Propozycja utworzenia świata pojedynkowego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26252
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za powstaniem takiego świata.

  • Tak z opcją migracji.

    Głosy: 10 21,7%
  • Tak z opcją migracji ale bez powrotu.

    Głosy: 3 6,5%
  • Tak, ale bez możliwości migrowania.

    Głosy: 10 21,7%
  • Nie.

    Głosy: 23 50,0%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser26252

Gość
Gość
Pewnie było już wielokrotnie, ale co mi tam.
Proponuje gdyż pojedynkowicze bardzo często uważają się za największe ofiary w grze. Moja propozycją jest utworzenie świata pojedynkowego na następujących ustawieniach:
-Forty na tym świecie są wyłączone.
-Można atakować i być atakowanym NIE będąc członkiem miasta.
-Krótszy czas omdlenia.
-Ochrona hotelowa uruchamia się powiedzmy po połowie czasu snu albo nie ma jej wcale.
-Na tym świecie nie istnieje targ (tak jak w starszych wersjach gry), aby uniknąć handlu między światowego jeśli uruchomiona była by migracja. Przekaz bankowy by mógł w sumie zostać, bo i tak ludzie się wymieniają między światowo kasą.
Na świat ten można by było przenieść się z dowolnego świata w grze. Poziom pojedynków byłby resetowany do zera. Powrót z powrotem na świat, z którego się przyszło NIE byłby możliwy lub był po odczekaniu określonego czasu przykładowo 30 dni. Ale trzeba by wtedy przywrócić poziom pojedynków na taki, jaki był przed migrowaniem żeby uniknąć sytuacji „resetowania” poziomu pojedynków w celu atakowania fortowców czy innych słabeuszy. Na takim świecie administracja miałaby szerokie pole do popisu. Gdyż mogłaby resetować poziom pojedynków po określonym czasie na zasadzie rund czy tam edycji pojedynkowych. A gracza, który był w tym momencie top 1 pojedynków czymś tam symbolicznie nagrodzić.

Problemem migracji z pewnością były by światy premium. Na którym jak wiadomo można nakupować cech i umiejek, co jest trochę niesprawiedliwie w stosunku do graczy, którzy tego zrobić nie mogą. Dlatego w ostateczności jestem za tym, aby stworzyć taki świat nawet bez możliwości przenosin.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
nie kapuje jednego na co wam przekazy bankowe skoro targu by nie było :D
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
W zasadzie to wszystkie światy powinny być pojedynkowe. Taka była z założenia idea tej gry. Niestety z czasem zapomniana.
 
Jak chcą się tłuc niech się tłuką... =D
Byle by na dotychczasowych światach nic się nie zmieniło
ja tam wolę se spokojnie dropić graty i kaskę zarabiać.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Pojedynkowicze na wszystkich światach są do bani. Potrafią się chować tylko po hotelach albo uciekać z miast.

Ostatnio zrobiłem mały sprawdzian , nigdy wcześniej nie tłukłem się w pojedynkach więc i doświadczenia nie miałem w tym.

I co się stało ano to że tłukłem każdego który się tak puszył atakując jagodziarzy, fortowców.

Znalazło się tak naprawdę kilku którzy mają o pojedynkach jakieś pojęcie.
 

DeletedUser27164

Gość
Gość
Pojedynkowicze na wszystkich światach są do bani. Potrafią się chować tylko po hotelach albo uciekać z miast.

Ostatnio zrobiłem mały sprawdzian , nigdy wcześniej nie tłukłem się w pojedynkach więc i doświadczenia nie miałem w tym.

I co się stało ano to że tłukłem każdego który się tak puszył atakując jagodziarzy, fortowców.

Znalazło się tak naprawdę kilku którzy mają o pojedynkach jakieś pojęcie.

Zgadzam sie. Ostatnio na Iro 6/10 z top 10 było bez miasta
 

DeletedUser30794

Gość
Gość
Zgadzam sie. Ostatnio na Iro 6/10 z top 10 było bez miasta


Jeśli dobrze pamiętam , możliwe ze myśle o czasie po twoim postcie , to 1 osoba miała bana , a z 4 zmigrówały z na Iro, jeśli się myle to przepraszam ::P:
 

DeletedUser27164

Gość
Gość
Jeśli dobrze pamiętam , możliwe ze myśle o czasie po twoim postcie , to 1 osoba miała bana , a z 4 zmigrówały z na Iro, jeśli się myle to przepraszam ::P:

tak teraz jest troche osób które przybyło z innych sw. ;p
 
Jak najbardziej za! Ewentualnie zamiast przenoszenia postaci można by utworzyć "kopię" postaci z dowolnego świata, ale to jest jeszcze do dopracowania. Samej idei daję wielkie tak!
 
w Takim razie jak wyobrażacie sobie budowę miast na tym serwerze? Bo jakoś mi się nie widzi by jakiś budowniczy wam pomógł, przeniósł się i był nagradzany przez [...] 30 pojedynkami w ciągu paru godzin, no i co omdlenie, szybszy czas omdlenia i co? Znów bob jest bity? Tak, serwer powodem wielkim jak narodem do szmacenia bobów budowniczych - Brawo! pif paf

Jestem PvP ale trochę współczucia dla tych biednych budowniczych :&:
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
w Takim razie jak wyobrażacie sobie budowę miast na tym serwerze? Bo jakoś mi się nie widzi by jakiś budowniczy wam pomógł, przeniósł się i był nagradzany przez [...] 30 pojedynkami w ciągu paru godzin, no i co omdlenie, szybszy czas omdlenia i co? Znów bob jest bity? Tak, serwer powodem wielkim jak narodem do szmacenia bobów budowniczych - Brawo! pif paf

Jestem PvP ale trochę współczucia dla tych biednych budowniczych :&:

W dzisiejszych czasach bob stracił na znaczeniu , teraz miasto zbudować może każdy przy tych setach jakie są.
A świat pojedynkowy ? Może zróbmy świat dla jagodziarzy , wtedy pozbędziemy się ich i będzie wiadomo kto fortowiec kto pvp. A najlepsze jest to że ukazał by się obraz nędzy w postaci ilości graczy na światach.
 
W dzisiejszych czasach bob stracił na znaczeniu , teraz miasto zbudować może każdy przy tych setach jakie są.
A świat pojedynkowy ? Może zróbmy świat dla jagodziarzy , wtedy pozbędziemy się ich i będzie wiadomo kto fortowiec kto pvp. A najlepsze jest to że ukazał by się obraz nędzy w postaci ilości graczy na światach.

Wiesz, bobem może być każdy kto jest pod budowanie.. Ewentualnie budowa miast za produkty kasę itd.

Co do świata jagodziarzy, hmm czemu nie? Zwiększyć drop i jest :I:
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Wiesz, bobem może być każdy kto jest pod budowanie.. Ewentualnie budowa miast za produkty kasę itd.

Co do świata jagodziarzy, hmm czemu nie? Zwiększyć drop i jest :I:

Tak normalnie wspaniała zabawa to już lepiej isc pograć w jakieś ogródki działkowe ::D:

Co do tej propozycji to pewnie większość tych na nie to właśnie ludzie pod pvp zwani trzęsi worami , no bo odpadli by im fortowcy i jagodziarze do expienia.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Składałem w IG propozycję (tak dawno temu, że już nie pamiętam kiedy) odpalenia świata bez fortów. Wszystkie inne ustawienia takie same (więc zero wysiłku z ich strony). Nawet proponowałem jak łatwo zrobić świat bez fortów wiele nie zmieniając, zwiększyć limity punktów na 999 999 999

Nie przeszło, więc śmiało wątpię, że Twój rozbudowany pomysł przejdzie, skoro mój prosty jak drut gdzieś tam został zamknięty i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry