promocja 500% na bryłki

Status
Zamknięty.
[...] Do czasu aż wszystko co najlepsze na dzikim zachodzie nie będzie jedynie do kupna za walutę premium, można być najlepszym "za darmo". Bryłki z codziennej aktywności wystarczają do zakupu premium, w moim przypadku postaci, na 14 dni i odnowieniu jej po tym okresie. Dni w których muszę poczekać na kolejny bonus uzupełniam medalami. [...]
Ciekawe podejście i niezbyt tutaj popularne, mimo, że większość ludzi tak po prostu gra - zwykle Ci, co udzielają się na forum sporadycznie albo w ogóle :> . W pełni popieram ;-) . Nie kwestia czy ktoś ma kasę aby ładować w premium, tylko kwestia WYBORU. Zauważmy też opcję, że można mieć pieniążki i świadomie nie wydawać akurat na tę grę, z różnych przyczyn, ale to już mniejsza. Wszystko to kwestia indywidualna, nie "gońmy" tych co wydają tysiące na tę grę, ani tych co ani grosza nie wydali. Dla każdego miejsce na Dzikim Zachodzie się znajdzie ;d .
Póki dobrze się bawisz czy za kasę czy bez to jesteś wygrany, będę to powtarzał aż do znudzenia.
Dobrego weekendu Wam ;) .
 
Panowie, czy to niepiękna hipokryzja? Pozostaje tyle do życzenia - czyt. post i lajka.

29J1US1.png




A tu wyskakuje taki HaraczJaracz, jego ulubiony przyjaciel i mówi: do garów, dzbanie.

Oj tam gdyby nie poszła na jedno dniowy urlop oraz skorzystała z buga, na pewno chciałaby dostać perm bana. W końcu to ona zna się najlepiej na mechanikach gry oraz jest najlepsza :3. Zawsze pozostaje przy swoich wartościach ... xD dobra nie mogę . Ha ptfu na bryłki i super że ci co wykorzystali ten błąd zyskali i zaoszczędzą sobie, ale kupowanie tego nie ma sensu przynajmniej dla mnie .
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Jedno takie głupie pytanie?;-[ Jeśli nawet wiedziałem o bledzie i skorzystałem z niego to czy jestem lepszy od innych???? A jeśli wiedziałem o bledzie i olałem to czy znacz, że jestem frajerem? hahahaha!Kto z kim rywalizuje i w ogóle po co? ::PDo kogo pretensje, że na naszym świecie pojawiają się błędy?OUD Zaraz zaczniecie wieszać administratorów po okolicznych drzewach, zanim to zrobicie pamiętajcie, że oni są by pomagać, a nie szkodzić maja proste zadanie stać na straży prawa i porządku czasami robią dla nas jakieś konkursy w swoim zakresie. Czasami tylko karaja, tylko kto z Was na ten przykład nie chciałby, żebym to ja został ukarany i dostał bana? :DDDWielu sobie tego życzy, :))ale nadal gramy i rywalizujemy. Do czego zmierzam? To jest grapif_pafBOOM!!::P, ale znudzeni ludzie widząc deszcz za oknem mówią innym dziś siedzę przed kompem i klikam po 15 sekund, bo nic innego nie ma sensu, myli się taki człowiek, bo życie się kreci nie zawsze tam, gdzie jego miejsce, ale zapomina o innych i myśli, że jego punkt widzenia jest pępkiem świata, ma pewnie racje,??? bo to jego świat i sposób bycia, mógłbym pisać ballady, ale wole czasami żyć tak jak sam lubię i nie przeszkadzać innym w ich osobistym życiu, lubię dziki zachód i patrzeć jak ludzie na nim żyją nie tylko jak dorastają, ale często nawet jak się zmieniają. :))
Nie ma znaczenia co napisze czy myślę jeśli inni nie chcą widzieć tego, co maja zakodowane w głowie i są ograniczeni na inne możliwości ważne, że dobrze spędzasz czas nie widząc nic i nikogo innego poza własnym ego. ;)
 
kto z Was na ten przykład nie chciałby, żebym to ja został ukarany i dostał bana? :DDDWielu sobie tego życzy, :))
Ja bym sobie życzył póki co żebyś nie nadużywał emotikon

Normalnego gracza gówno te bryłki obchodzą bo kto na max levelu, operując milionami kupuje większy zarobek na ten przykład lub przy obecnym stanie bitew fortowych premię postaci?

Chomikujecie bryłki na nowy serwer? Ale po co?
Co takiego osiągniecie na nowym czego nie osiągnęliście onegdaj?
Czym ten serwer będzie się różnił od pozostałych?
Odpowiedzcie mi na to pytanie :)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Chomikujecie bryłki na nowy serwer? Ale po co?
Co takiego osiągniecie na nowym czego nie osiągnęliście onegdaj?
Czym ten serwer będzie się różnił od pozostałych?
Odpowiedzcie mi na to pytanie :)
miedzy innymi dla nowych promocji chomikuje sie brylki
 
Status
Zamknięty.
Do góry