Prace ze złotym i srebrnym bonusem

  • Rozpoczynający wątek TeraMisiu
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1887

Gość
Gość
A czy mi sie wydaje czy srebrny bonus zwieksza szanse na wypadniecie produktu tylko poszukiwaczom i osobom z wykupionym premium wiekszy zarobek?
Bo tak mi wynika jak porównałem dwie takie same prace jedną zbonusem a drugą bez konkretnie było to wydobycie żelaza?

Czy ten bonus nie powinien byc raczej dla każdego?

Jestem poszukiwaczem i porównałem jedną zwykłą, srebrną i złotą prace. Wychodzi mi na to że tylko wartość bazowa jest zwiększana o 50% lub 100%, a dopiero potem dodaje bonusy klasowe i premium. Sprawdzałem na pracy Występ Bufallo Billa. Przed nawiasami pokazuje zawsze wartość bazową, a w nawiasach sumę wszystkich bonusów gdzie w przypadku poszukiwaczy z premium może być ich aż 3 (srebrna/złota praca + bonus klasowy + bonus za premium)
 

DeletedUser25259

Gość
Gość
a te prace to są jednakowe na świat, czy indywidualnie dla gracza wylosowane?
 

DeletedUser13502

Gość
Gość
Jednakowe na świat co nie oznacza takich samych prac na świecie B
 

DeletedUser28513

Gość
Gość
Witam .. ja tak zasugeruję swoje spostrzezenia odnosnie prac bonusowych ...sa potrzebne , ale czy bede je wyszukiwał ręcznie czy z automatu to inna sprawa ...
co mnie irytuje? a mianowicie to ze po każdym wgraniu hot fixa wystepuje problem z bonusowymi pracami .. tzn. nie daja takowego bonusu realnie jak powinny ..
w moim tescie przy takim samym % motywacji , ubran itp. wyszlo tak

25 prac na złotym bonusie -Jagody 19 szt
25 prac na zwykłej pracy - Jagody 17 szt

jest to powtarzalne i wyglada podobniew innych pracach ...

druga sprawa

jak juz się po kilkunastu minutach znajdzie bonusową prace i dotrze na drugi koniec mapy to dajcie szansę drodzy programisci by ... prace zakolejkowane podczas trwania pracy bonusowej byly dokończone w takowym bonusie bo teraz znajdujac np srebrnego WH i kolejkując np. 3 prace wygląda to tak ze nie wiadomo kiedy bonus wygasa i praca liczona jest bez bonusu...

pomyślcie nad licznikiem czasu trwania pracy bonusowej a nie bedzie problemu :)

pozdrawiam raffe81
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5603

Gość
Gość
25 prac na złotym bonusie -Jagody 19 szt
25 prac na zwykłej pracy - Jagody 17 szt



pozdrawiam raffe81

To zdecydowanie zbyt mała próba aby stwierdzić jednoznacznie że bonus nie działa. Mogłeś mieć zwykłego pecha. Zrób test na 250 pracach to będzie bardziej wiarygodnie :) Póki co to tylko spekulacje.
 

DeletedUser28513

Gość
Gość
takich testow bylo kilkanascie w roznych pracach..wiec proby ida w setki ....:)
 

DeletedUser30031

Gość
Gość
Działa wszystko dobrze to jest tylko 50% czyli jak masz 2 % na zdobycie czegoś to z pracą z srebrnym bonusem masz 3% a z złotym 4%

więc wychodzi na że to nie jest wcale tak dużo
 

DeletedUser8395

Gość
Gość
hahah, tak czytam wasze posty i wydaje mi się ze tu same 50 lvl graja, juz od daawna jest skrypt(polski) ktory pokazuje srebrne i złote prace, współczuje graczom któryz pisza ze srebrny i zloty bonus to to samo, inni ktorzy pisża że srebrny daje 50% a złoty 100% maja racje. jesli chodzi o czas przez jaki widać te prace to jeszcze tego nie rozkminiłam, ale to jest coś koło 24h.
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Znalazłem skrypt do srebrnych i złotych prac.

Czy jest on legalny?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Cytaty trochę przeformatowałem.

Znalazłem skrypt do srebrnych i złotych prac. Czy jest on legalny?

Odpowiedź:

Jeżeli skrypt działaniem swoim zastępuje opcje dostępne w grze po wykupieniu premium to wtedy nie jest legalny.

Jeżeli nie zastępuje premium to można używać.

Prosta sprawa.

Nie ma w grze opcji (premium) wyszukującej prace z bonusami = skrypt jest legalny.
 

DeletedUser2294

Gość
Gość
To może wrzućcie link do tego skryptu, który wyszukuje prace z bonusem, skoro ten z tw-db nie działa jak należy.
 

DeletedUser27605

Gość
Gość
Mówisz i masz.
http://dariuszszyndler.pl/wp/skrypty/zlote-i-srebrne-prace/
Screny:
3a10ca86eb250.bmp.html

Jak to cudo uruchomić ?
1. Klikasz na tą zakładkę/przycisk (symbol młotka).
2. Klikasz na odśwież dane.
3. Klikasz na minimapke.
4. Klikasz znowu na młotek i otwierać.
5. Ciesz się pracami :)
A teraz jak działają złote pracę.
- Są respione losowo. Jak jest złote burzenie tamy, to nie znaczy że będzie w tym samym czasie złote wydobycie żelaza.
- W wartościach typu pieniądz, PD, szansa na znalezienie produktu jest w złotych pracach mnożona przez dwa, a przy srebrnych do wartości podstawowej jest dodawana połowa wartości podstawowej np: Występ z Bufallo Bilem (srebrna) jak zarobek wynosi 300 $ i jest dodawane 50 % z tego to wynagrodzenie wyjdzie 450$. Tak samo jest z doświadczeniem i szansą na znalezienie produktu (co do znalezienia przedmiotu to chyba też się tyczy bo przepracowałem 10 razy Ujeżdżanie Koni i znalazłem dwa sztylety [takie same]).
Mam nadzieję ze pomogłem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27605

Gość
Gość
Jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby zainstalowanie spolszczonej wersji TWardon (spolszczonej przez dariusa). Link w poprzednim poście. Wystarczy pogrzebać na tej stronce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry