Prawo czy lewo nożność?

  • Rozpoczynający wątek William Smith
  • Data rozpoczęcia

Jesteś lewo czy prawo nożny?

  • Prawo nożność

    Głosy: 17 53,1%
  • Lewo nożność

    Głosy: 4 12,5%
  • Obu nożność

    Głosy: 11 34,4%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Której nogi używacie (np. przy piłce nożnej).
 

DeletedUser20449

Gość
Gość
Hehe :D
...Ręczność , ...nożność
Zaraz będzie temat jakim uchem słuchasz innych albo którym okiem mrugasz... no dobra mniejsza :eek:

Ja jak czasem gram w piłkę a to zdarza się raz na rok bo nie przepadam za tym sportem (wole koszykówkę) to kopię Prawą więc chyba Prawonożny jestem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy co mam zrobić w piłce:)
np.zależy, z którego rogu wykonuję rożny
Można powiedzieć, że obunożny
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zależy od czynności. Głównie to jestem obunożny, gdyż jak chodzę to używam obu nóg.

Większość rzeczy, które wykonuje się nogami, wykonuję obydwoma. Nawyki perkusyjne :p
Lecz dominuje prawa strona ciała (prawa noga, prawa ręka), bo jak gram w piłkę nożną to najczęściej używam nogi prawej.

Lecz w ankiecie zaznaczyłem trzecią opcję ankiety, bo przy perkusji raczej nie da się używać tylko jednej nogi ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Głównie prawonożny, z lewej jedynie podaje:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
@Autor: Którą ręką spamujesz?

Prawa noga lepsza, ale lewą też potrafię uderzyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zazwyczaj prawa noga do kazdej czynności, w piłce nożnej nawet z lewego skrzydła uderzam z prawej,ale jak strzał sytuacyjny,jakieś kongo,to i z lewej się zdarza,z róznym skutkiem ::P:
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Prawa noga do kopania, lewa po to, żeby było symetrycznie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To tym razem ja jest oryginalny, ale może ktoś będzie lewo nożny:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaznaczylem obunoznosc, z tego względu, że ostatnio nauczyłem się naprawde dobrze uderzac lewą nogą. Nawet mocniej niż niektórzy prawą, a podaje i drybluje tez bardzo często lewą;)
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Mańkut jestem ::P: Jeżeli chodzi o grę w piłkę to częściej używam lewej, a prawą też zagrać się zdarza :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Leworęczny, prawonożny(tylko prawa, lewą mogę co najwyżej podać futbolówkę na 5-10 metrów).
 
Status
Zamknięty.
Do góry