powrót do gry po kilku latach ,start od zera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33983
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33983

Gość
Gość
Jeżeli chcesz się męczyć i przez dwa lata wbijać 99 lvl, rób tak jak napisał kolega wyżej (ja tak robiłem na s1 i było zajeb... znaczy fajnie było).

ALE

Jeżeli chcesz w rok wbić 150 poziom, to idź grać na któryś z aktywnych światów, zaciągnij się do ogarniętego soja, szukaj jak najwięcej informacji na forum (wiele tematów było wałkowanych już setki razy) i najważniejsze... na start dawaj wszystko w budowanie, rób pracki związane z budowaniem, szybko ogarnij dla siebie set pod expa i dobrego konia! Dalej będzie już z górki. Nieważne czy jesteś poszukiwaczem, fortowcem czy pojedynkowiczem. Do 80-100 lvl rób pracki pod expa! Później reskil w co tylko zechcesz.

PS: kasę zarobisz na każdym świecie, jednak tylko na najaktywniejszych zarobisz tą kasę szybko.


no dokładnie o to mi chodzi , tymbardziej ze nie jest to mój 1 kontakt z grą więc przebijanie sie na chama a potem żałowanie decyzji nie dla mnie , wale ostro w budowanie tylko zastanawiam sie skad ja potem wezme kase na reset umek ;DD
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
no dokładnie o to mi chodzi , tymbardziej ze nie jest to mój 1 kontakt z grą więc przebijanie sie na chama a potem żałowanie decyzji nie dla mnie , wale ostro w budowanie tylko zastanawiam sie skad ja potem wezme kase na reset umek ;DD

Z eventu kolego. A jak nie wpadnie to za obligacje kupisz (to już na 100% wpadnie).
 
Żałować możesz jedynie wyboru klasy postaci i wyboru rzemiosła.
Dlatego przed ostateczną decyzją w tych dwu aspektach warto to dobrze przemyśleć bo tych decyzji cofnąć się nie da
(jak narazie)
Poza tym możesz robić z ludkiem to co Ci się żywnie podoba.
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
jak kupie bryłki na ohio to moge je wykorzystac tez na np nawaho?
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
a jak aktywuje np wiekszy zarobek na OHIO to na NAWAHO tez dziala czy az tak dobrze nie ma? :D
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
wszedłem sobie na tw db info ,chciałem sie troche zapoznac z obecnymi setami itd i co? i WOW jes tyle setów ze to szok ;D (http://tw-db.info/?strana=supravy )

podejrzewam ze tylko kilka setów jest takich które sie obecnie uzywa do expa,pvp ,budowania itd
ale szukanie spośród tylu setów to szkoda czasu , ktos chce mi to wyjasnic co jest git a czym nie warto sobie zaprzątać góowy?
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
jest spis jakie skrypty legal a jakie nie? glownie chodzi mi o zlote srebrne prace
i jak IG moze to wykryc
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie ma obecnie żadnych legalnych skryptów tak jak to pisała CM. Ponadto jak wykryć? Mityczne narzędzia które ma do dyspozycji The West Team ;)
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
its me again ;D

podesle ktos jakis AKTUALNY poradnik fortowy? opis bonusów dla klas co sie liczy itd?
na necie jest pełno ale niektóre chyba niekatualne bo raz jest tak raz inaczej:D
jest jakis skrypt pokazujacy sektory w forcie? pobralem ten z forum ale jak sie loguje to wyskakuje komunikat ze skrypt nieaktualny

nie widze opcji edytacji postu wiec dopisze ze gram żołnierzem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30240

Gość
Gość
Tutaj masz listę zakazanych skryptów: https://forum.the-west.pl/index.php?threads/spis-zakazanych-skryptów.62755/
Jest wśród nich ten na złote i srebrne prace. Reszta skryptów widnieje jako sprawdzana.

Nie pozostawiono miejsca na pytanie,jestem niesamowicie ciekawy jaką funkcję premium symuluje TW gold jobs finder ?
Jeśli nie symuluje funkcji premium to jaki jest powód zakazu używania go ?
Z jakiego powodu CM oszukuje graczy ? Chodzi mi konkretnie o obecną loterię , występuje błąd podczas szybkiego skracania pobierane są bryłki przykładowo za 5 zamiast za 4 skrócenia, za 6 zamiast za 5 skróceń itd , w protokole niby wszystko gra.....

Czy za darmowe losowanie nie należy się 1p ?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
its me again ;D

podesle ktos jakis AKTUALNY poradnik fortowy? opis bonusów dla klas co sie liczy itd?
na necie jest pełno ale niektóre chyba niekatualne bo raz jest tak raz inaczej:D
jest jakis skrypt pokazujacy sektory w forcie? pobralem ten z forum ale jak sie loguje to wyskakuje komunikat ze skrypt nieaktualny

nie widze opcji edytacji postu wiec dopisze ze gram żołnierzem

Poradniki fortowe znajdziesz w spoilerze:
A skrypt jest już aktualny (pobierasz go jeszcze raz i nie ma tego komunikatu) :)
 
Nie pozostawiono miejsca na pytanie,jestem niesamowicie ciekawy jaką funkcję premium symuluje TW gold jobs finder ?
Jeśli nie symuluje funkcji premium to jaki jest powód zakazu używania go ?
Z jakiego powodu CM oszukuje graczy ? Chodzi mi konkretnie o obecną loterię , występuje błąd podczas szybkiego skracania pobierane są bryłki przykładowo za 5 zamiast za 4 skrócenia, za 6 zamiast za 5 skróceń itd , w protokole niby wszystko gra.....

Czy za darmowe losowanie nie należy się 1p ?
Tak, za darmowe losowanie jest 1pkt.
Jeśli zauważyłeś błąd, to napisz do supportu. Podaj w wiadomości na jakim świecie i kiedy dokładnie pojawił się błąd, a będzie można sprawdzić, czy to faktycznie był błąd i co było jego przyczyną.
A co do skryptów, skrypty nie są zakazane tylko wtedy, kiedy symulują opcje premium, ale też wtedy, gdy wysyłają zbyt wiele zapytań do serwera, przez co jest on przeciążony.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Tak, za darmowe losowanie jest 1pkt.
Jeśli zauważyłeś błąd, to napisz do supportu. Podaj w wiadomości na jakim świecie i kiedy dokładnie pojawił się błąd, a będzie można sprawdzić, czy to faktycznie był błąd i co było jego przyczyną.
A co do skryptów, skrypty nie są zakazane tylko wtedy, kiedy symulują opcje premium, ale też wtedy, gdy wysyłają zbyt wiele zapytań do serwera, przez co jest on przeciążony.
powiedzcie mi te serwery są zasilane przez ziemniaki czy jak że nie wyrabiają? hahahaha!
 
Status
Zamknięty.
Do góry