Powrót po latach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31623
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31623

Gość
Gość
Witam

Grałem w TW przez kilka lat - od S1 do IRQ. Wszedłem dzisiaj... i jestem w szoku... Gdzie te stare ekipy, znani gracze.... Godziny spędzone na komunikatorach... Ta gra padła....Jestem w szoku.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Nie padła, ma się wspaniale!
Światy nie potrzebują migracji, wszędzie jest pełno graczy. Każda loteria to walka do samego końca, na bitwę fortową ciężko się dostać, forum tętni życiem niczym Bangkok nocą.
Wszystko jest super!


( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Nie padła, ma się wspaniale!
Światy nie potrzebują migracji, wszędzie jest pełno graczy. Każda loteria to walka do samego końca, na bitwę fortową ciężko się dostać, forum tętni życiem niczym Bangkok nocą.
Wszystko jest super!


( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prima Aprilis było wczoraj,dziś żart już się nie liczą :x
 
Tych starych ekip i znanych graczy ciężko odnaleźć po prostu, w tłumie setek tysięcy aktywnych (a właściwie milionów, bo piszą, że w The Westa gra ponad 17 milionów graczy)

Na poważnie
-Znikomy rozwój gry, w zasadzie aktualizacja to jakaś linia zadań, naprawienie niektórych błędów i zrobienie nowych. Loteria
-Przygody to niewypał
-Najpotężniejsze przedmioty dostępne wyłącznie za realną gotówkę (P2W)
-Ekwipunek zastępuje gracza w myśleniu, gra się robi mniej zależna od jego decyzji
-PVP strasznie nudne - farmienie bobów, żołnierzy i jagodziarzy, brak opłacalności w walce z przeciwnikiem na własnym poziomie
-CM i TWT pozostawiają wiele do życzenia (wiele osób nie ma o nich dobrego zdania)
-Ignorowanie sugestii graczy
-Niedorobione zasady gry (grając na jednym łączu nie można czuć się bezpiecznie, jedna wypowiedź na czacie może trwale zawiesić konto)
-Targ przyniósł ożywienie handlu, ale znacznie zdebalansował ekonomię
-Konta zbierackie również namieszały w ekonomii
-Większość ubranek i broni ma wyłącznie wartość kolekcjonerską
-Agresywne narzucanie zakupu bryłek lub wydawania ich (wyskakujące okienka, zaznaczanie opcji domyślnej, przedłużanie bez wyraźnego komunikatu).
-Słaba oferta w wydawaniu obligacji i bryłek.
-Słaba wydajność gry (ładowanie ponad minutę na dobrym łączu)
-Widać, że na grę wyznaczany jest minimalny budżet
-Przegapienie misji czasowej lub późniejsza rejestracja oznacza bycie punktów cech i umiejętności w plecy.
 

DeletedUser23552

Gość
Gość
też spędziłem kilka lat na tej grze na Świecie 5, pamiętam to były czasu , choć powróciłem niedawno i nie jest tak źłe
 

DeletedUser28874

Gość
Gość
Tez jeszcze tu zaglądam ale powoli naprawdę staje sie to nudne
 

DeletedUser23586

Gość
Gość
zamiast marudzić przywrócić czas starych czasów i to właśnie Ty możesz to zrobic masz doświadczenie stary weteranie dzikiego zachodu !
 
Status
Zamknięty.
Do góry