Powrót do gry

nuado

Blada Twarz
Cześć, jestem starym wyjadaczem The Westa, który co jakiś czas wraca do tej gry odnowić postać i trochę pograć, wróciłem niedawno i wystartowałem z bobem na Nawaho, ale na Huronie miałem najwyżej wylevelowaną postać - 69 lvl PP. Pamiętam, że gdy zakładałem i levelowałem tą postać to robiłem build pod strzelanie/zakładanie pułapek by później reskillować na handel, ale widzę, że łajno w głowie miałem, a i też teraz trendy są inne. W ekwipunku masa śmiecia w tym zestawy Indianina, Meksykanina, Farmera, Konowała, kilka eventowych i questowych.
No i chciałbym zapytać jak tu obecnie rozwinąć tą postać, jakiego ekwipunku szukać (zaraz będę miał rakietowego żółwia) czy i jak reskillować etc.
Nie celuje tą postacią w żadne forty czy pojedynki, jedynie prace (bardziej pod expa, $ tylko mi do jak najlepszych przedmiotów potrzebna) i mozolne okazyjne robienie questów, eventów etc.
Będę wdzięczny za wszelkie porady. Z góry dzięki!
 

Załączniki

  • 123.jpg
    123.jpg
    164,9 KB · Wyświetlenia: 33
Jaki build :D Ale pamięta wół jak cielęciem był.
Kiedyś dawałem podobnie, bodajże w 2k12.. A potem znalazłem sojusz.. :x

Zrób reskill i dawaj wszystko w siłę i budowanie :D
Nie dawaj pkt we wszystko, tylko w jedno konkretnie aby mieć jak najlepszy zasięg do prac itd.
I znajdź jakiś dobry sojusz, gdzie ludzie znajdą czas aby Ci to wyjaśnić.
Z takim bulidem jak dajesz we wszystko, nie sięgniesz do żadnej dobrej pracy.
I tyle.
 

nuado

Blada Twarz
Dzięki, haha! Sam się za głowę złapałem jak to zobaczyłem. Opłaca się całe 1k obligacji które mam wywalić na napój w sklepie? Czy wziąć ten za 600 a cechy u szamana? I co z przedmiotami/zestawami?

Btw. jak rozumiem też po wątkach niżej albo Siła/budowanie albo Charyzma/handel? Na tym bobie na na Nawaho poszedłem full Siła/budowanie.
 
Dzięki, haha! Sam się za głowę złapałem jak to zobaczyłem. Opłaca się całe 1k obligacji które mam wywalić na napój w sklepie? Czy wziąć ten za 600 a cechy u szamana? I co z przedmiotami/zestawami?

Btw. jak rozumiem też po wątkach niżej albo Siła/budowanie albo Charyzma/handel? Na tym bobie na na Nawaho poszedłem full Siła/budowanie.
Jeśli masz poziom 100+ możesz rozważyć użycie napoju, aczkolwiek poniżej jest to nieopłacalne i lepiej zrobić to za gotówkę w grze.
Warto dodać iż z każdym odjętym punktem u szamana, koszt kolejnej odjętej umiejętności lub cechy zaczyna rosnąć. Warto więc robić reskill na raty, np odejmujesz 40pkt umiejętności, 15 cech, akceptujesz i korzystasz z opcji udobruchaj szamana która kosztuje 18 bryłek. Opcja ta, zresetuje koszt jaki poniesiesz przy odejmowaniu kolejnych umiejętności.
 
Btw. jak rozumiem też po wątkach niżej albo Siła/budowanie albo Charyzma/handel? Na tym bobie na na Nawaho poszedłem full Siła/budowanie.
To zależy w co chcesz mieć postać.
Jeśli chcesz poznać więcej zwierząt w grze, koniecznie rozdawaj w charyzmę i znajomość zwierząt, a jak chcesz sobie popływać z nowicjuszkami to pływanie i sprawność. Jak już nauczysz się dobrze pływać, będziesz mógł pływać z aligatorami, a więc weteranami tej gry. Jeśli chcesz pracować w pony ekspres i ujeżdżać dobrze swoją klacz, dajesz w jazdę konną. Ale ja polecam siłę i budowanie. Bo wtedy możesz budować społeczność, więzi międzyludzkie itd. Polecam znaleźć miasto gdzie możesz budować kościół a gracze są mili i pomocni, by pomogli Ci ogarnąć ekwipunek. Pozdrawiam Cię kowboju i witaj ponownie na prerii!
 

nuado

Blada Twarz
A jakie są żywe światy obecnie? Bo w takim razie widzę, że zaludnieniem nie ma co się sugerować.
 
Do góry