"Przegląd fortów"- rodzaj fortu

  • Rozpoczynający wątek szw10
  • Data rozpoczęcia

??


  • W sumie głosujących
    39
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czytając ten temat wpadłem na pomysł, aby pójść krok dalej, chodzi o to, żeby w podglądzie fortów było widać jaki to fort: mały, średni czy duży
projekt graficzny robiony w paincie, dlatego tylko widać, że jest mały i duży fort, jeśli ktoś zna się na tym, to może dorobić i średni fort, oto i projekt

forty.png



jeśli się komuś obrazek nie wyświetlił


- dodać ikonę z flagami, tak jak jest na minimapie, gdzie 1 flaga = mały fort, 2=średni, 3=duży...

hmmm... o to ci chodziło ?

forty.png


link
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Faktycznie te ikony co są nie oddają wielkości fortu.
Jeśli przyjrzeć się fortom na mapie świata to widać że duże forty są większe niż te małe. (minimapa to już inna bajka)
Ale przegląd fortu pokazuje zawsze taką samą ikonę.

Pomysł z tym żeby sama ikona była mniejsza nie jest zły.

Zamiast tego można też:
- odwzorować taki obrazek fortu jaki faktycznie widnieje na mapie (tam małe miasta też są mniejsze)
- dodać ikonę z flagami, tak jak jest na minimapie, gdzie 1 flaga = mały fort, 2=średni, 3=duży...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł.Wtedy nie trzeba sprawdzać na minimapie jaki to jest fort.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z jednej strony zawsze się przyda- z drugiej można kilknąć na fort. Mi to tam obojętne ale jestem na tak.
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Ja bym jeszcze zmienił na grafice, żeby ikonka (ta z flagami) była niebieska gdy jest pokazany nasz fort :D
EDIT: oczywiście na tak :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A moim zdaniem ten rysunek fortu(nie mylić z tym z prawej strony) powinien właśnie on wskazywać na wielkość fortu.

Jestem na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym jeszcze zmienił na grafice, żeby ikonka (ta z flagami) była niebieska gdy jest pokazany nasz fort :D
EDIT: oczywiście na tak :p

Gdy jest nasz fort to widnieje pod paskiem "własne forty" lub "sprzymierzone forty" jeśli nie jesteśmy właścicielami :D
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Lepiej, aby ten fort był większy albo mniejszy. A ten rysunek po prawej jest niepotrzebny.

PS I ten temat się nie wczytuje. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
:D Wprowadzono do gry, można przenieść w odpowiednie miejsce ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry