Praca hokeisty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24326
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się?


  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser24326

Gość
Gość
Właśnie zaprezentuje wam moją perwszą prace w photoshop cs5.
Może mi napiszecie jakie błędy.Oto moja praca:
tylko się nie śmiać!
wojak.png

Napisz czemu głosujesz na 1 i na 6.
Menves zobacz to!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mógłbyś podesłać stock, na którym jest wykonana praca.
Bo tak mogę obiektywnie ocenić tylko napis;)

Poza tym nie zakładaj nowego wątku tylko pisz w "Grafice".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gilek : tam jest dostawiony tylko napis, z tego co widzę. Robiłem kiedyś avka, z tego stoku i widziałem go w całości.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gilek : tam jest dostawiony tylko napis, z tego co widzę. Robiłem kiedyś avka, z tego stoku i widziałem go w całości.

Też mi się tak wydaje, że dodał tylko napis i może troszkę rozmazał w niektórych miejscach
ps.napis out
 

DeletedUser

Gość
Gość
A i jak coś to wątpie, żeby Meneves na to patrzył :p Z tego co wiem ma strasznie dużo obowiązków, związanych z rozwojem firmy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
koles miecie kosmos :) jak zobaczylem temat to sobie pomyslalem "pewnie znowu smieja sie z tego hokiesty" xD hehehe :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hokeista praca niezła ale musisz jakołś udowodnić że to ty ją zrobiłeś.
A co do ciebie, przestań pisać bezsensowne albo w niewłaściwych miejscach tematy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli to jest twojego autorstwa to wyslij plik .psd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przy digidal paintingu i speedpaintingu niekoniecznie trzeba korzystać z wielu warstw. Jednak wysłał okrojoną wersję, poza tym na TinEye są obrazki większe, pokazujące więcej i... Strona autora.
 
ładnie ja jestem paintowy gościu.

Zobacz posty wyżej, to nie on to robił.

Nawet gdybyś robił to kiepski obrazek kojarzący mi się z metinem2, słaba jakość, a napis kompletna porażka, mało widoczny i kompletnie do bani. Nie jestem grafikiem ale uważam się za człowieka z dobrym gustem który może oceniać różne dzieła czy to malowidła, czy to grafikę komputerową.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A i jak coś to wątpie, żeby Meneves na to patrzył :p Z tego co wiem ma strasznie dużo obowiązków, związanych z rozwojem firmy.

A jednak spojrzałem ;] Co do pracy hmmm dyskusja mało potrzebna bo od razu widać ile zostało zrobione, nie mniej jednak gratuluję odwagi podawania się za autora nie swojego dzieła :) A tak na marginesie fajnie, że w ogóle ktoś mnie jeszcze pamięta :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry