PP czym iść najlepiej ??

  • Rozpoczynający wątek RAMBOx112
  • Data rozpoczęcia

Która um najlepsza (uzasadnij) ?

  • Budowanie

    Głosy: 11 4,9%
  • Siła uderzenia

    Głosy: 4 1,8%
  • Wytrzymałość

    Głosy: 3 1,3%
  • Jazda konna

    Głosy: 1 0,4%
  • Chowanie się

    Głosy: 17 7,5%
  • Plywanie

    Głosy: 2 0,9%
  • Strzelanie

    Głosy: 37 16,4%
  • Zakładanie pułapek

    Głosy: 62 27,4%
  • Sprawnosc manualna

    Głosy: 13 5,8%
  • Naprawa

    Głosy: 2 0,9%
  • Dowodzenie

    Głosy: 17 7,5%
  • Taktyka

    Głosy: 0 0,0%
  • Handel

    Głosy: 38 16,8%
  • Zaskoczenie

    Głosy: 15 6,6%
  • Obchodzenie się ze zwierzętami

    Głosy: 4 1,8%

  • W sumie głosujących
    226
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chodzi o exp i w miarę dobrą kasę i żeby na samym końcu gry były takie ciekawe prac jak m. in. Łowca nagród, Włamanie itd. - to tylko przykłady najlepszych prac.

Proszę o uzasadnienie - od jakiego lvl na danej um zaczynają się w miarę dobre prace oraz czy będą te najlepsze, jeśli tak to jakie ? :)

Dodałem ankietę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na forum jest pewnien magiczny temat (poradnik) ,gdzie opisano dlaczego warto dawać w jakąś umiejętność i do tego są przykłady łącznie z opisami od którego lvl. :)

Ja daję w strzelanie i zaskoczenie ( w ankiecie powinien być podwójny wybór) i jestem bardzo zadowolona.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wrzucaj na pułapki i zręczność. odblokujesz dobre prace na doświadczenie polowanie na wilki, polowanie na grizzli, potem dostajesz konowała, służbę w armii, okradanie ludzi, a na końcu napad na powóz pocztowy, napad na pociąg. idąc w zręczność rośnie ci strzelanie i celowanie do pojedynków, ale trzeba będzie jeszcze wrzucić na uniki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Strzelanie to głupi start :p
Polecam najpierw, do bizonów ZP , później strzelanie:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A gdzie refleks?

Zależy, czy chcesz kasę czy exp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z początku chcę dużo expa, potem jak już się expie to chcę najlepsze prace na szczescie i kase.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak,chyba najlepsza, ale ile bedzie kosztował taki reskill ?? I na którym lvl go wykonać ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
więc wrzucaj na pułapki do odblokowania miśków, potem w charyzmę i zaskoczenie aż do do napadu na powóz pocztowy
 

DeletedUser11849

Gość
Gość
Radzę posłuchać mnie i inwestować w chowanie się. Dlaczego? Mogę godzinami wymieniać ;P
1. Na początku szybki exp. Szybko odblokujesz polowanie na indyki, potem koło 20 poziomu Polowanie na wilki i ochrona wozów osadników (Średnio po 150 expa)
2. Z dobrymi itemkami na 34 poziomie odblokujesz poszukiwanie skarbu - czyli dobre i drogie dropki :)
3. Około 40 poziomu odblokujesz Napad - pracę miodzio lodzio :) I dużo kasy i dobre przedmioty wpadają. Produktem który bardzo często wpada jest biżuteria damska (Wartość sprzedaży: 115$)
4. Na 45, 46, 47 poziomie (Zależy od przedmiotów) odblokujesz włamanie. Pracę bardzo podobną do napadu. Też dużo kasy i fajne dropki :)
5. Gdy dobijesz 55 poziomu radzę zakupić cały komplet indianina. Daje on bonus +8 chowanie się i +12! Sprawność. Kiedy na s7 założę cały to jestem top 1 w sprawności :)
6. Dzięki chowaniu się odblokujesz też takie prace jak: Ściganie bandytów, przemyt, transport więźniów i inne ;)
7. Na bitwach fortowych w roli obrońcy też się sprawdzisz wzorowo :)
8. Chcesz wiedzieć jakie rzeczy wpadają? Zerknij na mój profil na s7 :)
9. Fajnie proponować innym zabawę w chowanego :D

Myślę że przemyślisz inwestowanie w chowanie się :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
dowodzenie zp chowanie się będzie dla ciebie najlepsze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Robię PP do wszystkie zacznę od strzelanie i się po pojedynkuję :p a potem chowanie itd.
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Sa 4 Najfajniejsze umiejki
1.Chowanie sie na 10 swiecie mam 17 lvl i daje 100% w chowanie sie juz mam polowanie na wilki 63% dos i zaraz bede mial ochrone wozu osadnikow 60%dos
i brakuje mi na 17 lvl 103 pkt do pladrowania zwlok
2.Dowodzenie-mam 30 lvl i mam oczywiscie 100% w dowodzenie i mam Budowe posiadlosci 71 % doswiadczenia ochrona wozow osadnikow ,polowanie na bizony polowanie na grizzly i wiele innych ;)
jesli chodzi o szczescie to sprawnosc manualna
a o kase zakladanie plapek (z tego wynika nie warto inwestowac w sile
 

DeletedUser

Gość
Gość
Handel i Charyzma ;]
A czemu ?
Dobre prace ;)
:
- Wydobycie srebra , ropy
- Misjonarze
- Handlowanie z Indianami
- Rokowanie Pokojowe
- Sprzedaż Broni Indianom
- Włamanie
- Napad na Pociągi
- Przemyt
- Pracuj jako Konował

I inne ;)
 

DeletedUser19557

Gość
Gość
dowodzenie
prace na exp;:Ochrona wozu osadników,polowanie na bizony,budowa poziadłości,ściganie bandytów,ochrona wozu pocztowego,napad na powóz pocztowy
pieniądze:karczowanie lasu,wydobycie ropy,Pilotowanie parowców kół
itemy: ściganie bandytów,napad na powóz pocztowy,no i trochę gaszenie pożaru
 

DeletedUser

Gość
Gość
Handel dużo ksy będziesz miał przy wydobyciu srebra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie najlepiej najpierw iść w zakładanie pułapek, a gdy odblokujesz miśki w strzelani zacząć ładować(bez reskilla) lub do końca w zakładanie pułapek. Później większość prac które wymaga strzelania, wymaga również zakładania pułapek.

PS. Po zmianie na strzelanie łatwiej się bronić;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry