Powrót do gry - klasa postaci

Kacpra nie słuchaj bo on sobie teraz tak wymyślił, że będzie stał w opozycji do mojego zdania. Po złości :D
Nie, mam poszukiwacza którym nie raz się trudno gra przez przestarzałe bonusy, na nowym świecie też nikt nie będzie uczyć ani sponsorować zestawów pod expa, więc nowi gracze mogą się nauczyć ogarniać grę. Ale to jak w życiu, lepiej mieć trudniej i uczyć się na błędach, niż łatwiej mieć i nie nabyć żadnej wiedzy.
 
Nie, mam poszukiwacza którym nie raz się trudno gra przez przestarzałe bonusy, na nowym świecie też nikt nie będzie uczyć ani sponsorować zestawów pod expa, więc nowi gracze mogą się nauczyć ogarniać grę. Ale to jak w życiu, lepiej mieć trudniej i uczyć się na błędach, niż łatwiej mieć i nie nabyć żadnej wiedzy.
Serio? Polecasz pepka komuś, kto wraca nie wiadomo po ilu latach?
Chcesz żeby się do tej gry całkiem zniechęcił?
Na początek coś łatwego typu zawadiaka żeby gościu walnął kryta i miał banana na mordzie.
Jeżeli chodzi ko kasę to nie wiem jak Ty ale ja mam jej po prostu za dużo :)
 
Serio? Polecasz pepka komuś, kto wraca nie wiadomo po ilu latach?
Chcesz żeby się do tej gry całkiem zniechęcił?
Na początek coś łatwego typu zawadiaka żeby gościu walnął kryta i miał banana na mordzie.
Jeżeli chodzi ko kasę to nie wiem jak Ty ale ja mam jej po prostu za dużo :)
Polecam.
Cierpliwość buduje się na próbach i błędach.
Zawadiakę trzeba umieć ogarnąć, mimo że jest prosty w konstrukcji.
I jak wspomniałem. Im trudniej tym lepiej, bo wtedy się człowiek uczy czegoś,
a może będzie jednym z najlepszych ;) Chce mieć izi, niech bierze Robotnika,
obecnie najbardziej wszechstronna klasa.
Ale nauka wymaga wyzwania i trudu.
Polecam poszukiwacza przygód jeśli chcesz się czegoś nauczyć, i nowy świat jeśli nie chcesz ułatwiać sobie gry.
 
TO TYLKO GRA a gry wymyślono po to, żeby zabijały czas i dawały FUN.

Ale nauka wymaga wyzwania i trudu.
Cierpliwość buduje się na próbach i błędach.
I jak wspomniałem. Im trudniej tym lepiej, bo wtedy się człowiek uczy czegoś,
To w prawdziwym, życiu

Polecam poszukiwacza przygód jeśli chcesz się czegoś nauczyć, i nowy świat jeśli nie chcesz ułatwiać sobie gry.
I użerać się będzie chłopak z bandą gówniarzy, którzy podpierniczają podpisane rzeczy z targu a na forum porozumiewają się emotikonami i memami.
Poza tym człowiek Ci napisał, że nie interesuje go pełne premium.
Rozumiem ze high level content to generalnie forty i na to powinienem patrzeć przy wyborze postaci?
Tak. Na tym żeby nie wybrać pepka bo póki co klasę wybierasz raz na całą grę.
 
A czy pełne premium ma jeszcze jakieś minusy oprócz możliwości kupowania staminy i umiejętności?
Generalnie to czy świat jest full premium czy nie praktycznie już nie ma wpływu na rozgrywkę i tak finalnie liczy się kto ile wydał na sety ;).

Do grania polecam s10, Arizone(ten full premium), jak dla mnie chyba najstabilniejsze światy teraz. Nie patrz przy wyborze klasy tylko na forty ogólnie popróbuj i po prostu znajdź to co ci da w tej grze przyjemność. Jeden ma fun z fortów, drugi z pojedynków, trzeci z przygód (XD), a znajdą się tacy którym fun sprawia wyczyszczenie saloonu i odhaczanie osiągnieć ;). PP osobiście odradzam obecnie podklasa, pozostałe trzy tu już w zależności kto co lubi.
 
Dopalacze są dość drogie, także nie bój żaby

Jak zaczniesz grę na sw. 10 to mogę dać na start ciuchy i zaprzęg Johna ringo (broni niestety nie zdążę pozyskać.)
I powiedzmy pół miliona w gotówce na start :)
trochę mi się nie podoba, że starsi gracze mają tam przewagę w postaci większej ilości umiejętności pozyskanych z eventów
 
Chodzi o inflację.
Musisz mieć postacie na wszystkich światach, żeby zarabiały kasę dla głównej postaci, którą założysz na nowym świecie.
Myślisz, że skąd mamy dużo kasy?
 
Do góry