Promocja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
promocje tego typu są indywidualne, zazwyczaj podawane b. rzadko, a skoro dali ci tylko 30% to wiem, że ostro zabryłkowałes ostatnio
Zatem pytanie jest całkiem zbędne robiąc z siebie osobę co nic nie wie, a wie więcej niż to ustawa przewiduje
 
promocje tego typu są indywidualne, zazwyczaj podawane b. rzadko a skoro dali ci tylko 30% to wiem że ostro zabryłkowałes ostatnio zatem pytanie jest całkiem zbędne robiąc z siebie osobę co nic nie wie a wie więcej niż to ustawa przewiduje
wbrew pozorom ostatnio ostro nie zabryłkowałem (chyba że kupno bryłek pod premium to jest ostre granie) kiedyś bryłkowałem i jakoś takiej promocji nie miałem
 
Ja też nie bryłkowałem.... jedynie właczyłem na ohio większy zarobek na 2 tygodnie co by więcej węgla dropiło
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
kurcokus ty uwazaj na tego pedofila - ostatnio pisał po forach i adresy ludzi brał żeby się z nimi spotykać im młodszy tym lepszy.

Lenka powinna to zgłosić że pedzio grasuje

Ja na szczęście jestem bezpieczny, starych zgredów nie zaczepia :p
 
Selux ,co tak sapiesz do Viksa ? Chcesz komuś tym zaimponować czy o co chodzi ?


nikt nie sapie , po prostu typ ma kompleksy i pisze do mnie po adres i chce sie umawiac - dałem w sygnature że jest pedofilem to mi to usuneli i kazali odpowiednim organa złgosić.

Do tego typ jest prosty że szkoda słów.

Jak to nazwał żyje z roboli a ich "obraża" :D :D typowy lamus , którego w życiu baba ustawiła taki typowy ciec z niego 0 szacunku
 
Jaki adres? Jakbym chciał Cie w realu znaleźć to spokojnie prywatnego detektywa bym wynajął bo mnie stać :D
Nie fantazjuj :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry