Próg punktowy pojedynków

czy obecny poziom prezentowanych rw na forum wam się podoba

  • tak bo jestem spamerem i lubie nabijać posty

    Głosy: 5 12,2%
  • nie bo takich raportów mam 15 na codzień i już mnie to nudzi

    Głosy: 29 70,7%
  • neutralny - jestem za słaby więc nawet nie wiiem co to wygrany pojedynek

    Głosy: 7 17,1%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chce mi się tutaj wymyślać jakichś wyszukanych zdań więc napisze lakonicznie ...

Ten kto grał w ogame wie o co mi chodzi ...

Wprowadźmy jakiś próog umieszczania raportów na forum bo coraz częściej widze teksty ( " co to za pojedynek , nic ciekawego " , " nic specjalnego " , " i czym się podniecasz ? " itp )
marne nabijanie postów ( sam często tam zagladam więc nie jestem świety ale staram się napisać coś wiecej niż graty , a jak już naprawde nie można nic innego to wiecie ... )

bedą mogły być wklejane tylko te raporty które przekroczyły np :

( to tylko tak przykładowo , admin potem jak coś niech według własnej woli zrobi )

- doświadczeniem - tylko rapory w którym zdobyło się np 80 expa
- sumą zdobytej kasy - tylko raporty powyżej np 200 dolców
- hitami - ta opcja najbardziej do mnie przemawia , rapoty przekraczające np 150 dmg jednego pojedynkowicza ..

oczywiście ze wzrostem poziomy rosną i wymagania ....

oceniajcie :
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1001

Gość
Gość
1) Zrobiłes troche ankiete na odwrót przez co ludzie będa czasem zle wybierac :)
2) Prawie wszystko wypowiedzi w dziale "pojedynki" są czystym 100 % spamem i nalezy coś z tym zrobic
3) Dobry pomysł z tymi limitami tylko czy wszystkie kryteria miałyby byc spelnione zeby moc zamiescic raport z walki czy wystarczołoby spelnienie jedengo kryterium. Moim zdaniem dany raport musiałby spelnic 3 kryteria na raz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1) Zrobiłes troche ankiete na odwrót przez co ludzie będa czasem zle wybierac :)
2) Prawie wszystko wypowiedzi w dziale "pojedynki" są czystym 100 % spamem i nalezy coś z tym zrobic
3) Dobry pomysł z tymi limitami tylko czy wszystkie kryteria miałyby byc spelnione zeby moc zamiescic raport z walki czy wystarczołoby spelnienie jedengo kryterium. Moim zdaniem dany raport musiałby spelnic 3 kryteria na raz.

ad1 :czemu źle napisałem ankiete , ja tu nie widze nic na odwrót :)
ad2 : no nie wszystkie :D:D ja dostałem ostatnio 111 expa a inny kolega zadał 200 hita
ad3 : nie no 3 naraz to jakieś heroiczne wymagania by były :):) ja nie jestem skory do pomysłów co mnie zaświtało napisałem może wy coś lepszego wymyślicie by byl wkońcu jakiś poziom pojedynków ... ( jak już pisałem jestem za hitami )
 

DeletedUser1001

Gość
Gość
Nie no twój pomysł jest dobry. Co do ankiety to chodzi mi o to, ze nie wszyscy czytaja pytanie zamieszczone w ankiecie, wiec bedą zaznaczac TAK :) a tu zonk, bo w tej ankiecie trzeba zaznaczyc NIE.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to ten pomysł marny jest. Co jeśli ktoś ma niezbyt wysoki poziom i dla niego zgarnięcie 30 dolców to przeżycie? Nie możesz ustawić kryteriów tak, aby pasowały one do każdego.

Jeśli ciebie denerwują takie posty to ich nie czytaj.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to ten pomysł marny jest. Co jeśli ktoś ma niezbyt wysoki poziom i dla niego zgarnięcie 30 dolców to przeżycie? Nie możesz ustawić kryteriów tak, aby pasowały one do każdego.

Jeśli ciebie denerwują takie posty to ich nie czytaj.

już nie mówie że kryterium bedzie kasa bo jak dla mnie to wogule nie wchodzi w gre ...

co do szlabszych poziomów nie będą one całkowicie bezsilne ... wystarczy madrze rozłożyć cechy a koleś dużo wyżej w rankingu bedzie uciekał gdzie pieprz rośnie

gdybym nie czytał tego calego spamu nie dostrzegł bym naprawde fajnych raportów ... wiem że to nie ogame a i tam kilka tysiecy ludzi może tylko powzdychać by być tym który znajdzie się w pojedynkach ( oczywiście po stronie zwycieskiej ) tam to nazywa się Raporty tytanów .... a tu sami wymyślcie nie znam się na dzikim zachodzie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem mozna by bylo cos takiego wprowadzic po co mamy widziec beznadziejne raport w których ktos wygral pojedynek ze slabszym graczem i chwali sie tym tak jak by wszedl na Mont Everest




_______________________
zamknij buzie jak do mnie mówisz
 

DeletedUser

Gość
Gość
hm.... osobiście uważam że pomysł godny przedyskutowania z moderatorami forum :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
I tak tam nie zaglądam. Chwalenie się. Bez sensu. Zaznaczyłem neutralny. Podobał mi się :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Temat zostanie rozpatrzony przez administracje. Poinformuje w tym temacie o decyzji Teamu
 

DeletedUser

Gość
Gość
No w sume to dobry pomysl bo jak czasami np. tak jak dzis swiat 1 nie dziala do ogladam sobie na forum raporty z pojedynkow i jest ich coraz wiecej, ale zwlaszcza tych gdzie gracz zadajec cios za 6 a drugi za 8 i poziom walki to 11 i koniec walki wygrywa pan, który ma 8pkt.

A teraz do tego co chcialem napisac jak juz mowilem pomysc dobry ale zawsze mozna zrobic nowy temat pojedynki i potem podzielic go na inne typu dla poczatkujacych do 15 lvl nizej sredni do 20lvl itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie ogólnie przeszkadza to, że widać w którą część trafiłem gracza albo on mnie .
Coraz trudniej wymyślać taktyki na pojedynki .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prog pkt zamieszczania pojedykowna forum zostal wprowadzony
temat zamkniety
 
Status
Zamknięty.
Do góry