powrót do gry po kilku latach ,start od zera

dobra a jeszcze powiedzcie jak rozdawac umki? mam robotnika (bedzie pod forty) i żołnierza bedzie pod pojedynki
jak rozdawac umki? narazie full budowanie zeby expic a potem reset? ale reset chyba wyjdzie dosc drogo

dobra a jeszcze powiedzcie jak rozdawac umki? mam robotnika (bedzie pod forty) i żołnierza bedzie pod pojedynki
jak rozdawac umki? narazie full budowanie zeby expic a potem reset? ale reset chyba wyjdzie dosc drogo
Z reskillami możesz liczyć na to, że będzie jakiś event związany ze zbieraniem specjalnych przedmiotów które wpadają z prac (ostatnio były to kłosy) z których wpadają potki na reskill (a tak przynnajmniej było w wypadku tychże kłosow). Co do robotnika to jak najbardziej full budowanie, a potem reskill pod forty.
Co do pojedynków się nie wypowiem, mniej się na tym znam i nie chcę Cię wprowadzać w błąd.

Ja rozumiem, że można się o kilka rzeczy podpytać, ale chyba czas najwyższy samemu podjąć jakieś decyzje. To ty grasz czy ktoś za ciebie?
PS: takich pytań na forum było wiele, użyj opcji wyszukiwania ;)
Masz trochę racji, ale trzeba trochę inaczej

rzemiosło co wybrać?
Przeszukaj sobie co wytwarza dana profesja i wybierz sobie odpowiednią dla Ciebie profesję.Na wiki masz wypisane wszystkie przepisy dla danej profesji ;) Wystarczy poszukać.

Masz trochę racji, ale trzeba trochę inaczej

Przeszukaj sobie co wytwarza dana profesja i wybierz sobie odpowiednią dla Ciebie profesję.Na wiki masz wypisane wszystkie przepisy dla danej profesji ;) Wystarczy poszukać.
Czyli to samo co wyżej, tylko bardziej po "adminowemu"... bo jeszcze się chłopak obrazi i nie będzie grał.

PS: najprostsze rzemiosło na start to znachor i kucharz

każdy świat ma swoich faworytów a rywalizacja polega na tym by być jeszcze lepszym chcesz rywalizować z Pierwszym Nosem na Huronie ? ,życzę powodzenia ,ma on wsparcie nie tylko największej korporacji dzikiego zachodu ale jest na co dzień maskotką kolegów i koleżanek wiesz taki mały miś ,przytulanka i maskotka świata Huron ,możesz zacząć rywalizacje na świecie Muscotah ale to kwestia czy lubisz być popychadłem dla innych
Jeśli chcesz zagrać poważnie to sam zdecydujesz gdzie jest Twoje miejsce i gdzie widzisz się najlepiej spędzając wolny czas :)):))
Huron huron huron[/QUOTE
]
nie graj na ohio xD only musco. Na ohio jak chcesz grać to licz się z wydawaniem milionów bryłek by "być kimś" Ohio zaraz skończy jak Nawaho i tego no :x

Ja rozumiem, że można się o kilka rzeczy podpytać, ale chyba czas najwyższy samemu podjąć jakieś decyzje. To ty grasz czy ktoś za ciebie?
PS: takich pytań na forum było wiele, użyj opcji wyszukiwania ;)

chce sobie pograć na czilku troche dłużej i pytam was o rady, bo po wbiciu 15,20 lvla jeszcze malo sie wie o systemie gry itd, wiec po co mam popelnic jakies glupie wybory i wybrac lipna klase, lipne rzemioslo ktore w late game jest kompletnie nie użyteczne i zaczynac od nowa xD a nie chce byc typowym mateuszkiem z zle rozdanymi statami etc wiec pytam tu, jak sie już wkrece w gre to samodzielne decyzje przyjda same

Dlatego przeszukaj sobie wiki odnośnie rzemiosła i wybierz sobie coś co Tobie najbardziej będzie odpowiadać.

Skoro już zalogowałeś do gry to powinieneś znaleźć swojego mentora już dawno :) Z pewnością znajdzie się ktoś kto poprowadzi Cię za rączkę na Ohio

jak juz mowilem gram na OHIO chce sobie zrobic dropka pod hajs, na jakim swiecie najlepiej? typowo pod prace z hajsem i jaka klasa pp?

Kasę zarobisz tylko na Ohio i Nawaho, na Musco może też (ale nie sądzę), na Huro się nie pchaj, po za parę miesięcy będziesz tego żałował :/

A ja Ci powiem kacpi, coś czego Ci większość nie powie. Pewnie nie oczekujesz takiej odpowiedzi, ale graj po prostu po swojemu, wczuj się w klimat, podejmuj decyzje - swoje własne, nawet jeśli nie będą one do końca trafne to jakie to ma ostatecznie znaczenie ;d ? Żadne! To tylko gra! Baw się dobrze, a szybko uzyskasz niespodziewany "efekt". Poznawanie tajników gry od zera, nie czytając wcześniej poradników i nie posiłkując się opiniami innych jest najlepsza! Do wszystkiego wtedy dochodzisz sam - tylko Ty! Bez niczyjej pomocy :> . Idź na żywioł i zabaw się na całego :D ! Pisz sobie z innymi graczami, może trafisz na kogoś ciekawego wartego dłuższych wymian zdań. Podejdź do tej gry niekonwencjonalnie, nietypowo, nieszablonowo, a będziesz oryginalny, będziesz wygranym, a nie tylko jednym z wielu ;d . Decyzja co do gry rzecz jasna należy do Ciebie. Pozdrawiam ;) !

A ja Ci powiem kacpi, coś czego Ci większość nie powie. Pewnie nie oczekujesz takiej odpowiedzi, ale graj po prostu po swojemu, wczuj się w klimat, podejmuj decyzje - swoje własne, nawet jeśli nie będą one do końca trafne to jakie to ma ostatecznie znaczenie ;d ? Żadne! To tylko gra! Baw się dobrze, a szybko uzyskasz niespodziewany "efekt". Poznawanie tajników gry od zera, nie czytając wcześniej poradników i nie posiłkując się opiniami innych jest najlepsza! Do wszystkiego wtedy dochodzisz sam - tylko Ty! Bez niczyjej pomocy :> . Idź na żywioł i zabaw się na całego :D ! Pisz sobie z innymi graczami, może trafisz na kogoś ciekawego wartego dłuższych wymian zdań. Podejdź do tej gry niekonwencjonalnie, nietypowo, nieszablonowo, a będziesz oryginalny, będziesz wygranym, a nie tylko jednym z wielu ;d . Decyzja co do gry rzecz jasna należy do Ciebie. Pozdrawiam ;) !
Jeżeli chcesz się męczyć i przez dwa lata wbijać 99 lvl, rób tak jak napisał kolega wyżej (ja tak robiłem na s1 i było zajeb... znaczy fajnie było).

ALE

Jeżeli chcesz w rok wbić 150 poziom, to idź grać na któryś z aktywnych światów, zaciągnij się do ogarniętego soja, szukaj jak najwięcej informacji na forum (wiele tematów było wałkowanych już setki razy) i najważniejsze... na start dawaj wszystko w budowanie, rób pracki związane z budowaniem, szybko ogarnij dla siebie set pod expa i dobrego konia! Dalej będzie już z górki. Nieważne czy jesteś poszukiwaczem, fortowcem czy pojedynkowiczem. Do 80-100 lvl rób pracki pod expa! Później reskil w co tylko zechcesz.

PS: kasę zarobisz na każdym świecie, jednak tylko na najaktywniejszych zarobisz tą kasę szybko.