraficznych, budowa urządzeń nawadniających, budowa kasyna, budowa rancza, budowa domu misyjnego, budowa posiadłości, budowa palisady, budowa osady, pracuj jako grabarz. planowanie rezerwatu, kolonizowanie nowych obszarów.
 

.Kwiczący Knur.

Blada Twarz
Chyba Tobie się uda w jakiś pozaziemski,magiczny sposób.Ja to osobiście olałem to maksymalnie bo jak większość proponowanych tu eventów i innych mega atrakcji jak na przykład Cyrk z kultowym sierpem lub potką +5 hp przez 1h jest nie używając brzydkich słów dramatem i żenadą.Wszystko się kręci jak w każdej tego typu grze wokół kasy.Żebyś się zesrał i siedział tu 24h na dobę to bez bryłek nie uzbierasz tego mega setu bo to wszystko tak jest wyliczone.Adminy ,Gmy i inne nie miały by wypłaty jak by tak było a w czynie społecznym tam nie pracują.Obudż się marzycielu.
 
Chyba Tobie się uda w jakiś pozaziemski,magiczny sposób.Ja to osobiście olałem to maksymalnie bo jak większość proponowanych tu eventów i innych mega atrakcji jak na przykład Cyrk z kultowym sierpem lub potką +5 hp przez 1h jest nie używając brzydkich słów dramatem i żenadą.Wszystko się kręci jak w każdej tego typu grze wokół kasy.Żebyś się zesrał i siedział tu 24h na dobę to bez bryłek nie uzbierasz tego mega setu bo to wszystko tak jest wyliczone.Adminy ,Gmy i inne nie miały by wypłaty jak by tak było a w czynie społecznym tam nie pracują.Obudż się marzycielu.
Uzbierasz bez bryłek, tylko musisz być bezrobotny i dawać potrzymać rakietę radwańskiej. Wystarczy że masz pełno produktów w plecaku, a potem izi wymieniasz je na monety, pracujesz na monety, robisz wszystko dla tych monet, aby zdobyć wszystko co możliwe, i da się. Ja uzbierałem 2 elementy, ale to Ja, nie chciało mi się, a może czasu nie miałem xd Ale twierdzę że się da.
 
Do góry