Premium, brylki i plus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33895
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33895

Gość
Gość
Witam na poczatku dziwne jest ze kiedys po prawej stronie w dolnym rogu tam gdzie jest pokazane jaka prace w danym momencie wykonuje postac majac 4 prace BEZ premium mialem takie kuleczko z brylka zlota i po kliknieciu w nia moglem uzyc brylek do uruchomienia premium i prawde mówiac tez z tego korzystalem bo brylek mialem sporo i nie musialem kupowac. Lecz to kóleczko zniklo i nie moge zrobic premium.

Dwa, moglem tez wejsc w kólko brylko na górze ekranu na jego srodku tam klikajac mam 2 opcje KUP i PROTOKÓL a niema trzeciej opcji która kiedys tam widzialem bylo to ( premium ) teraz mam troche zlotych brylek i myslalem zeby sobie zrobic premium na wiecej zadan do wykonywania lecz za chiny ludowe nie moge znalesc.
Przeszukalem kilka tematów premium wpisywalem w wyszukiwarke slowa klluczowe, wchodzilem w opcje postaci itp i dalej jestem jak ten zglupialy osiol, i nie moge znalesc.

Czy dostalbym jakas podpowiedz jak uruchomic premium jesli mam brylki zlota.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Jeśli dobrze zrozumiałem to powinieneś kliknąć SHOP (w dolnym menu) i później ostatnią zakładkę, czyli czasowe, tam masz możliwość zakupu premium.
 

DeletedUser33895

Gość
Gość
ok zlapalem - troche sie zmienilo moze dlatego sie pogubilem

dziekuje z apodpowiedz choc to moje przeoczenie lub glupota hehe ze nie skumalem - pozdrawiam.

watek mozna usunac lub zamknac znalazlem czego szukalem dzieki koledze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry