powrót do gry po kilku latach ,start od zera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33983
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33983

Gość
Gość
siemka , kiedys grałem w tw i fajnie sie bawilem ,ale było to z 5-6 lat temu
pomyślałem ,że mogłbym znowu troche pograć tylko potrzebuje troche wskazówek

-warto zaczynać? (calkiem od zera)
-jaki serwer?
-pojedynki graczy jeszcze istnieją? (pamietam ze jak konczylem gre te 5-6 lat temu to z pojedynkami było juz słabo ,z fortami tez)
-jaka klasa teraz sie głownie liczy? dalej żołnierz pod forty i hp?
-pay2win?

i ogolnie jakby ktoś mógł nakreślic co i jak teraz wygląda
bede wdzięczny
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
siemka , kiedys grałem w tw i fajnie sie bawilem ,ale było to z 5-6 lat temu
pomyślałem ,że mogłbym znowu troche pograć tylko potrzebuje troche wskazówek

-warto zaczynać? (calkiem od zera)
-jaki serwer?
-pojedynki graczy jeszcze istnieją? (pamietam ze jak konczylem gre te 5-6 lat temu to z pojedynkami było juz słabo ,z fortami tez)
-jaka klasa teraz sie głownie liczy? dalej żołnierz pod forty i hp?
-pay2win?

i ogolnie jakby ktoś mógł nakreślic co i jak teraz wygląda
bede wdzięczny

Jeżeli chcesz grać na aktywnym świecie to zapraszam na Ohio, jeżeli nie jesteś wybredny to możesz też spróbować na którymś z ustabilizowanych światów, gdzie jeszcze coś się dzieje, a ceny na rynku są rozsądne (Nawaho, Musco, Huro?, s1?).

Jak znasz mechanikę gry, to w ciągu miesiąca wbijesz całkiem sensowny poziom, a dalej będzie już z górki. Niedługo rusza nowy event z fajnymi setami, to za free zgarniesz sobie coś na start, a to czego nie potrzebujesz przehandlujesz (możesz tak zrobić na 3-4 światach, to jeszcze na tym sporo zarobisz, a później kasę przelejesz na główny świat). W dwa miesiące, będziesz miał spoko poziom, niezłe sety i zabezpieczenie finansowe na przyszłość :)

Pojedynki leżą i kwiczą, zabawa dla nielicznych.

Nie bierz PPka, wszystko inne będzie spoko ;)

P2Win - nawet bardziej niż pamiętasz, ale i bez setów za bryłki da się grać.

PS: to pisałem ja, powrotowiec po 8 latach rozłąki z TW ;)
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
-warto zaczynać? (calkiem od zera)
Jak znajdziesz ekipę, gdzie ktoś ci pożyczy sety do expa i potki to nawet przyjemnie możesz sobie z miesiąc poklikać wbić ~130 lv i sobie przypomnieć o co chodziło, i albo cię wciągnie albo przeciwnie i już nie wrócisz.
Najnowszy albo najbardziej zaludnione ze starszych,
Jak chcesz aktywniejsze bitwy i znaleźć ludzi do pogadania, drogie przedmioty i produkty przez co łatwy zarobek na zbieraniu to Ohio, na fortach z 3/4 średnich fortów zapełnione.
Jak chcesz przeciwników do klepania na każdym poziomie w pvp to bierzesz starsze serwery, tam też znajdziesz łatwiej kogoś kto ma zbędne przedmioty do oddania, i o wiele szybciej wbijesz poziom i szybciej będziesz mógł się bawić na bitwach, Obecnie S1,Huron,Muscotah,Nawaho oscylują w granicach kompletu na malucha, reszta gorzej.
na S1 i huronie(i s10) masz światy z mniejszym wachlarzem fukcji premium(np: nie skrócisz pracy za bryłki czy nie kupisz umiejętności.
S1 jedyny świat z prędkością 2.0, fajnie się możesz w pvp pobawić.
Huron jedyny świat gdzie na początku było full premium, ludzie mogli kupić umki a potem zmienili na mniejsze premium przez co możesz zobaczyć spore różnice między graczami.
Musco/Nawaho dwu/jedno roczne serwery skąd i na które łatwo wymienisz hajs.

-pojedynki graczy jeszcze istnieją? (pamietam ze jak konczylem gre te 5-6 lat temu to z pojedynkami było juz słabo ,z fortami tez)
Jako tako, jest część graczy którzy się nimi zajmują 24/7, niektórzy robią sobie postać pvp na jednym serwerze dla odskoczni, reszta albo wcale/do zadań albo po eventach testują nowe sety.
-jaka klasa teraz sie głownie liczy? dalej żołnierz pod forty i hp?
Do expa:
5/10% więcej budowniczego >= 10/20% mniej na zranienie poszukiwacza >>10/20% prędkości zawadiaki(xD) >>> nic od żołnierza(no może łatwiejsza opcja odnowienia życia)

Na forty:
bob >>> żołnierz/zawa >>> pp
bob top1 na bitwy fortowe, zarówno jako tank w hp i jako dps w dowodzenie.
20/40% więcej szansy na unik na wyższych poziomach daje średnio więcej niż 25/50% życia więcej żołnierza a 20/40% więcej szansy na trafienie daje średnio większy dps output w buildach pod dowodzenie niż 10/20% na trafienie krytyczne zawadiaki( to może być odwrócone przez broken p2w set oficera który sprawił, że nawet zawadiacy maja 250-200 szansy na trafienie na trawie xD i mogą wyjść lepiej, ale jak go nie możesz już zdobyc to whatever.)

Żołnierzem na początku serwera możesz sobie nabić łatwo punkty do rankingu gdy nie ma setów i bonusy boba gorzej wychodzą niż dodatkowe hp, pomaga również ubieranie broni 3/6 poziomów mniej. Później troche słabnie.

Zawadiaką możesz próbować na starszych serwerach gdzie ludzie mają dużo hp do zbijania, (również Ohio jeszcze 3 miesiace dopóki jedynym setem na forty jest dający hp livingstone)

Poszukiwacze mają najmocniejsze fortowe umiejętności - szansę na zniknięcie przez co są niezastąpieni do "trzymania" sektorów i bez nich miałbyś o wiele trudniejsze zadanie w wygraniu bitwy, jednak sami nic z tego nie mają(oprócz 75% więcej punktów w rankingu fortowym - ale to tylko kompensuje trudniejsze do zdobycia uniki odraz przyjęte strzały), nie masz np więcej obli za bitwę ani nic przez co są kompletnie nie wynagradzaną klasą na bitwach, fajnie mieć kogoś do blokowania i dania czasu drużynie żeby uciekła/dogoniła przeciwników ale nie fajnie jak to musisz być ty.

Na pojedynki:
Tylko i wyłącznie żołnierz, jedyna klasa jaka dostaje jakiekolwiek bonusowe umiejętności do nich(hp i taktykę).
Bo zawadiaki bonusy:
braku konieczności podróżowania w zasięgu 15/30 min jest bezużyteczny przez najnowsze sety pod prędkość (jedynie fajne uczucie jak stoisz na środku mapy i możesz bić cały serwer bez ruszania się)
percepcja- odczytywanie umek jake dostaje dana osoba z ciuchów: co obecnie dają różne skrypty. Tak samo 10% pieniędzy i 40% szybszej regeneracji motywacji mogły być fajne 10 lat temu ale nie dziś gdzie każdy ma setki-tysiące przedmiotów na odnawianie energii,hp i motywacji w ekwipunku i sety pojedynkowe dające kilkakrotnie więcej niż 10% pieniędzy z pojedynków.

Jeszcze jak, bez premek nie poexpisz, a sety za bryłki dają ogromną przewagę - jedyne pocieszenie, że niektóre z nich da się kupić na targu za dolary( w tamtym roku 4 z 5 setów za pieniądze, w tym 0 na 3 - jest nadzieja, że następne się będzie dało)


Prywatnie mogę zaprosić się na serwer Muscotah, https://www.the-west.pl/?ref=west_invite_linkrl&player_id=583422&world_id=23&hash=2358 - refflink jak nie masz konta, jak masz to telegram do "maxjonshon", w miarę możliwości pomogę(kilkanaście wolnych setów na forty i kilkaset fortówek do ulepszenia)
 

DeletedUser

Gość
Gość
siemka , kiedys grałem w tw i fajnie sie bawilem ,ale było to z 5-6 lat temu
pomyślałem ,że mogłbym znowu troche pograć tylko potrzebuje troche wskazówek

-warto zaczynać? (calkiem od zera)
-jaki serwer?
-pojedynki graczy jeszcze istnieją? (pamietam ze jak konczylem gre te 5-6 lat temu to z pojedynkami było juz słabo ,z fortami tez)
-jaka klasa teraz sie głownie liczy? dalej żołnierz pod forty i hp?
-pay2win?

i ogolnie jakby ktoś mógł nakreślic co i jak teraz wygląda
bede wdzięczny

1. Nie.
2. Żaden, wszystkie ledwo zipią.
3. Nie.
4.
5. Tak.

Szkoda twojego czasu na to coś, co jest obecnie graczom serwowane.
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
jak jest z kupowaniem bryłrk? sa jakies hapyhours na +100%wiecej czy cos?
dawniej chyba dalo sie kupic brylki taniej jakims sposobem ale juz nie pamiętam



ps:zalozenie konta z reflinku cos daje? mam juz konto ale jak warto to zaloze nowe

ps2: multikonta dalej zabronione?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
jak jest z kupowaniem bryłrk? sa jakies hapyhours na +100%wiecej czy cos?
dawniej chyba dalo sie kupic brylki taniej jakims sposobem ale juz nie pamiętam



ps:zalozenie konta z reflinku cos daje? mam juz konto ale jak warto to zaloze nowe

ps2: multikonta dalej zabronione?

Co jakiś czas pojawia się promocja 150% na bryłki, obecnie nie licz na 500% (możliwe, że się jeszcze pojawi, niestety nie wiadomo kiedy).
Reflink w sumie nic nie daje, ale wspierasz gracza, który ci go wysłał.
Multikonta są zabronione, jednak możesz grać na różnych światach pod jednym nickiem i przesyłać kasę między światami.
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
apki na tel widze ze nie ma
kiedys pamietam był chyba taki pasek do przeglądarki pomocniczy jest to dalej?
sa jakies strony gdzie opisane sa questy itd?
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
podlinkujecie strony? jakies poradniki questy itd?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
powrót do gry po latach jeszcze nie znaczy że zaczynasz od dziś nic sie nie zmieniło od wczoraj ani przez ostanie kilka lat ,nadal jest ta sama mentalność ludzi jedni zakładają nowe konto, inni ściemniają w bitach że powracają z ciekawości ;)
liczy się gra i dobra zabawa a reszta wyjdzie w praniu !:DDD
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
najlepsze poleci Ci Fatag i pierwszy nos ,on ma zawsze nosa a jak jakiś nie pasuje to zbojkotują go dla własnych potrzeb;) spoko Fusek stoi na straży tego wszystkiego i jeśli coś nie pasuje to zaraz będzie szczekał głośno na złodzji w sadzie jako dobry obywatel i były cieć:DDD
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
zacząłem na Ohio ale kolega mi pisze ze moze mi cos dac na "Jicarella" gdzie lepiej sie oplaca grac? gdzie wiecej ludzi?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
podlinkuj Wiki gdzie jest wszystko na temat gry i gdzie Fusek nie będzie robił afery na temat skryptów które sam używa ,widać taka moda krytykować innych jeśli coś robią dla gry i popełniają błędy nie licząc EX TWT pokroju Fuska ,który lubi krzyczeć na forum bo został grzecznie pożegnany z suportu ,
Niech się cieszy grą i zabawą jak inni gracze o ile nie zacznie łamać regulaminu !
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
dzięki za wszystkie rady i ingo
gram na OHIO, gdyby ktos chcial wspomóc na start jakims 1 - 5k$$ bede wdzieczny mega, nick kacpi619
 
nie graj na ohio xD only musco. Na ohio jak chcesz grać to licz się z wydawaniem milionów bryłek by "być kimś" Ohio zaraz skończy jak Nawaho i tego no :x
 
Status
Zamknięty.
Do góry