[Problem] Misja

  • Rozpoczynający wątek Suri95
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Siem, mam problem ponieważ robiłem misje Gra życia (Dezercja, cześć 1 )
Miałem pokonać kaprala.. Nie udało mi się go pokonać a po tym zauważyłem że mam 1 punkt życia 0 energii i 0 kasy..
Jestem nowy wytłumaczy mi ktoś czy to normalne czy może jakiś błąd?
Zbierałem kasę na nową broń a tu taka .. :confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miałeś kasę przy sobie, więc podczas omdlenia pieniądze zniknęły z konta. Tak się dzieje nawet przy omdleniu w pojedynku z NPC, bądź w pracy.
 

DeletedUser21856

Gość
Gość
Jeżeli nie posiadasz miasta udaj się do najbliższego. Wpłać pieniądze do banku i rób tak codziennie bo zawsze może cię ktoś wyzwać na pojedynek ;) Przy omdleniu nie może ci zabrać pieniędzy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli nie posiadasz miasta udaj się do najbliższego. Wpłać pieniądze do banku i rób tak codziennie bo zawsze może cię ktoś wyzwać na pojedynek ;) Przy omdleniu nie może ci zabrać pieniędzy :)

Przy omdleniu zabiera wszystkie pieniądze jakie się ma przy sobie. A jak się nie ma miasta to nie da się pojedynkować i być wyzwanym na pojedynek.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można pojedynkować się, ale tylko z npc (włączając tych z zadań).
 

DeletedUser21856

Gość
Gość
Przy omdleniu zabiera wszystkie pieniądze jakie się ma przy sobie. A jak się nie ma miasta to nie da się pojedynkować i być wyzwanym na pojedynek.

Tak, tak, ale mi chodziło o to, że jak wpłaci się do miasta później nic nie można zabrać :)
 

DeletedUser21000

Gość
Gość
Nie jak wpłacisz kasę do banku to nawet jak omdlejesz nikt ci nic nie może wziąć. A co do kaprala, trudno jest go pokonać, ale na nim większość trafień wchodzi w ręce i pierś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry