Programowanie w javiascript

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11551
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11551

Gość
Gość
Zna się ktoś z forumowiczów na programowaniu w javascript? Mam problem z targiem i potrzebuję przerobić skrypt pod zdejmowanie produktów :)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Nie łam regulaminu

Ja tam byłbym ciekaw jego pomysłu na przerobienie skryptu. Może jakoś konkretnie udoskonaliliby to, bo nie widać, by załodze INNO spieszyło się do jakichś pożytecznych, przemyślanych i NA PRAWDĘ USPRAWNIAJĄCYCH grę aktualizacji ... (choć pomysłów od graczy na pewno było od groma)
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
Problem jest taki, że polski support (sam nie może tego zrobić - rozumiem to). A wydaje mi się, że IG ma to głęboko w ... Więc staram się naprawić to na własną rękę.
Od 2ch lat mam zablokowaną możliwość sprzedaży... Jest to poważny problem, mało kto chce robić transakcję w 1-24h.

Chociaż w tej kwestii muszę pochwalić nasz support bo często załatwiają sprawę bardzo szybko.
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
Chętnie skorzystam :) Potrzebny mi skrypt, dzięki któremu moge odbierać z targu bez wchodzenia do zakładki sprzedaż od 1 do 100 rzeczy.
Obawiam się, że jest tylko możliwa opcja odbierania wszystkich na raz co w moim wypadku powoduje przeciążenia i nie odbiera nic. Więc zostaje tylko 1 rzecz, o ile się da to zrobić.
 
powinno się dać, skrypt nie musi używać opcji odbierz wszystkie a może odbierać pojedynczo z rynku używając tamtego przycisku
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
Potrzebna jest tylko osoba która poświęci swój cenny czas na edycję skryptu. Wiem tylko, że w kodzie miejsce odpowiedzialne za tę czynność to ok 1700 linijka.

http://wklej.org/id/3347678/
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
To ja może się podłączę :p
Potrzebuje osoby, która podzieli się swoją wiedzą na temat budowania stron internetowych :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry