dyskusja Propozycja

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłów?

  • Tak

    Głosy: 25 69,4%
  • Nie

    Głosy: 11 30,6%

  • W sumie głosujących
    36
  • Głosowanie zakończone .
Dzień dobry

Mam takie pomysły do głosowania.

Myślę, że nie są złe i poprawią pewne rzeczy. Super, że są kłosy. One na pewno dają możliwe zdobycia coś ciekawego. Tu właśnie mam propozycję. Ty gracze byli bardziej zadowoleni z nich. Proponuje, by poprawić to, jak, wpadają. Czasem trzeba klikać 30 razy by jeden kłos, wpadł. Bardzo długo trzeba klikać, by je zebrać. Proponuje by, wpadły po klikaniu 4-10 razu klikaniu. Usunąć podkowy i zastąpić je czymś innym. Wszyscy gracze mają szybką jazdę. One nie są potrzebne. Usunąć butelkę wody też. Za nią dać cudotwórczą nalewkę. W Galli słabo lecą listy z obligacjami. Czasem wcale listów nie ma. Proponuje zwiększyć szanse ich zdobycia w kłosach. 100 obli 5% szansy. 200 obli 3% 1000 obli 1%. Dobra jest broń żniwiarza. Komu na niej zależy to ją, ma. Proponuję dać za nonety jazdę żniwiarza. Na przykład Suseł perełkowany maszyna do młócenia zboża. Teraz pistolet diamentowy. Proponuje zrobić do niego strzelbę. Bez niej jest słaby. Usunąć ze skrzyni broń starą i dać broń, która ma 2 lub 3 lata. Stara broń tylko nadaje się na, sprzedasz.
 
Proponuje by, wpadły po klikaniu 4-10 razu klikaniu.
Wszyscy gracze mają szybką jazdę.
Czasem wcale listów nie ma. Proponuje zwiększyć szanse ich zdobycia w kłosach. 100 obli 5% szansy. 200 obli 3% 1000 obli 1%.
Za nią dać cudotwórczą nalewkę.
Usunąć ze skrzyni broń starą i dać broń, która ma 2 lub 3 lata. Stara broń tylko nadaje się na, sprzedasz.
Już widzę wysyp tysięcy nowych kont które "wracają po latach" by zbierać kłosy, po kilkaset tysięcy obligacji zebranych przez pojedyncze osoby które zachowają je na zimową wyprzedaż, och przepraszam. Nie miałem na myśli mulciaków, skądże, chodzi mi o konto dla psa, konto dla chomika i dla córki sąsiada która przychodzi bawić się ze mną na jednym ip w the west, a wgl. cała dzielnia działa z jednego ip, całą dzielnię sąsiadów i kumpli, nawet tego złodzieja z dołu zrekrutowałem do tw, i tak sobie zbiera kłosy, by mi niczym babki rydzykowi, oddać w kopercie gdy przyjdą święta, a potem wziąć i sobie umrzeć niczym bezdomny z maybachem. essa.
Teraz pistolet diamentowy. Proponuje zrobić do niego strzelbę. Bez niej jest słaby.
Pistolet ma wartość kolekcjonerską i dobrze że jest "słaby"

Na Nie.
Pozdrawiam.
 
Do góry