Powrót do gry + reskill

Low X

Blada Twarz
Witam.
Postanowiłem wrócić i trochę poklikać w The West w wolnej chwili. Udało mi się nawet odkopać swoją starą postać, która była robiona z myślą o pojedynkach. Jednak przez dużą liczbę nowych setów i być może nawet inny sposób budowania postaci obecnie jest ona bardzo słaba jak na poziom, którym dysponuje - 110 lvl. W związku z tym chciałem zapytać o to w co warto i czy w ogóle warto robić reskill w związku z tym, że klasa postaci to zawadiaka. Sety które mam skompletowane w znacznej większości (czyli zazwyczaj 8/9 części na 10) to set kupidyna, niepodległości Jeffersona, św Patryka, wielkanocnej rozgrywki i 4 części setu Dollinsa. Osobiście myślałem o reskillu pod prace z szansą na wartościowy drop, ale nie wiem czy przy tej profesji to najbardziej opłacalna ścieżka. Umieszczam poniżej ilość punktów cech i umiejętności, którą dysponowałbym po całkowitym reskillu.

Z góry dzięki za pomoc.

tw staty.png
 
Osobiście myślałem o reskillu pod prace z szansą na wartościowy drop, ale nie wiem czy przy tej profesji to najbardziej opłacalna ścieżka.
Jak pod wartościowy drop to wszystko w charyzmę i handel i zestaw ubrań Paula Reverea.
klasa postaci nie ma znaczenia.
 

Low X

Blada Twarz
Jak pod wartościowy drop to wszystko w charyzmę i handel i zestaw ubrań Paula Reverea.
klasa postaci nie ma znaczenia.

O czyli mam już jakiś punkt zaczepienia. Jest/będzie w ogóle jeszcze jakaś szansa na zgarnięcie tego setu? Bo widzę, że jest eventowy z 2020, a na rynku, bo również gram na Dakocie, w ogóle go nie widzę. A Twoim zdaniem ścieżka pod wartościowy drop jest optymalna? Przyznam, że przed założeniem tematu przejrzałem parę wątków i wszędzie ludzie polecali przekwalifikowanie się lub też jeśli ktoś zaczynał stworzenie sobie postaci full pod budowanie.
 
To jak masz rozłożone umiejki nie ma znaczenia bo dzisiaj sety dają tak dużo pkt pracy, że szok.

Te ubrania rzeczywiście będzie ciężko dostać na dakocie ale zawsze możesz zadowolić się jakimś słabszym zestawem

Full budowanie to na początek bo najszybciej się wbija lvle. Ty masz 100+ więc już nie musisz gonić tak bardzo.
 
Do góry