Przerwanie pracy

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika Lord Mateo98, 6. Paź 2018.

Poleć tę stronę

?

Czy jesteś za tym pomysłem?

1. Tak

2. Nie

3. Tak, ale z pewnymi zmianami (napisz co byś zmienił)

4. Obojętne

Wyniki będą widoczne dopiero po zagłosowaniu.
  1. Lord Mateo98

Lord Mateo98

Docenione treści:
    0
    Witam!
    Chciałbym przedstawić pomysł dotyczący przerywania pracy. Obecnie, gdy to zrobimy nic się nie dzieje oprócz tego, że tracimy czas który już upłynął nam w danej pracy. Nie otrzymujemy za to kompletnie nic - dolarów, doświadczenia, produktów, precli itd. Moim pomysłem jest to, aby pracę którą ukończyliśmy w 25% tj. 15 minut z godzinnej pracy, i ją przerwaliśmy - zaliczało jako pracę przez 15 minut i dawało nam wynagrodzenie oraz produkty zgodnie z 15 minutowym czasem pracy. Jeśli ukończymy 50% pracy (30 minut) i przerwiemy - 2 raporty po 15 minut pracy, 75% - 3x 15 minut itd.
    Pozdrawiam,
    Lord

2. * A *

* A *

Docenione treści:
    14
    Tysiące razy przerywam pracę aby wystawić coś w kwestii wymiany kasowej. Bardzo dobry pomysł bo w trakcie ewentu to nawet opcji nie ma aby pracę przerwać.

Lord Mateo98 lubi to.
  3. Pierwszy Nos

Pierwszy Nos

Docenione treści:
    6
    Często przerywamy też pracki aby ustawić inną nie chcąc tracić ,więc jestem na nie.

4. vid guerr

vid guerr

Docenione treści:
    6
    Nie napisałeś tego, ale rozumiem, że tracilibyśmy odpowiednio 3/6/9 energii?

Tego też nie napisałeś, ale to wynagrodzenie za 15 minut to rozumiem 25% wynagrodzenia godzinnego, a nie, powiedzmy 150% wynagrodzenia z 10 min?

W tabelce wynagrodzenie za 15 minut to 25% nagród z godzinowej. Jak ktoś dobrze liczy to zauważy, że 10 minutowa praca opłaca się troszkę bardziej niż 2*15min pod względem expa i dolarów więc zmiana miałaby szanse wejść zwłaszcza, że już coś podobnego było. Kiedyś jak były prace 2h, to po przerwaniu jej w jakimś momencie dostawaliśmy raport z krótszej pracy w zależności ile już przepracowaliśmy (10 min, 30 min lub 1h).

Ogólnie jestem na tak.

5. Lord Mateo98

Lord Mateo98

Docenione treści:
    0
    Sorki, mój błąd. Nie wiem czemu napisałem 15 minutowy, chodziło mi o 10cio :D Tak tracilibyśmy energię.

6. Kurisu San

Kurisu San

Docenione treści:
    1
    Przerywanie prac powinno wygladac tak jak przerywanie rozbudowy.

Po przepracowaniu ponad 15 min i przerwaniu otyrzymuje sie tyle expa i pktów rozbudowy jak dla 15 minut, podobnie jak po 30 minutach tyle expa jak za prace 30tu minutową.

Dlatego w przypadku prac powinno być tak że po przerwaniu pracy po 30 sek powinno się dostać exp i $ jk za 15 sek (i zwrot 11pkt energii), a po przerwaniu np. po 11 minutach expa jak za pracę 10minutową. Tak kiedyś działał west 1.0 i tak działa rozbudowa jeszcze i wg mnie jest spoko. Dziwi mnie bardzo że zrezygnowali z tego w przypadku prac :p

Lord Mateo98 lubi to.