Powrót do gry - klasa postaci

Czy światy, ze starym premium nie mają możliwości kupowania energii itp?

Jeśli tak to może na takich zacznę grać, a dokładnie na Huronie. Sam już nie wiem. ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym zrobił tak:
Pepkowi zamiast darmowego hotelu, dałbym zwolnienie z opłat targowych.
Zamiast peleryny niewidki dałbym mu 100 absorbcji, z premką 200, tak wiesz na golasa :)

Żołnierzowi pozwolił strzelać 2x w jednej rundzie na forcie (coś na kształt szybkiego przeładowywania) - zamiast obniżonego progu na założenie broni.
Zawadiakom zwiększył szanse na kryta z 10 do 15% (z premką 30%) i szlus... wszyscy hepi :}

No i to mi się podoba. Świetne bonusy, każdy coś ma i wszyscy zadowoleni. A te wszystkie śmieciowe jak hotel i próg broni XDDDDD to by poszły w cholere.

Próg broni kurna. W momencie w którym wszystkie bronie są od 1 lv. Wyższy lvl rozumowania że wcześniej tego nie zmienili.

BTW niby żołnierz taka Uniwersalna postać a ma tylko 4 bonusy wynikające ze swojej profesji (czyli najmniej)
 
Kurde, zawsze śmieszyła mnie ta klasa i była ona u mnie na ostatnim miejscu, ale obecny bonus fortowy mnie bardzo przekonuje.
No to bierz boba, dodatkowo będziesz troszkę szybciej expił na prackach co w perspektywie podniesienia maksymalnego poziomu brzmi nieco bardziej optymistycznie.
Czy światy, ze starym premium nie mają możliwości kupowania energii itp?

Jeśli tak to może na takich zacznę grać, a dokładnie na Huronie. Sam już nie wiem. ;p
Moim zdaniem to bez znaczenia bo co chwile jest loteria i dostajesz mnóstwo darmowych dopalaczy.
 
Jedni narzekają na pepeka, drudzi na robotnika. A jakoś czesto widze jak ogarnięci gracze na tych klasach jadą pół fortu :) Kwestia tego jak grasz, a nie narzekanie że masz słabe bonusy :)
Naprawde ? Powiedz mi kto ma takiego pepeka ze potrafi jechać pół fortu ?
Ten pomysł ze ppek nie mógłby dostawać krytów wcale nie jest taki zły :p
 
Wydawało mi sie ze stare premium to s1 i s10 :x
Huron wedlug wiki wchodzi w sklad starego premium

Ogólnie mógłbym grać na starych światach tylko tam podobno ludzie maja nafarmione umiejki z eventów okresowych i mają przewagę nad nowymi graczami. Czy to prawda i czy to rzeczywiście wpływa na rozgrywkę?
 
Huron wedlug wiki wchodzi w sklad starego premium
Na huronie nie można kupować umiejętności za bryłki.
Można je zdobyć jedynie z zadań jednorazowych i powtarzalnych co oznacza, że nawet jakby Ci się udało zrobić je wszystkie w ciągu roku (te powtarzalne) to i tak masz rok w plecy bo umki się dostaje za rok :D (masło maślane ale wiesz o co mi chodzi)
Czy to prawda i czy to rzeczywiście wpływa na rozgrywkę?
w jakimś małym stopniu na pewno, szczególnie przy budowaniu i handlu.
 
Tylko jeszcze nie jestem w 100% pewny jaką klasà będę grać.
Na forty polecam każdego prócz poszukiwacza.
Niebawem pewnie dadzą nowy świat, więc możesz tam wystartować.
Nie mniej jednak zapraszam na Pensylwanię ;)

A ja Ci odradzam nowe światy.... sami oszuści i multikonta.
Na Huronie wiadomo z kim grasz i kto jest kto
Choć i tak konta musisz założyć wszędzie prócz klondike, luizjany i Jiracilla bo niedługo znikną. (te serwery)
 

DeletedUser

Gość
Gość
możliwość kupowania umiejętności za bryłki stanowczo mnie odrzuca
dużo nie kupisz bo się mnoży x2

Za 1 cechę masz 54 bryłki
za 2 - 108
za 3 - 216
za 4 - 432
za 5 - 864
za 6 - 1728
za 7 - 3456

itp itp więc przy 10 cechach już jest spora kwota :D

Umki zaczynają sie od 18 i tez x2 więc no :D nie jest tak że ktoś kupi sobie 100 cech i 200 umek, ale no zawsze coś tam mozna dokupić
 
Najlepsze jest to że ppek z 25% unika więcej niż jak mu się da bonus 50%.

Z 25 wykręciłem 100 uników na ppku , gdzie na 50 dobijam ledwo do 50\60 i padam a kryty wchodzą lepiej niż w żołnierza...

Ten bonus aby zawadiaka nie walił kryta ppekowi , byłby całkiem ciekawym rozwiązaniem.
Bo co z tego że ppek w rundę zrobi 7 uników jak z tego 2 pierwsze to kryty po 3k co daje 6k hp w plecy , a nawet jak ktoś trafi potem to zadaje 200 obrażeń...
Więc lepiejby było jakby ppek wykluczał zawadiake bo wtedy 2 pierwszy hity byłby po 600 co daje 1200 a nie 6 k ...
Wtedy teoretycznie ppek mógłby stać dłużej i też pounikac i stać kilka rund , a nie 16k hp i ustoi max 2/3 rundy , bo wpada wniego wszystko jak leci.

Bonus do abso tez bylby spoko, 75 abso z bonusem 150 , tylko wtedy to musiałoby się połączyć z tymi krytymi, bo potem by wyszło że ppek nic niedostaje i stoi 40 rund bo mu hp zbijają po 100..

Muszą cos zrobić , aby ppek na forcie wkoncu cos znaczył bo teraz to zasadniczo mięso armatnie liczące, że odpali się peleryna.

Polecam św 10 :) dobrze stoi fortowo i sporo ludzi online ;)
 
Na forty polecam każdego prócz poszukiwacza.


A ja Ci odradzam nowe światy.... sami oszuści i multikonta.
Na Huronie wiadomo z kim grasz i kto jest kto
Choć i tak konta musisz założyć wszędzie prócz klondike, luizjany i Jiracilla bo niedługo znikną. (te serwery)
A ja przeciwnie.
Polecam nowe światy i poszukiwacza ;)
 
możliwość kupowania umiejętności za bryłki stanowczo mnie odrzuca
Kiedyś to miało znaczenie, bo kilka umiejętności zakupionych za bryłki, dawało sporą przewagę.
Teraz gdzie przeciętny Janusz ma parę tysięcy umiejętności, to zanikło, a kiedyś takie zestawy posiadały po kilkanaście umiejętności i każda dodatkowa była cenna.
 
Do góry