Powrót do gry po 7 latach

Chudy ale Zubr

Blada Twarz
Czołem ! Wrocilem do gry po niemal 7 latach przerwy. Z tego co pamietam "PP'ek" mial fajne bonusy do uniku etc. Chcialbym nim zaczac gre, moje pytanie: Na ktorym swiecie najwiecej sie dzieje? Mam kilka pytan odnosnie prowadzenia postaci pod kontem fortowym, jak mam rozkladac umejetnosci i w jaki najlepiej set pojsc? Zapraszam do dyskusji! POZDRAWIAM!
 

Chudy ale Zubr

Blada Twarz
Wiem, ze wazne jest dowodzenie bo daje szasne na unik i trafienie. Nie do konca wiem jak rozkladac umiejki w pozostale rodzaje
 
Co tu dużo mówić fajny bonus do uniku to ma bobek ,lecisz full hp cechy spr zręka (pół na pół) no a jak tak bardzo chcesz tego pp to leć full hp :D ,ogranij dobry set i śmigasz co do serwerów, S1 ,Ohio ( ?) a może nowy serwer który będzie chyba za półtorej miesiąca.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Polecam najnowsze światy, na starych szybko Ci się znudzi ta gra.
 
Polecam najnowsze światy, na starych szybko Ci się znudzi ta gra.
Jednak stare światy mają tę zaletę, że spokojnie poznasz mechanikę gry bo sporo się zmieniło.
Po za tym grają tam weterani, którym nie zależy na rankingach, forsie, a co z tym idzie mogą Ci dać przyzwoite eq i kasę na rozruch
Jest mniej prawdopodobieństwo również, że zostaniesz zaatakowany
Gra wszędzie ma swoje wady i zalety :)
 
Jeśli chodzi o świat to nie pchaj się na stare światy. Ludzie mają tam wiekowe postacie i nazbierane multum cech i umek z zadań okresowych. Nawet jak osiągniesz ten 140-150 będziesz czuł różnice. Jak już to nowsze swiaty gdzie forty są w miarę stabilne. Ja osobiście polecam świat Luizjana, na którym gram. Komplety może nie są, ale po jednej i po drugiej stronie jest zawsze te 30-40 osób. Przepychanek zatem nie ma :)
 
Komplety może nie są, ale po jednej i po drugiej stronie jest zawsze te 30-40 osób
Wez chlopa nie oszukuj, ta luizjana ma po 15-25 osob na strone to że był event i mulciaki przyszly, albo casuale pozbierać monety to wam sie zebralo troche wiecej osob.To samo na takim Blackfoocie, normalnie bitwy po 15 osób a w event 50 więc o czym tu mowa.Reszta serwerów podobnie.Ostatnio jakaś osoba też wracała do TW i napisałem jej to:

"A ja polecam koleżance zaczac na Ohio, bo tam jest najwiecej aktywnych graczy i w jednym badz drugim sojuszu na pewno cie ludzie pokieruja i wytlumacza jak gierka teraz dziala.Gdy już się opanuje "mechaniki" to w maju pójść na nowy swiat i tam zaczac gre na spokojnie, poniewaz kazdy bedzie zaczynac od zera a ludzi powinno byc najwiecej :) "

I tobie też radzę to samo ;)
 
Do góry