Propozycje zmian

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4138
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4138

Gość
Gość
W tym temacie możecie składać swoje propozycje dotyczące zmian oraz nowości na Wiki.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Hah ty żyjesz :D Miałem gdzieś to spisane. Jak znajdę to zedytuje ten post.

-LISTA ZADAŃ
-OFERTY HANDLOWE
-REAKTYWACJA WYWIADÓW (np. z programistami itp.)
-OPIS NOWOŚCI
-PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

I WIELE INNYCH
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31401

Gość
Gość
migracja z bf i dako
dodanie bitwy fortowej do dziennych zadań
mozliwśc w księdze zadań "ukonczone" wpisania nazwy serii zadań a nie zeby szukać 2 godziny ...
dodanie rankingu fortowego i rankingu bobów
zwiekszenie liczby znajomych oraz aby za każdego zaproszonego nowego gracza dostawać coraz wiecej obli czyli jak teraz dostaje sie 10 to za 2 wtedy 15, a za 3 20 itd.
mozliwośc wybrania sobie które przemioty bedą np w kapeluszach na 1 stronie a ktore na 5 ...
usunięcie sety kupidyna
zbustowanie zlotego setu
dodanie zadań gdzie potrzebny jest złoty set
zwiększenie expa i $ z pojedynków z npc

i jeszcze karanie oszustów z wymian czyli jak ktos ukradnie 1kk to zeby zabierac mu 3kk
zmniejszy to nie tylko liczbe oszustów ale tez liczbe $ na swiatach a jest kasy za dużo i pieniądz jest praktyczne bezwartościowy.

ps. jako ze inno nie pochwala wymian dlatego tez kasa ukradnieta nie zostawala by oddawana poszkodowanemu bo każdy musi uważac komu powierza kase
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31727

Gość
Gość
Karanie oszustów nie zostanie wprowadzone, gdyż przelewasz lub kupujesz item z targu dobrowolnie i tyle ;) dlatego trzeba uważać z kim się wymienia

Kasa jest bezwartościowa ? To oddaj wszystko jeśli jej nie potrzebujesz bo wydaje mi się, że fortowcom kasa się bardzo przydaje chociażby 15kk na jednostrzała
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
migracja z bf i dako
dodanie bitwy fortowej do dziennych zadań
mozliwśc w księdze zadań "ukonczone" wpisania nazwy serii zadań a nie zeby szukać 2 godziny ...
dodanie rankingu fortowego i rankingu bobów
zwiekszenie liczby znajomych oraz aby za każdego zaproszonego nowego gracza dostawać coraz wiecej obli czyli jak teraz dostaje sie 10 to za 2 wtedy 15, a za 3 20 itd.
mozliwośc wybrania sobie które przemioty bedą np w kapeluszach na 1 stronie a ktore na 5 ...
usunięcie sety kupidyna
zbustowanie zlotego setu
dodanie zadań gdzie potrzebny jest złoty set
zwiększenie expa i $ z pojedynków z npc

Dodanie rankingu fortowego spoko, bobów... szczerze? jest ranking umiejętności budowanie, a ponadto wielu bobów jest w czołówce rankingu expa.
Zwiększenie limitu znajomych - spoko, więcej obligacji? W sumie ok :)
co do tego wybierania... w sumie też jestem za
usunięcie kupidyna... zostawiłbym, bo jednak jest to gra, a nie Dziki Zachód w 100%
złoty set- jak najbardziej przywrócenie jego blasku!
dodanie zadań gdzie potrzebny złoty set... problematyczne, ale zależy jakie byłyby to zadania
pvp z npc- ok, zwiększenie ale zależy o ile %.
 
Ilość prezentów, którą można zebrać, jest taka sama na każdym markecie, a Galli nie jest wszędzie organizowane. Ponadto, ilość nagród jaką można dać za Galli jest wszędzie taka sama. Żaden market nie jest pod tym względem pokrzywdzony, także nie ma powodu podnoszenia liczby prezentów.
 
To wyciąganie kasy od graczy przez IG staje się powoli dość.. irytujące. Wiem, że producent chce zarabiać, ale mam wrażenie, że to jest już zwykłe dojenie.
Ponawiam też pytanie: Co z setami Fry`a? W pierwszej wyprzedaży kupiłem jazdę, w kolejnej dostałem ponownie jazdę i bronie. Co mam zrobić z podwójną jazdą? Przecież to już jest jawne naciąganie. Ktoś z TWT ma chęć zabrać głos w sprawie?
Kolejna rzecz.. ile trzeba wydać kasy na bryły żeby dostać promocję? Od początku istnienia mojej postaci (ponad 3 lata) nie miałem żadnej(!) promocji. Przewaliłem tu kilka tysięcy złotych, także gadanie, że trzeba bryły kupować by dostać promocję jest nie na miejscu..
Proszę TWT o odniesie się do obu pytań.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
To wyciąganie kasy od graczy przez IG staje się powoli dość.. irytujące. Wiem, że producent chce zarabiać, ale mam wrażenie, że to jest już zwykłe dojenie.
Ponawiam też pytanie: Co z setami Fry`a? W pierwszej wyprzedaży kupiłem jazdę, w kolejnej dostałem ponownie jazdę i bronie. Co mam zrobić z podwójną jazdą? Przecież to już jest jawne naciąganie. Ktoś z TWT ma chęć zabrać głos w sprawie?
Kolejna rzecz.. ile trzeba wydać kasy na bryły żeby dostać promocję? Od początku istnienia mojej postaci (ponad 3 lata) nie miałem żadnej(!) promocji. Przewaliłem tu kilka tysięcy złotych, także gadanie, że trzeba bryły kupować by dostać promocję jest nie na miejscu..
Proszę TWT o odniesie się do obu pytań.
no promocje akurat dostają tylko ci którzy za mało lub w ogóle nie płacą bo ja chyba w przeciągu ostatnich 2 lat widziałem z 8 promocji xd
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Sam ostatnio, w ciągu tego roku miałem 3 promocje, a ostatnie bryłki kupiłem przed dojściem do temu, czyli 4 lata temu ;)
 
Czyli nie płacić. A jak nie płacić, to i nie grać. Pokasowałem już konta na wszystkich serwerach (właśnie przez brak promocji - nie będę płacił pełnych stawek za premkę na wymarłych światach), zostało mi Musco (do loterii, później też kasacja) i Ohio. Jak skasuję ostatni serwer, to dostanę promocję? Wtedy to już będę zasilał inną grę. Świat nie lubi pustki. Szkoda, że tak są traktowani stali gracze, których tu jakby coraz mniej..
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Kurka, a myślałem, że tylko ja wpadłem na taki fajny pomysł z kasowaniem wszystkich światów?!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A u mnie nie tyle kasacja co brak logowań na wszystkie światy prócz hurona. I tak niewiele tracę... A w nowym roku pewnie kaacja wszędzie, albo permanentny urlop.
 
Do góry