Problem z logowaniem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32108
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32108

Gość
Gość
W sumie tytuł może prowadzić w błąd ale nie wiedziałem jak to napisać :p

W trakcie logowania ładowanie zatrzymuję się dokładnie https://zapodaj.net/032bf6c7e2b50.png.html
na każdym ze światów. Po naciśnięciu ukryj wszystko jest ok.

Wczytywanie mapy. Wchodzę w mini mapę , klikam sobie dalsze hrabstwo no i
https://zapodaj.net/bd7f39af79b99.png.html
Po pół minuty wyświetla się ukryj , dopiero wtedy mogę coś robić.
Ciasteczka wyczyszczone :p
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Hmm ten problem pojawił mi się wczoraj wieczorkiem , a skrypty mam poinstalowane już chyba od dwóch miesięcy :) Wątpię żeby to była wina skryptów :p
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Może przeglądarka się zaktualizowała a flash player stary
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Faktycznie coś z przeglądarką ponieważ na telefonie normalnie się ładuje. Zobaczę jak będę w domu , może coś się wymyśli :p
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
za dużo skryptów....... :I:

Co ty wiesz o skryptach...
lpdtqznazdzqexztwecrgqrfsjevriemnhuklvjkdynmihpkjxiafwghcqlwocfqswsqlrlhustypmilcbffmqkirbosfxtrqtto
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Nic nie wymyśliłem. Wyłączenie skryptów też nie pomogło :D Ale mam tak tylko na Chrome , dziwne :p
 
Proponuję na początku przejrzeć ten temat: KLIK

Jeśli po wykaniu zalecanych czynności, wciąż będziesz miał problem z logowaniem, zapraszam do supportu w celu otrzymania pomocy.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Zaglądałem przed napisaniem tego tematu i zrobiłem wszystko :)
Niestety bez zmian chociaż humorki gra ma i czasem jest bez problemu :p
Poczekam już lepiej, i tak będę zgrywać system, jeśli wtedy będzie nie tak to napiszę ;)
 

DeletedUser12008

Gość
Gość
Taki sam problem występował u mnie wczoraj na przeglądarkach Firefox i Google Chrome, dzisiaj tylko na Chrome.
Flash aktualny, porady z linku nic nie dały na Chrome (na Firefoxie nie stosowałam, "naprawiło się samo").
 
Taki sam problem występował u mnie wczoraj na przeglądarkach Firefox i Google Chrome, dzisiaj tylko na Chrome.
Flash aktualny, porady z linku nic nie dały na Chrome (na Firefoxie nie stosowałam, "naprawiło się samo").

A pozostałe strony internetowe działały poprawnie i szybko?
 
Status
Zamknięty.
Do góry