powrót do gry po kilku latach ,start od zera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33983
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33983

Gość
Gość
dobra a jeszcze powiedzcie jak rozdawac umki? mam robotnika (bedzie pod forty) i żołnierza bedzie pod pojedynki
jak rozdawac umki? narazie full budowanie zeby expic a potem reset? ale reset chyba wyjdzie dosc drogo
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
dobra a jeszcze powiedzcie jak rozdawac umki? mam robotnika (bedzie pod forty) i żołnierza bedzie pod pojedynki
jak rozdawac umki? narazie full budowanie zeby expic a potem reset? ale reset chyba wyjdzie dosc drogo
Z reskillami możesz liczyć na to, że będzie jakiś event związany ze zbieraniem specjalnych przedmiotów które wpadają z prac (ostatnio były to kłosy) z których wpadają potki na reskill (a tak przynnajmniej było w wypadku tychże kłosow). Co do robotnika to jak najbardziej full budowanie, a potem reskill pod forty.
Co do pojedynków się nie wypowiem, mniej się na tym znam i nie chcę Cię wprowadzać w błąd.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ja rozumiem, że można się o kilka rzeczy podpytać, ale chyba czas najwyższy samemu podjąć jakieś decyzje. To ty grasz czy ktoś za ciebie?
PS: takich pytań na forum było wiele, użyj opcji wyszukiwania ;)
Masz trochę racji, ale trzeba trochę inaczej

rzemiosło co wybrać?
Przeszukaj sobie co wytwarza dana profesja i wybierz sobie odpowiednią dla Ciebie profesję.Na wiki masz wypisane wszystkie przepisy dla danej profesji ;) Wystarczy poszukać.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Masz trochę racji, ale trzeba trochę inaczej


Przeszukaj sobie co wytwarza dana profesja i wybierz sobie odpowiednią dla Ciebie profesję.Na wiki masz wypisane wszystkie przepisy dla danej profesji ;) Wystarczy poszukać.

Czyli to samo co wyżej, tylko bardziej po "adminowemu"... bo jeszcze się chłopak obrazi i nie będzie grał.

PS: najprostsze rzemiosło na start to znachor i kucharz
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A w mojej ocenie po wejściu nowych przepisów zyskał i na pewno najgorszy nie jest.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
każdy świat ma swoich faworytów a rywalizacja polega na tym by być jeszcze lepszym chcesz rywalizować z Pierwszym Nosem na Huronie ? ,życzę powodzenia ,ma on wsparcie nie tylko największej korporacji dzikiego zachodu ale jest na co dzień maskotką kolegów i koleżanek wiesz taki mały miś ,przytulanka i maskotka świata Huron ,możesz zacząć rywalizacje na świecie Muscotah ale to kwestia czy lubisz być popychadłem dla innych
Jeśli chcesz zagrać poważnie to sam zdecydujesz gdzie jest Twoje miejsce i gdzie widzisz się najlepiej spędzając wolny czas :)):))
Huron huron huron[/QUOTE
]
nie graj na ohio xD only musco. Na ohio jak chcesz grać to licz się z wydawaniem milionów bryłek by "być kimś" Ohio zaraz skończy jak Nawaho i tego no :x
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
100k produktów? Najwięcej jakiegoś produktu miałem nieco ponad 5k.
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
Ja rozumiem, że można się o kilka rzeczy podpytać, ale chyba czas najwyższy samemu podjąć jakieś decyzje. To ty grasz czy ktoś za ciebie?
PS: takich pytań na forum było wiele, użyj opcji wyszukiwania ;)


chce sobie pograć na czilku troche dłużej i pytam was o rady, bo po wbiciu 15,20 lvla jeszcze malo sie wie o systemie gry itd, wiec po co mam popelnic jakies glupie wybory i wybrac lipna klase, lipne rzemioslo ktore w late game jest kompletnie nie użyteczne i zaczynac od nowa xD a nie chce byc typowym mateuszkiem z zle rozdanymi statami etc wiec pytam tu, jak sie już wkrece w gre to samodzielne decyzje przyjda same
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dlatego przeszukaj sobie wiki odnośnie rzemiosła i wybierz sobie coś co Tobie najbardziej będzie odpowiadać.
 
Skoro już zalogowałeś do gry to powinieneś znaleźć swojego mentora już dawno :) Z pewnością znajdzie się ktoś kto poprowadzi Cię za rączkę na Ohio
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
jak juz mowilem gram na OHIO chce sobie zrobic dropka pod hajs, na jakim swiecie najlepiej? typowo pod prace z hajsem i jaka klasa pp?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Kasę zarobisz tylko na Ohio i Nawaho, na Musco może też (ale nie sądzę), na Huro się nie pchaj, po za parę miesięcy będziesz tego żałował :/
 
A ja Ci powiem kacpi, coś czego Ci większość nie powie. Pewnie nie oczekujesz takiej odpowiedzi, ale graj po prostu po swojemu, wczuj się w klimat, podejmuj decyzje - swoje własne, nawet jeśli nie będą one do końca trafne to jakie to ma ostatecznie znaczenie ;d ? Żadne! To tylko gra! Baw się dobrze, a szybko uzyskasz niespodziewany "efekt". Poznawanie tajników gry od zera, nie czytając wcześniej poradników i nie posiłkując się opiniami innych jest najlepsza! Do wszystkiego wtedy dochodzisz sam - tylko Ty! Bez niczyjej pomocy :> . Idź na żywioł i zabaw się na całego :D ! Pisz sobie z innymi graczami, może trafisz na kogoś ciekawego wartego dłuższych wymian zdań. Podejdź do tej gry niekonwencjonalnie, nietypowo, nieszablonowo, a będziesz oryginalny, będziesz wygranym, a nie tylko jednym z wielu ;d . Decyzja co do gry rzecz jasna należy do Ciebie. Pozdrawiam ;) !
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
A ja Ci powiem kacpi, coś czego Ci większość nie powie. Pewnie nie oczekujesz takiej odpowiedzi, ale graj po prostu po swojemu, wczuj się w klimat, podejmuj decyzje - swoje własne, nawet jeśli nie będą one do końca trafne to jakie to ma ostatecznie znaczenie ;d ? Żadne! To tylko gra! Baw się dobrze, a szybko uzyskasz niespodziewany "efekt". Poznawanie tajników gry od zera, nie czytając wcześniej poradników i nie posiłkując się opiniami innych jest najlepsza! Do wszystkiego wtedy dochodzisz sam - tylko Ty! Bez niczyjej pomocy :> . Idź na żywioł i zabaw się na całego :D ! Pisz sobie z innymi graczami, może trafisz na kogoś ciekawego wartego dłuższych wymian zdań. Podejdź do tej gry niekonwencjonalnie, nietypowo, nieszablonowo, a będziesz oryginalny, będziesz wygranym, a nie tylko jednym z wielu ;d . Decyzja co do gry rzecz jasna należy do Ciebie. Pozdrawiam ;) !

Jeżeli chcesz się męczyć i przez dwa lata wbijać 99 lvl, rób tak jak napisał kolega wyżej (ja tak robiłem na s1 i było zajeb... znaczy fajnie było).

ALE

Jeżeli chcesz w rok wbić 150 poziom, to idź grać na któryś z aktywnych światów, zaciągnij się do ogarniętego soja, szukaj jak najwięcej informacji na forum (wiele tematów było wałkowanych już setki razy) i najważniejsze... na start dawaj wszystko w budowanie, rób pracki związane z budowaniem, szybko ogarnij dla siebie set pod expa i dobrego konia! Dalej będzie już z górki. Nieważne czy jesteś poszukiwaczem, fortowcem czy pojedynkowiczem. Do 80-100 lvl rób pracki pod expa! Później reskil w co tylko zechcesz.

PS: kasę zarobisz na każdym świecie, jednak tylko na najaktywniejszych zarobisz tą kasę szybko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry